ГройсМАН

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Hyligan, 14 кві 2016.

  1. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Він знову не показує факти чи посилання.
    Мої родичі мають добру пенсію, бо працювали більше 40 років, а не писали пасквілі. І дуже вражає, що з усіх комунальних тільки за світло, ТБ, телефон і квартплата платять, а решту 7 платежів завдяки субсидіям нічого не платять. Тут, чесно, мені інше не подобається. Як так докеруватися, щоб одні люди взагалі нічого не платять, а з інших штани знімають? То безалаберність, яка призводить до розкрадання бюджетних коштів і набирання нових кредитів.
    Гройсман - зовсім не економіст в нормальному сенсі. Таких до кордонів Україні не можна підпускати на відстані до 20000 км. Ну і акі з ним хто з команди.
    Бо той Вас-Вас взагалі не має клепки і повторює те, що йому кажуть. Я, до речі теж, але у мене протилежні думки.
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  2. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Я в армії з 1981-го. На пенсію пішов в 2009-му. З вислугою 28-м. Учасник БД. Більше двох тисяч знешкоджених ВНП. В 2014-му мобілізований. Служу по сьогоднішній день. За 350 км від дому. Це коли нікуди не їду. Останній раз пенсію перерахувала бандитська влада. Тоді вона була майже чотириста доларів. Зараз вона 100 дол.
    Я ні в якому разі не заздрю, чи не вдоволений тим, що Ваші батьки отримали підвищення пенсії. Мене цікавить, чому оте свинориле мурло, а в догонку за ним і вся ота звиздота, два тижні тому, в екстазі самолюбовання верещали з усіх ЗМІ, що з 1 березня перерахують пенсії військовим і мусорам.
    ДЕ?
    Слава Вальцману!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Я вражений.
     
    Останнє редагування: 5 бер 2018
  4. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Ух-х,Василь Михайлович.напевно злейкий дуже за такий Ваш погляд на укр.пенсіонерів,службовців Придністровської ССР(чи десь там!)
    Дивіться,бо як переміниться все з тою путінською баллістичною ракетою то він,ух-х...як Чапай,все покосить зі-злості!

    zzzgggf.jpg
     
  5. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Не, якщо він взагалі нічого не боїться, тади да... Але на рахунок того, щоби пенсію піднімати ... то знаю про селян і наче про ментів, та тільки з нового року. Ну, якщо одне не вийде, то пошукаю про те.

    ...Кто он будет, никто не знает. Потому что Господь его укрывает и сохраняет до времени. Если бы его можно было бы определить и "вычислить" согласно каким-то законам о престолонаследии, или по родственным связям, то это давно бы уже сделали сами богоборцы. Нашли бы и убили. Не сомневайтесь, если бы точно знали где будущий русский царь, то и атомную бомбу скинули бы в то место, чтобы его уничтожить. Враги Господа отлично понимают чем им грозит воцарение такого царя, предвестника их погибели. Поэтому то кто он никто не знает

    Перепост.( Кстати, такое пятно на ноге я тоже видела)
     
  6. hrim

    hrim Well-Known Member

    Василю, ви служите ворогам.
     
  7. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Він тих ворогів з-середини дурить...бойко з Казахстану,що грає совєта! Ну прикидується,ну і шо...дурника грає! Йой,колись з ним на пиві та наговоримрсь,як Львів і Галичина стануть гевропейськими,а правобережна Україна членом НАТО,ну а лівобережна Хазаро-Новоросійська Україна та членом військового блоку Росія-Іран-Туреччина.Пан Василь туди не поїде!:acute:
     
  8. hrim

    hrim Well-Known Member

    Ігри "дурника"-"воїна" Василя під-час агресії:
    систематична дискредитація керівництва силових структур,
    систематична дискредитація головнокомандувача,
    систематична дискредитація керівника оборони,
    систематична дискредитація персоналу внутрішніх силових структур,
    систематична провокаційне протиставлення різних підрозділів силових структур,
    систематичні спроби антисемітської провокації,
    систематична дискредитація спротиву фальсифікації виборів,
    систематична дискредитація ЛФ нецензурщиною,
    систематичне поширення негативістської інформації.
    У Василя зявився асистент.
     
    Останнє редагування: 7 бер 2018
    Reason for edit: gjvbkrf
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Ну то, пане, буде доводити свою правду: хто і коли обіцяв вам нову пенсію з 1 березня 2018, чи отримали ви надбавку 1,5 тисячі з 1 січня. Давайте, доведіть свої звинувачення, або... самі знаєте куди йти. Бо і без вас хватає лайна, щоби людей зводити з розуму.
     
  10. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Доречі і мусора теж отримали пенсію без підвищення.
    Слава Вальцману!
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Перші виплати підвищених пенсій військовослужбовцям почнуться вже наприкінці березня
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    От бачте, якщо правильно поставити питання , то й невідома сила допоможе )) навести порядок...
    А я-то гадаю, чому мене вчора блокували.... А то кабмін хвости підчищав)))))
    Я гадав, що силовики вже полюють на мене))
    От... А хтось тут верещить, що з першого березня... Ні, все ж треба мати якусь честь і гідність, а не просто так, шмуляти куди і як попало.


    Поки немає офіційного документу, те все трьоп і блудодійство. Тепер можна робити пред'яву, якщо не так щось.
     
    Останнє редагування: 7 бер 2018
    • Тупо Тупо x 1
  13. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Йой,та я й з вами багато в чому згіден/не згіден...

