ГройсМАН

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Hyligan, 14 кві 2016.

  1. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    @ІгорМ, хотів сьогодні висловитися з приводу примазування влади до перемоги Усика.
    Влада повинна, звичайно, привітати, можливо навіть грамоту почесну дати, але в жодному разі не виставляти це як "пабєду самава пєрєдавова абщєствєннава строя в міре"

    Совково-сталінська традиція, яка полягала в тому, що в спорт підмішувалася політика.
    Цим грішили і при Сталінові, і при Хрущові (коли київському Динамо заважали стати чемпіоном СРСР, адже чемпіоном "могла "бути лише московська команда, потім все-таки якось уломали цю ситуацію).
    Потім, пам"ятаю, шахи матч між Корчним (що емігрував) з Карповим.
    В газетах діаграми малювали не зігідно з правилами (лінія 1 - внизу, а лінія 8 - вверху), а зі сторони Карпова, який грав чорними, тому діаграма в газеті (стовідсотково пам"ятаю) була намальована догори дригом.

    Потім ота біснуватість Росії (вигуки хокеїстів-шмаркачів на камеру "Ето Расія, ...дь!"

    Не потрібно перемогу спортсмена підносити як перемогу держави (як про це сьогодні заявив Порошенко).
    Хлопець переміг, і слава богу, а міг і в нокаут лягти, адже у важковиків таке буває. Пропустив удар і ліг.

    Хлопці із Північної Кореї на олімпіадах, коли перемагають, з радісними усмішками повзають по татамі, мовляв, доклали всіх зусиль на радість Кіму, сил не залишилося на ногах встояти.

    Сам Усик, звичайно, міг сказати, що присвячує перемогу тим-то і тим-то (що він, взагалі, і зобив),
    але сракатим гройсманам та порошенкам до того ніякого діла. Я так вважаю.
     
    Останнє редагування: 22 лип 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Я от так прикинув - якщо Повалій і Козловський десь на концерті в Кремлі заспівають "Ти ж мене підманула" , то Гройсман тоже це назве великою перемогою і запропонує дати їм Героя України

    зі

    А от віце-прем"єр-міністр вважає зовсім інакше:
    В'ячеслав Кириленко
    4 год · [​IMG]
    Усик, поза сумнівом, класний боксер. Але ще декілька подібних подій у Москві за участю українців і в агресію Росії проти України у світі вже ніхто не повірить. Тільки в "дружбу". І це серйозно.
     
  3. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Стюардеса забігає в кабіну літака:
    – Капітан, наш літак тільки що захопили єврейські терористи з бомбою!
    – А чому ви вирішили, що вони єврейські? Вони це самі сказали?
    – Ні, але вони продають пасажирам парашути!
     
  4. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    І під таким ракурсом можна глянути.
    Можливо, саме в результаті призначення поєдинку в Москві, путінвсєхпєреіграл.
    Усик просто не подумав про це, а можливо, ніхто не підказав. Тому що якби українська сторона, зважаючи на відносини Росії та України, попрохала б провести бій на нейтральній території, хоча б у тій же Німеччині чи США, чи навіть в ПАР, федерація, думаю, зрозуміла б і призначила бій не в Росії.

    А тепер заднім умом залишається лише ріпу чухати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    • Смішно Смішно x 1
  6. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Щоб зрозуміло, про що я казав у попередньому посту, я наведу приклад, який, звичайно, Гройсмана не стосується, бо він - настільки адекватна людина, аж страшно.
    А просто приклад.
    Уявімо собі, що за кимось, хто займає високу посаду, чи просто водій маршрутки, було помічено, як він інколи стріпує з плечей зелених чортиків і при цьому лає їх.
    На запит, а чи адекватна ця людина, прокуратура дає відповідь "ми все дослідили, але вам не скажемо, не скажемо, чи говорив з ним лікар, чи розпитували рідних і сусідів, тому що згідно з законом це - лікарська таємниця, і ми не маємо права її розголошувати".
    Так що передавайте гроші на проїзд і їдьте далі.
    Десь так.
     
  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    ПРОДАТИ ВСЕ: ЧОМУ ЖАДІБНА ТА БРЕХЛИВА ВЛАДА ПРИРЕЧЕНА

    Блог Миколи Томенка

    Я притримуюся тієї точки зору, яка визначає через ставленням до екології правильність чи шкідливість характеру влади. От і у справі масової вирубки та продажу українського лісу – всі показали себе у повній красі.

    Історія питання

    В 2004 році я спільно з іншими депутатами (Дмитро Добродомов, Олег Мусій, Віталій Чепинога та інші) підняли тему наведення порядку з контрабандою та масовою вирубкою лісів і зареєстрували відповідний законопроект.


