Гра №43. Битва Супергероїв

Тема у розділі 'Архів ігор', створена користувачем Персі, 7 жов 2012.

Статус теми:
Закрита.
  1. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    ні, не може бути, бо Сашка Іспанку перевірив...
     
  2. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    1 хв до кінця голосування!
     
  3. Sashka-ua

    Sashka-ua Спостерігач


    Це потік тупостііііііі!!!!!!!!!! Голосуй проти Алекса, або просри всю гру. вапіантів більш нема. Крапка.
     
  4. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    Алекс....................
     
  5. ContRaSt

    ContRaSt Well-Known Member

    Іспанка йомайоо
     
  6. Sashka-ua

    Sashka-ua Спостерігач

    ЕЕЕЕЕсссс ... Що, мафло. ЛОВИ!!!!!! Отак вам!
     
  7. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    від коли мафія - гра хамів?
     
  8. Sashka-ua

    Sashka-ua Спостерігач

    Тепер і до контік доберемось. Мафам хана
     
  9. AlexLv

    AlexLv Well-Known Member

    Сашка.......
     
  10. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Що??я проголосувала проти Алєкса
     
  11. Sashka-ua

    Sashka-ua Спостерігач

    Вибач. То емоції. Пробач ще раз. Там просто нелогічну ти трохи зв'язочку зробила.
     
  12. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Голосування закінчено
     
  13. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    блін, в мене на компі годинник несинхронізований був - ще дві хвилини було на подумати :)))

    ---------- Додано в 21:02 ---------- Попередній допис був написаний в 21:01 ----------

    покажи, де?
     
  14. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Контраст - Сашка
    Іспанка - Алекс
    Сашка - Алекс (2)
    Ука - Алекс (3)
    Алекс - Сашка (2)

    Ніч до 22.00. Чекаю НД
     
  15. Sashka-ua

    Sashka-ua Спостерігач

    Тобто, якщо вони обоє мафи, то Алекс би в темі писав "ох ти ж моя тю-сю-пусічка"?
     
  16. ContRaSt

    ContRaSt Well-Known Member

    сподіваюсь алєкс таки маф
     
  17. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    впринципі, Еребуса завдяки йому злили. Не виключено, що він повторює той же фінт з Контраст, в надії, що просто відведе від себе підозру. Але якщо вішають таки Контраст, то він лишається один проти двох мирних.
     
  18. Sashka-ua

    Sashka-ua Спостерігач

    А тепер мій прощальний монолог. Нехай це буде заповіт і привід для роздумів Іспанці.
    Зараз грохнуть мене. І це навіть не 100%, а 101%. Думаю всім ясно чому.
    Повторюсь, щоб не виникало питань Іспанка - перевірена мирна. Відповідно Ука буде валить і голосувать проти Контраст, а та навпаки. Ну, Іспаночко, все на твої жіночі плечики звалюється. Вибір буде за тобою.
    Для мене Контраст 80% мафка. Давненько її терроризую і мені не дуже вона щось подобається. За Уку ще й той неадекватний голос проти Контраст, що не припустимо для мафа ну і цей голос, що вона зробила щойно. Тож я б скоріш за все їй повірив. Проти Уки те, що Алекс вкінці грузив Контраст. Дуже схоже на хід, щоб ми подумали, що вона з ним. Але з іншого боку надто просто.

    ---------- Додано в 21:13 ---------- Попередній допис був написаний в 21:09 ----------

    Якщо ти виявишся мирною, то повішають все одно заслужено. Будь ти мирною, мала б розуміти, що не віддати голос разом з усіма - це дати привід мафам виграти. Це відібрати в мирних останній шанс...
    Саме тому вважаю Уку мирною. Вона ж могла вирішити всю гру проголосувавши проти мене зараз. Ну або ж вона дуже вишуканий маф і я зніму перед нею капелюха.
     
  19. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Треба дочекатися результатів ночі...І тоді вже можна буде робити якісь остаточні висновки.
     
  20. ContRaSt

    ContRaSt Well-Known Member

    я колись коли вперше грала так само вкінці вирішувала, і повішала таки свого соклана на той момент. так що це зоовсім не показник
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)