Грип/Застуда

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Koza-Dereza, 31 жов 2007.

  1. Locke

    Locke невиправний реаліст

    Потрібно капати по 3-4 рази в день сульфацил натрія (альбуцид), правда вони пекучі, а після цих крапель через 5 хв. левоміцетинові очні краплі. І через 2-3 дні коньюктивіту як не бувало.
     
    • Подобається Подобається x 10
  2. Кохана

    Кохана LuBimaya

    Угу... а ще чайком свіжим промивати або ромашечкою, щоб заспокоїти після тих усіх пекучих крапель...
     
    • Подобається Подобається x 5
  3. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Ще тут троха потусуюся - і дохтором стану :)

    Мене цікавила завжди перша фаза (після першої інших не вдавалося уникнути) грипу - коли починає дерти в горлі. (ніколи нічого не допомагало - жодні пігулки - тому і не п'ю. Але літом був кашель - переговоив із знайомим фармацевтом і "здав" аналізи...) Дохтор, що в клініці прописав L-цет, як антибіотик. Прийняв з дозволу фармацевта - двохтижневий кашель пропав.
    Цього разу пробую цими ж пігулками збити шкрябання в горлі (ніколи не боліло - лише шкрябло). Відчуваю, що маю 37... Навантаження на організм не даю - багато п'ю. Начебто легше. Поживу - відпишуся.

    Бити треба в корінь - а не по наслідках :)

    ---------- Додано в 15:29 ---------- Попередній допис був написаний в 15:25 ----------

    Коли температура сам не знаєш що хочеш... (а пити треба - на силу..)
     
    • Подобається Подобається x 6
  4. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    У мене спочатку була висока,дуже висока температура,потім перейшло в горло,але шоб воно так сильно боліло,то ні,а якось дусило.....фу!!!!!!!!!!!!Потім жахливий коньюктивіт і звичайно без антибіотиків не обійшлось...
    А тепер вже спокійніше ставлюсь до антибіотиків,не такі вони вже й злі і "противні", а швидше помічні,потім,якщо проблеми виникатимуть можна попити,яість бактерії,типу лінекс,біфіформ....Ми вже не те покоління людей,яким допоможе пеніцилін,або травки.....Віруси мутують,але слава Богу вчені розробляють антибіотики все нового і нового покоління.......
    П.С. не слід боятись,того,що допоможе......
     
    • Подобається Подобається x 9
  5. syavych

    syavych копач

    ...хотів було шось відповісти, але ні, промовчу, ітак вже сто раз про то говорилось... :sad:
    А тут взагалі брєд чуть не в кожному слові:
    1. Горло при грипі буває не завжди, а якщо і буває, то вже на n-ий день, тобто це вже явно не перша фаза.
    2. Ніякі пігулки горло не лікують, єдине виключення - антибіотики при бактеріальній природі болю в горлі (стрептококи і стафілококи тощо), яка буває дуже-дуже рідко (менше 1% хворіб горла).
    3. L-цет ніколи не був (і навряд чи стане) антибіотиком, це протиалергічний засіб.
    4. L-цет Вам допоміг тоді, тому що кашель мав алергічну природу, а в даному випадку він допоможе хіба що фармацевту, який си трохи заробить на ньому.
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Яка ж тоді перша фаза?
    Таки ще перчить :sad:

    Потреби в усунені болю в горлі ніколи не мав - було тільки подразнення (перчило)...Це якось лікується?
    (знаю, за 2 дні само проходить - перетікає в іншу фазу - температуру)
    Буду м знав. :) Допомогло минулого разу. Цього не дуже (певно таки була алергічна реакція минулого разу)
    Чекаю на температурний штурм :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Свято,якщо перчить в горлі,то це не обов"язково ознака грипу.Це може бути фарингіт(в мене він так найчастіше проявляється).Це запалення задньої стінки горла,яке власне проявляється болем чи перчінням.З власного досвіду(а в мене це захворювання професійно - хронічне) раджу насамперед полоскати горло:
    1.розчином соди(1 ч.ложка на склянку води)
    2.розчином солі і 1-2 краплі йоду( на склянку води)
    або
    3.відваром лікарських трав - евкаліпту,шалфею,ромашки,нагідок.
    4.мукалтин - таблетки від горла.
    Якщо вчасно взятися - то температури не буде.
    Не хворійте:)
     
    • Подобається Подобається x 9
  8. syavych

    syavych копач



    ----
    Іспанка,
    Хотів було вже плюс втиснути, але побачив пункт 4 - мукалтин до горла має таке ж відношення як я до отолярингології :)
     
    • Подобається Подобається x 6
  9. Svjato

    Svjato Well-Known Member



    Пополоскав горло рецептом 2 від Іспанки :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Сявичу,скажи то моїй мамі:sorry::sorry:Вона мене змушує його приймати,коли горло болить..Вона свято переконана,що він допомагає..
    Пора кудись з дому втікати..
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Але як відкашлюєче - таки рулить...

