Google

Тема у розділі 'Стрічка новин', створена користувачем duncan, 6 січ 2010.

 1. duncan

  duncan батяр з личакова Команда форуму

  р е к л а м а
  http://www1.voanews.com/russian/news/science-technology/Google-New-Phone-2010-01-05-80736972.html
   

  Вкладення:

 2. Glenmorangie

  Glenmorangie moonlight

 3. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  Google переходить на 100% відновлюваної енергії

  Google офіційно оголосила себе компанією, що повністю перейшла на 100% відновлюваної енергії - сонячної та вітрової
  Про це повідомив Сем Аронс з департаменту енергетики та інфраструктури Google, повідомляється на сторінці компанії в Twitter, передає Еспресо.

  "Плюс 535 МВт збільшили загальний обсяг енергії, що споживається Google, до 3 ГВт - 2*98 МВт в Південній Дакоті, 200 МВт в Айові і 138,6 МВт в Оклахомі, що затверджує Google як найбільшого корпоративного покупця відновлюваної енергії на планеті і 100% споживачого поновлювану енергію вже у 2017 році", - пише він.

  Перший контракт з вітряної електростанцією компанія уклала ще у 2010 році. Щоб досягти переходу на 100% відновлюваної енергії, Google укладала і укладає прямі контракти з виробниками такої енергії, паралельно переводячи свої дата-центри на більш ефективні моделі роботи.
  За даними самої компанії, її дата-центри на 50% більш енергоефективні, ніж в середньому по ринку. Цей проект по переходу на більш екологічні джерела енергії має не тільки соціальне значення, стверджують в Google.

  Він економічно обгрунтований, оскільки за останні шість років вартість сонячної і вітряної енергії впала на 80% і 60% відповідно.
  Читайте більше тут: Google переходить на 100% відновлюваної енергії
   
  • Оптимістично Оптимістично x 1
а де твій аватар? :)