Гомеопатія – гроші на вітер?

Тема у розділі 'Львівська газета', створена користувачем gazeta, 1 січ 1970.

  1. Anastasia

    Anastasia Well-Known Member

    Відповідь: Гомеопатія – гроші на вітер?

    а що значить 'потенційований'?
     
  2. Гелена

    Гелена Дуже важлива персона

    Відповідь: Гомеопатія – гроші на вітер?

    якщо афлубін не гомеопатичний препарат, то я нічого про гомеопатію ще не знаю
    але взнаю. а наразі не маю що сказати по цій темі, зате зацікалася ще більше :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    Відповідь: Гомеопатія – гроші на вітер?

    http://www.1796kotok.com/homeopathy.htm - для початку.
    А ще я часто прочитую тамтешній форум з консультаціями - щеплення від бажання пічкати дитину лікарствами, збивати температуру і капати носа.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Гелена

    Гелена Дуже важлива персона

    Відповідь: Гомеопатія – гроші на вітер?

    дякую :)
    я ще раніше почала читати той сайт, а от на форум ще не дивилася
     
  5. dimalozz

    dimalozz Member

    Відповідь: Гомеопатія – гроші на вітер?

    Бачите, щеплення таки бувають корисними. :)
     
  6. Morryson

    Morryson Well-Known Member

    Відповідь: Гомеопатія – гроші на вітер?

    Хороші лікарі-гомеопати мають "класичну" медичну освіту і, здебільшого, великий стаж роботи в лікарнях.
    http://www.homeopat-ua.org/pages.php
    А те, що вони використовують "нетипові" ліки - так головне, аби не зашкодило. :)))
    Як правильно хтось зауважив, "лікують не ліки, а лікарі".
    Тому бажано мати, навіть платного, "сімейного" лікаря якому ви довіряєте, який не обтяжений планами і звітами по лінії МОЗ. А от чи буде він гомеопатом/натуропатом/аллопатом/шаманом/Порфірієм Івановим - то вже як хто вам до вподоби.
    Інколи друг батька-стоматолог порадить і заспокоїть краще ніж дільничий педіатр. ;-)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Гомеопатія – гроші на вітер?

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    Відповідь: Гомеопатія – гроші на вітер?

    Я в іншій темі ндавала лінк на історію про дівчинку, що постраждала від щеплення гепатиту Б.
    Зараз її рятують саме силами гомеопатії. http://orange-sky-bird.livejournal.com/228674.html#cutid1

    За тегом можна прочитати всю історію.

    Додано через 1 хвилину
     
    • Подобається Подобається x 4
  9. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Гомеопатія – гроші на вітер?

    Давайте задля об'єктивності - розглянем іншу точку зору на таке лікування?
    http://www.rusmedserv.com/forums/showthread.php?t=34986
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    Відповідь: Гомеопатія – гроші на вітер?

    Маца? Давнього опонента Котока і біотехнолога з Солвею?
    слишком много букофф і мало часу. А на гомеопатії він знаєтьься не ліпше за нас з Вами.
    Колись вже люди парилися, розбираючи його нападки на БІ Котока. Потім кинулися того ровера, бо він просто перебріхував цитати, а потім з піною біля рота це спростовував.

    Зрештою, щодо гомеопатії я нікого ні в чому не перконую. І не вважаю її панацеєю. Просто один з методів, котрий слідує закону Герінга - от і все.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Гомеопатія – гроші на вітер?

    прошу вибачити мені...
    невже ніхто не захотів отримати мільйон?..
     
  12. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Гомеопатія – гроші на вітер?

    От якби вакцинаторам запропонували...
    У гомеопатів інші пріорітети. Ніколи їм...
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    Відповідь: Гомеопатія – гроші на вітер?

    я ні, за інших не знаю.

    я маю вдома дитину, гіперчутливу до гомеопатії, те, що мені доводилося бачити, в жодний ефект плацебо не вписується, тому всі ці дискусії для мене не мають жодного сенсу. І, на відміну від теми вакцинації, особливого інтересу теж не викликають, оскільки для себе це питання закрила, а інші - хай самі вирішують.
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. smeet

    smeet просто спілкуюсь

    Відповідь: Гомеопатія – гроші на вітер?