    ---------- Додано в 19:12 ---------- Попередній допис був написаний в 19:10 ----------

     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    О,це точно як в мене - хронічний фарингіт(багато говорю,інколи навіть кричу:))) )
    Власне,в мене теж хвороба завжди починається з першіння в горлі(горло першим реагує на промоклі ноги чи те,що я перемерзла,чекаючи на маршрутку).Послухайте Сявича - він мудро радить.Щитовидку не завадить перевірити,бо вона теж впливає на горло.

    ---------- Додано в 19:16 ---------- Попередній допис був написаний в 19:12 ----------

    Забудьте про то,бо бити буду:ireful1::))) свого часу була в нас толкова сімейний лікар,так от вона казала,що при фарингіті протипоказані всякі цибулі - часники - лимони - надто гаряча чи холодна їжа,гостре,солоне,газована вода - тобто все,що подразнює горло.Має бути тепле пиття( не гаряче),полоскання горла.
     
    • Подобається Подобається x 8
  13. syavych

    syavych копач

    За такі слова треба пам'ятник лікарям ставити :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  14. аксакал

    аксакал Дуже важлива персона

    А в мене температура не піднимається висока, мо' то й не грип... Тиждень проходив так на роботу, а сьогодні вирішив: полоскання, АЦЦ, аугментин в ударних дозах. Щоби не перейшло у хронічне. За роботу вже в наступному році піду ;)
     
  15. Amat

    Amat New Member

    Взагалі, найкраще - профілактика, для профілактики - найкраще загартування:
    1. Вправи для розігрівання 2-3 хв.
    2. Облитись до пояса холодною водою і гарно, до гарячого розтерти шкіру, бажано домотканим рушником.
    Починаючи, температуру води для обливання понизити на протязі тижня з кімнатної до тої, яка в крані холодної води.

    Але якщо це ліньки робити, є методика профілактики та лікування для розумних, але ледачих:
    Для застуд (спрощена стаття) http://vicgo.livejournal.com/738.html
    Більш складна з прикладами на основі інших хвороб http://vicgo.livejournal.com/data/rss

    Корисним може також бути матеріал: http://www.psychiatry.org.ua/books/psyther/paper09.htm - 7.5.8. МЕТОДИКА АУТОГЕННОЙ ТРЕНИРОВКИ
    Успіхів!
     
    Останнє редагування: 29 гру 2010
  16. smeet

    smeet просто спілкуюсь

    • Подобається Подобається x 1
  17. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Ось хорошу пораду мені колись дав пан Сотник ось тут. http://forum.lvivport.com/showpost.php?p=436537&postcount=12 За що я йому понині дуже вдячна, бо цим рецептом вже багато людей спасалося.
    Зробила я тоді пару полоскань і болі в горлі перейшли відразу.
    А ще трохи пробувала горло загартовувати за порадою пані Дейзі.

    http://forum.lvivport.com/showpost.php?p=442463&postcount=19

    Не знаю, чи і це допомогло, але горло вже не болить після того два роки. :)

    ---------- Додано в 05:12 ---------- Попередній допис був написаний в 04:55 ----------


    Коли працювала у 80-х роках в садочку у Львові, то часто стикалися ми з тим кон"юктивітом у дітей. Часом після обіднього сну діти не могли навіть очей розклеїти. І ось чим нас навчила спасати такі ситуації наша садочкова медсестра. Вона нам давала пляшечку порошку пеніциліну, що для уколів. Заливали ми порошок гарячою кип"яченою водою, чекали, поки розчин ставав тепленьким і ваткою добре промивали дітям очі. Були тільки дві умови. Ваткою треба було тягнути від виска до переносиці, а не навпаки і ватку щоразу міняти. Повторювати треба було те промивання, поки вся пляшечка не закінчиться.Однієї пляшечки пеніциліну на одну дитину вистачало, щоби кон"юктивіту позбутися. І ввечері діти йшли вже додому з чистими очима. :) Цей рецепт я вже розповсюджую більше 25 років і всім допомагає - і дітям, і дорослим.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Asmodeus

    Asmodeus Well-Known Member

    Можу порадити як я вилікував свій сухий кашель за 3 дні.
    Мазав груди польською настойкою на травах на спирту, яка називається Amol. В нас вона не продається але якщо хтось їздить в Польщу час від часу чи має такого знайомого - скажіть нехай куплять, не пошкодуєте :good:
     
  19. smeet

    smeet просто спілкуюсь

    В принципі я чув інакші пропорції і вони більш приємні чайна ложка соди,кофейна солі і пару капель йоду. Марганцовку туди непотрібно, нею можна окремо полоскати, лише розовим розчином.
     
  20. Nell

    Nell New Member

    Якщо вже бити в корінь, то , гадаю, треба противірусні приймати. Мені подобаються місцевої дії, щоб не втручатись в імунітет. І звичайно ж всі "бабусині" методи не оминати увагою.
     
а де твій аватар? :)