    Далі, після наших кілька місячних вимог Гройсман нарешті поставив його на голосування – в лютому 2015 – 277 “за”.

    Знову-таки, проект Закону підготовлений до 2 читання Комітетом Віктора Галасюка постійно губився в апараті Гройсмана і після кількох наших прес-конференцій та ультиматумів ВР розглянула та несподівано для влади підтримала – 233 “за”. Для прикладу не голосували: Юрій та Ірина Луценки, нинішні міністри Семерак, Насалик…і більшість колишніх регіоналів з Опоблоку, Відродження та Волі народу).

    Далі більше: уряд Яценюка запропонував ветувати Закон, а Порошенко вирішив всіх обхитрити – він і не ветував, і водночас не підписував Закон.

    Після цього я подав позов щодо неконституційних дій Гройсмана і Порошенка до Вищого адміністративного суду і написав заяву про відмову бути радником Президента. на громадських засадах.

    Врешті на 39 день (замість 15) Закон підписано.

    Чому Закон не виконується?

    За три роки з моменту підписання Закону про мораторій на вивіз лісу-кругляка все стало на свої місця.
    Уряд Яценюка взагалі відмовився його виконувати, а згодом вся лісова мафія знайшла вихід із ситуації. Окрім контрабандного вивозу лісу-кругляку почався й офіційний масовий вивіз під номенклатурою “дрова”. Всі – від лісгоспів до митників та прикордонників з поліцією та СБУ почували себе в шоколаді.

    Що відбувається нині?

    Вето Порошенка на новий Закон про збільшення відповідальності за вивіз лісу та заборона вивозу дров стало цілком прогнозованим… Натомість, вже Гройсман вирішив всіх обхитрити – заявив про нестримне бажання зупинити лісову мафію.

    ЦІКАВО, що вся так звана вертикаль “лісової мафії” підпорядкована уряду Гройсмана – Держлісагенство, Укразалізниця, Податкова і Митниця. Ба більше, всі очільники цих відомств ТИМЧАСОВО ВИКОНУЮЧІ та ЙОГО ДРУЗІ або ДРУЗІ ЙОГО ДРУЗІВ!

    Ця історія з лісом – ще одне підтвердження політологічної аксіоми, що
    ЖАДІБНІСТЬ ТА БРЕХЛИВІСТЬ НИНІШНЬОЇ ВЛАДИ ВЖЕ НЕ ПІДЛЯГАЄ ЛІКУВАННЮ!
    ВОНА ПОВИННА ПІТИ ГЕТЬ – АБО САМОСТІЙНО АБО ЧЕРЕЗ ВИБОРИ!
     
  8. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Є більш надійний варіант - через мотузку на смереці
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

     
  10. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

  11. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Щоб українські громадяни краще жили уряд змушений підняти ціну на газ

    «Я не хочу підвищувати ціни на газ. Це може бути тільки вимушений крок для того, щоб не допустити економічної катастрофи і злиднів для українських громадян. І тому зараз ми так чітко стоїмо на цих позиціях», заявив Гройман.
     
    Останнє редагування: 24 лип 2018
  12. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Нардеп Левченко про те як Гройсман ходив з пістолетом і "віджимав" ринки у Вінниці


    View: https://youtu.be/0iJEWLVw0F4
     
  13. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Підвозив я на днях одного чоловіка, який родом зі Львівщини. На запитання, яка його думка про Садового, він сказав, що у нього було прізвисько Андрійко Доля. Бо хотів мати долю зі всього в місті.
    Ну, це так.
    А стосовно моєї думки, що не варто тримати євреїв біля великої влади, бо трохи що - вони чмихнуть в Ізраїль, звідки їх уже не дістанеш, - а мова зайшла про Гройсмана, - львів"янин категорично запевнив, що Гройсман нікуди з Вінниці не подінеться, бо там усе його.
    Але хто зна, хто зна...
    І взагалі його, львів"янина, думка, як вірного греко-католика, що світом керує обраний богом народ, і з цим нічого не вдієш. Не хотілося вступати в дискусію, як же ото китайці та японці без того народа обходяться. А то ще, думаю, висловлюючи незгоду, не розрахується зі мною. Обраний, так обраний.
     