    Сам стикався з гомеопатією,був на прийомі у гомеопата(хорошого),спочатку дуже негативно до всього цього відносився,поки не почитав книги по гомеопатії,доки не взнав які з видатних людей були знаменитими гомеопатами.Між іншим відомий автор знаменитого "толкового словника-Даль"був знаменитим гомеопатом.Чого про це нічого до цих пір не було відомо-войовниче і різке несприйняття гомеопатії офіційною медициною.
    Основний принцип гомеопатичного лікування лікування малими дозами лікарств,вірніше не лікарствами а тільки їхніми слідами в розчиннику,тобто пам"яттю про лікарства.Як на мене то як кажуть в народі-нехай чортяче аби гаряче,головне коли помагає.І що найкраще,це тактика гомеопатів-вони лічать аж ніяк не хворобу а хворого(взагалі то лікарі від офіційної медицини повинні поступати так само, але вони на-жаль часто -густо про це забувають).Всі гомеопати в основному мають вищу медичну освіту.Боронь боже щоб ви подумали що я хвалю абсолютно всіх гомеопатів.Як і в офіційній медицині тут є хороші і погані спеціалісти(це абсолютно залежить від особистості лікаря).Але те що гомеопатія ефективна ,я пересвідчився на собі і на своїй родині.
    Маленький ліричний відступ.Як роблять гомеопатичні ліки.Стоять здорові мужчини і колотять в банках лікарство.Беруть певну кількість лікарства,заливають певну кількість рідини і колотять.Потім беруть невелику кількість розколоченого,знову добавляють рідину і знову колотять .І так раз 10-20-як вимагається в рецептурі.Тобто в рідині залишається скоріше не лікарство а пам"ять про нього.Як на менен то такі ліки менш шкідливі ніж концентровані.А коли вони помагають то взагалі це супер.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Гомеопатія – гроші на вітер?

    Ой...
    А де на ту лірику можна подивитисі?
    То ТАК прикольно, напевне...
    Стоють здорові мужики, і люкарство колотють...
    Цікаво, скіко вни води і люкарства беруть?
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. dimalozz

    dimalozz Member

    Відповідь: Гомеопатія – гроші на вітер?

    А можна якесь фото того процесу? Якийсь лінк на ту інфу чи що...
    Я б теж поколотив би щоб стати здоровим мужчиною але не знаю куди записуватись...
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Відповідь: Гомеопатія – гроші на вітер?

    А я була з мужом в суботу в лікаря натуропата, то він мені дуже сподобався.
    Зробив компютерну діагностику мужу і виклав цілий ряд хворіб які у нього присутні. І все ж хулєра правильно:
    загуста кров
    хронічний гастріт
    пошкодшений хребет
    ішимія в серці
    велика інфекція в простаті
    сипеться пісочок з нирок
    і в жовчному утворюється камінець
    понижена потенція, жага до життя
    і імунна система на нулю
    знищена кишкова флора (це від неймовірної кількості антибіотиків які він приймав але які йому не допомагали)

    Ось вам і букет. Лікування назначено нам, просто змінити як він п*є. Він п*є погану воду, отже ми почали з ним пити структуральну воду і зробимо курс лікування простати/мочового клюквенним соком. Нічого не пити цілий день лише клюквенний сік. Він також допоможе в укріпленіі імунної системи. А решта само собою розсмокчиться, якщо направимо густу кров і пролікуємось соком. Правда сказав купити баночку на відновлення флори в кишечнику, ну і казав пити багато звичайного квасного молока.
     
  18. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Гомеопатія – гроші на вітер?

    натуропат?...
    а це що означає?...
     
  19. Morryson

    Morryson Well-Known Member

    Відповідь: Гомеопатія – гроші на вітер?

    реклама "Бонжур-Десерт" :) :) :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Гомеопатія – гроші на вітер?

    Мені лікар строго-настрого заборонив пити сік і морс з журавлини(клюкви) але в мене повишена кислотність, напевно у вашого чоловіка понижена кислотність тому і лікар порадив пити сік з журавлини.
     
а де твій аватар? :)