Гопники біля підїзду

Тема у розділі 'Львів кримінальний', створена користувачем Володимир Москвяк, 30 тра 2014.

  1. Скажіть чи можна якось з цим поборотись (міліція, самооборона). Біля дому цілодобовий магазин, на вивісці що можна купити крім горілки нічого немає. Кожного вечора біля підїзду повно гопників, наркоманів, реально страшно додому попасти. Одного разу вдень якихось двоє хахакали біля підїзду своєю рагульською мовою, потім пішли в підїзд і розбили вікно. Я думаю в мене не один такий будинок з такими проблемами :scratch_one-s_head:
     
  2. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    В одному місті в Німеччині, біля входу в підземку коло вокзалу збиралися пивомани, безробітні, ну і всякі асоціальщики. Почали крутити класичну музику по всій зупинці. Пару тижнів минуло, тусняк розсмоктався потроху.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  3. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    Міліція, гаряча лінія міськради, заява в міськраду (знайдіть менш-більш компетентний відділ у цій справі), самооборона ще є у Львові, преса, громадські організації, приймальні депутатів всіх рівнів - одним словом, у всі доступні інстанції :)
    Цілодобовий алкогольний - 100%, що продають алкоголь в період з 22:00 до 8:00, зафіксуйте ці моменти і знов в усі інстанції.
     
  4. Vorobushek

    Vorobushek New Member

    Я з газовим болончиком завжди прохожу такі місця! Заздалегідь витягаю.
     
  5. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А мусорва львівська чим в цей час зайнята? Котиків рятує?
     
  6. hrim

    hrim Well-Known Member

    Vorobushek, ви відмітилися в таких давно неактивних темах:
    Збоченці в громадському транспорті!
    Дачні злодюги як боротися ...
    Гопники біля підїзду

    вам так не щастить, чи ви бот-напарник найбільшої постійної жертви всіх міліціонерів Василя?
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)