  14. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    За Андрійка Долю я вже десь тут говорив

    На рахунок "Гройсман нікуди з Вінниці не подінеться, бо там усе його." говорити напевне ризиковано.
    Всякі януковичі-азірови-захарченки тоже навряд чи думали на старість жити по чужих кутах без пенсіїї

    На рахунок обраного народу, то якщо подивитися на владу України, то щось в тому є :)
     
    Останнє редагування: 24 лип 2018
  15. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Не знаю як ви, а я цю хольону гройсманівську пику не можу бачити.
    Навряд чи після всіх тих фокусів з газом та акторської брехні на публіку він дуже потрібен і в Ізраїлі. Як він театрально обурювався заплатні і преміям Кобєлєва! Це ж Станіславський відпочиває! І тариф на газ треба піднімати, але він так не хоче!
    А з субсидіями, вони вважають, треба закінчувати. Як це стільки народу на субсидіях?
    І придумали: якщо зять неприписаний - все одно - хай дає декларацію. Він же несе гроші в родину?? А! так він ніде не робе?! В субсидії відмовлено. А що - пенсіонери теща с тестем йому знайдуть сумлінного роботодавця, що робітників офіціально оформляє?? Чого не взяти за сраку тих роботодавців, що роблять вдвох з бухгалтером, без працівників - і рекламують свої послуги, які хто зна хто робить - і нічого їм?
    То й до чого його дохід до тещі з тестем? Він в іншому місті живе і платить там де живе. В любому випадку платять хазяєва квартири.
    Такого накрутили, щоб познімати субсидії. По два рази рахують дохід молодих - і в одних батьків, і в інших - і там, і там відмова старим по субсидіям.
    Соціальна політика геть провальна. Теж саме з лісом, з бурштином, з митницями...Воюють-воюють з корупцією, тільки люди бідніють і бідніють, а пики при владі ростуть.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    [​IMG][​IMG]
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  17. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Йде до того, що старим, якщо вони не бездітні, субсидій не буде.
    Не дурно ж вони прийняли закон про аліменти з дітей?
    Так що, коли є діти, хай де там вони живуть і прописані, субсидії старим не буде. Ну якщо з зятя непрописаного декларацію требують?
    Ну може родини з двома-трьома дітьми та білою невеликою заплатнею ще розраховувати на щось. Та й то не факт - зараз і платіжні картки і рахунки людини будуть перевіряти, миш не проскоче.

    А у всіх цивілізованих країнах є допомога з ЖКХ - де більше, де менше.
    Наприклад, в маленькій небогатій Естонії ця допомога тоді, коли в родини після комуналки і найнеобхідніших витрат остається менше 90 євро доходу, то призначається допомога. У нас в багатій Україні (і земельними, і іншими ресурсами)комуналка може дорівнювати пенсії, це часто-густо, а субсидію не факт що дадуть, бо хтось прописан.
    Ну що ж, платили хоч ті, в кого субсидія, бо тримались за неї. Тепер підуть неплатежі. І ті, хто платитимуть, сидітимуть без гарячої води чи опалення, бо відключатимуть домами.
    У мене вже паніка від того, що цей Кабмін ще може наробити.
     
  18. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Я не знаю, чи вже казав, але не зайве ще раз повторити. Моя мати - учасник війни (ну, який там учасник - дівчинкою колоски збирала для армії, але це вказує на її вік). Мій батько, її чоловік, покинув сім"ю ще тоді, як я про це нічого не міг знати. Не те що малий був - на руках ще сидів.
    Але мати не давала згоди на розлучення. Тобто, документально вона нерозлучена. Я вже - людина, не перший рік на пенсії (півтори тисячі гривень) за віком.
    Тепер моїй матері, щоб отримати субсидію (в селі хата з глини, шість на дев"ять), потрібно або розлучитися з чоловіком, який невідомо де і, скоріш за все, вже помер, або дати довідку про його смерть. Шукати по "мой адрес не дом и не улица".

    Так що моя мати сказала, хай поцілують її в сраку з їх субсидіями на паливо, дров поки що на років три вистачить, а ще є пару тон вугілля, а кленки та акації ростуть як скажені, стара груша, яблуня дичка стара. Не замерзне.
    Я маю дві бензопилки (страру і новеньку - про запас), електропилку, кожен рік нарізаю дров на зиму.
    Раніше в подвір"я завозили на субсидію з півтони вугілля, тепер хай Гройсман гріється по вротйогодамському тарифу.
     
  19. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    А в чоловіка мати живуть в маленькому містечку. Пиляти дрова їм не потрібно, по вулиці газ, є котел. Субсидія якась була до того, хоч нам треба було допомагати, бо вони в такому холоді сиділи взимку, що їх було жалко.
    А от вмер навесні батько чоловіка і мати повинна в спадщину вступати, сестра тоже. Я вже прочитала, що це вони субсидію втратять: спадщину дорівняли до придбання речей дорожчих 50000грн. А там дом з водою проведеною водою та газом, 4 кімнати. Матері ще жити незвісно скільки в цій хаті, а донька вже щось придбала.
    Отаке.
     
  20. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

а де твій аватар? :)