    Ігри "дурника"-"воїна" Василя під-час агресії:
    систематична дискредитація керівництва силових структур...А шо нема за що?
    систематична дискредитація головнокомандувача...В цілому ми всі то робимо!
    систематична дискредитація керівника оборони...Міг би бути ліпший!
    систематична дискредитація персоналу внутрішніх силових структур...Та ну,"менти" і "понти",то одно те ж!
    систематичні спроби антисемітської провокації...Ой,ой,ой!
    систематична дискредитація спротиву фальсифікації виборів...І шо,він шось вміє в тім? Свят,свят!
    систематична дискредитація ЛФ нецензурщиною...Живе галицьке триндіння,яке оживляє напів-здохлий форум!
    систематичне поширення негативістської інформації...Ну так всі нині брешуть,і в гЕвропі також!
    У Василя зявився асистент...Це я шпійоню за ним,хочу знати чого він так наційоналістів і бандеровців не-любить.Вроді з Галіції,хоча і в Казахстані-го народили і навчили всяких дурниць! А галичани,самі знаєте які,ги-ги-ги!:hi:

    2d.jpg
     
  14. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  15. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    2015-й рік
    Катрен про армагедон

    Ще вигострюють шаблю новий Святослав
    й помститься брехливим хазарам,
    за ниви,заводи,за правду й брехню,
    піддасть їх ганьбі...і "пожарам"!
    (2015 р)

    17191423_211980125947789_5443621952680432458_n.jpg
     
  16. hrim

    hrim Well-Known Member

    Пояснює соратник Василя по роботі з силовиками:
    — И июле-начале августа против нас воевала украинская армия, которая после того как признали легитимность Порошенко, обрела главнокомандующего, и они стали выполнять его приказы. В конце апреля-начале мая они против нас не воевали. Они выходили нести службу на постах и смотрели во все стороны в расчете на то, чтобы присоединиться к победителю. Против нас действовали подразделения Национальной гвардии, отдельные подразделения полиции, отдельные подразделения СБУ. А военные ждали, чтобы присоединиться к победителю. Если бы начали побеждать мы, то они бы присоединились к нам.
    Игорь Гиркин (Стрелков): «К власти и в Донецкой, и в Луганской республике Сурков привел бандитов» | The Insider

    Антисемітизмом займаються провокатори, або особи з комплексами.
    Василь 14 років працює ботом мему "оранжоїди", який повязаний тільки з чесними виборами. Запит на такий негативний мем має сторона де чесних виборів ніколи не було. Чи вміє щось в тому Василь? Порахуйте скільки разів за 14 років він вжив дискредитуючий (на думку маніпуляторів) мем "оранжоїди".
    Навпаки, він тому став за вашими влучними словами "напівздохлим". Шляхетні люди забралися.
    Ні, то не так як Європі, то Василь голосить, як в Північній Кореї голосять плакальниці по смерті Кіма.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Антисемітизм,це провокативний метод українських і польських хазарів-євреїв в боротьбі за власне виживання...і власний економічний добробут також!
    Отака їх політика і ставлення до Ідеї Нації, як-то в Україні нині після Майдану і ті витягнуті з-під сукна закони,що про гноблення євреїв в Польщі,ну і wielki pieńionzy отримані ними по-всьому ЄС за явно перебільшений Холокост,то і є то маніпулювання,яке вони(?) ставлять во главу того, що мол першочергово слід робити! А наказувати їх за ці підлі дії проти нашої Нації,хто буде? Ні-ні...це погано,бо це...це також антисемітизм! То все Бандери придумали і зробили,во-о! Чого хтось антисеміт і таким його обявляють,якщо він бачить на власні очі те велике...величезне дурення себе і України в цілому? Бо то і є то важливе для них,що в такому разі і зведеться до об’явлення Всіх Українців і України в цілому,яко Антисемітської(!) держави і повстане,підняте ними питання в ООН та міняти ними ж назву на Новоросію і Хазарію! А так буде знову дуже зле нам,Українцям,як і нам галичанам за Польщі було до війни!Все 1-н до 1-го!
    Чому ж нема антиукраїнізму? Бо то багатьом їм,також на зле вийде!А вони собі того не бажають,щоб їх змішували з-гівном і називали вбивцями Майдану!
    Отаке...тому й отак,як нині!
    Те,що я про то говорю,то антисемітизм,питаю? Подумайте добре...Отож бо!
    А той Василь то фото зі шнурком на аватарі ще змінить на Бандеру...але ніколи не на Путіна!Москаль по-духу і ніц му вже не допоможе! Хіба що життє в незалежному україншько-росийшькому Придністров’ї. Нехай! Може то і ліпше.Дай му Бог...жеби який гуцул не засунув му в-дупу трембіту з тої злости! Пішов він тепер до-дупи! Не хочу-го більше знати і обговорювати!:hi:
     
    Останнє редагування: 8 бер 2018
  18. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Звичайно, Гіркін-то Гіркін...але Василь зі Стрия в поганій ситуації був би дезертиром, сумніву не маю...
     
  19. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Термінатори нам допоможуть. [​IMG] Нащо нам Василі оті, які про пенсію плачуть? Один за всіх...
     
  20. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Не можна ні про що казати "без сумніву". Можна лише сказати "мені здається, що".
    Ви жодним чином не зможете підтвердити свою впевненість фактами, а Василь не зможе довести протилежне.
     
а де твій аватар? :)