Годинники

Тема у розділі 'Електроніка', створена користувачем Fon, 31 сер 2013.

  1. Fon

    Fon whom how

    Хочу купити собі годинник. Дилема ще та собі. Можна купити дешевий Касіо, але виробництва Китаю. Можна взяти невбиваємі російські польот чи пілот, як їх там командірські з оргстіклом. Але хочеться щось таке стильніше і довговічніше. Розраховую на ціну до 2 тисячі гривень. Ось попередня інформація яку дізнався:
    Касіо - фірма японська, збірка Китай
    Орієнт - фірма японська, збірка Китай (збірка японська тільки дорогі моделі, по 5 тисяч грн)
    Сейко - фірма японська, збірка японська, особливий бренд що сам розробив скло хардлекс (щось середнє між сапфіровим і мінеральним) і свій сорт нержавійки.
    Булова - фірма японська, викупили американці, де зборка незрозуміло.
    Тіссот - фірма швейцарська, збірка вроді швейцарська.
    Романсон - кажуть що швейцарські, але виготовлення і збірка в кореї.

    Дуже багато появилось швейцарських фірм, атлантік, романсон, свісс інгл і т.д., котрі насправді збирають і виготовляють в кореї або тій самій польщі. Фірма приховує завод-виробника. Тобто купляючи економ швейцарський кварц за 2 тисячі грн, ви не впевнені, чи це китай, чи корея, чи гданськ якийсь.

    Дуже багато людей лютує з приводу того, що є хороший китай і поганий китай. Немає ніяких відмінностей, на мій вік і спостереження, любий китай завжди ламається, дуже високий процент браку. Тому саме поняття китайський годинник, це неприпустимо. Уявіть собі китайське божоле чи бордо, чи китайський 5-зірковий коньяк. Нонсенс, тому коментарі зі словом китай не враховуються.

    Серед вибраних моделей приділив увагу таким годинникам. Ваша думка і коментарі.

    TISSOT T033.410.16.053.01-U
    Seiko SGEF43P1
    Seiko SKK705P1
    BULOVA 97A107
    SEIKO SE-SGEF43P1-MS
    Adriatica ADR 1170.4113QF
     
  2. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Завал проблема в бахура, стріляйся.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. randylv

    randylv Well-Known Member

    Дуже спірно. Країна-виробник зараз не має жодного значення. Хіба б ви купували китайський Opient за 150 грн. і мріяли про якість. Гарантію дає не країна, а виробник (марка).
     
  4. morze

    morze Well-Known Member

    Омах -небреше вже два роки! Найбільше наручний годинник боїться потіння! Всі решта наворотів -звичайна реклама!
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    гарно, але я люблю чорний циферблат.
     
  6. luca

    luca миється в бані

    власне - що порадите в районі 400 грн.? для себе звісно.
     
  7. luca

    luca миється в бані

    звернув увагу, що є навіть б/в варіанти досить таки дорогих годинників, тих же Casio, до прикладу тут. хтось купував "вживані"? дуже хочеться чогось подібного для себе, але от давай вечезні гроші ой як не хочеться та і не можеться.
     
  8. Sphynx

    Sphynx Well-Known Member

    як на мене, то з бюджетних марок дуже хороші годинники Q&Q, мала два з тої серії, в знайомих теж були і хлопців і дівчат, то не ламались взагалі.. максимум батарейку міняла, носила 2-3 роки, потім набрид і купила новий))
     
  9. luca

    luca миється в бані

    дякую! думаю таки на них і зупинюсь!
     
  10. mobiguru

    mobiguru New Member

    Як вам такий "розумний" годинник? Лінк
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. gofastt

    gofastt New Member

    по перше спитай себе для чого тобі годиннік та якій

    для бігу
    для спорту
    для велокатання

    для повсяденної ходьби

    годиннік для айфона

    ось с чого почни

    потім пиши щось виберемо
     
  12. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    в ломбардах буває швейцарія.
    У мене на кожен день касіо класичний серія батарейка 10 років водозахист чи то 50 чи 100 метрів не памятаю , батарейка рідна пройшла 8 років. Жодних нарікань. В них і дрова рубаю та інколи (рідко) в басейні \ бані парній і фінській не знімаю. Зараз такий годинник до підняття курсу 500 грн в оффлайні. в 2005 купив за 170 грн . http://www.watch4you.com.ua/casio-mtp-1219a-7bvef.html Casio MTP-1219A-7BVEF
    Нержавійка , кварцовий , скло звичайне , дата , циферблат білий . без підсвіток і т.д. "Ремінець" теж нержавійк - ВСЕ китай - не комплексую - ловлю ним на руцці стовпи \двері і т.д. . Смішно коли люди купляють дешеві ПОНТИ . Мені годинник вже встиг набриднути, але річ 8 років служить без нарікань.

    Для виходу "під костюм" маю звичайний найпростіший скормний TISSOT десь в районе 3500 (+ - 500 ) грн зараз в оффлайн . точно не скажу бо такого самого нема в магазинах - взяв в ломбарді

    ---------- Додано в 23:26 ---------- Попередній допис був написаний в 23:19 ----------

    якби обирав зараз на кожен день брав би щось із "титановим " корпусом типу
    http://www.watch4you.com.ua/casio-lin-164-7avef.html
    http://www.watch4you.com.ua/casio-lin-163-7bvef.html#prettyPhoto
    http://www.watch4you.com.ua/casio-lin-163-8avef.html#prettyPhoto
    виключно для меншої ваги бо нержавійка і так дуже міцна
     
  13. Ivonnna

    Ivonnna New Member

    Погоджуся з вобором TISSOT, у мого керівника така ж модель, виглядає на руці гарно, та й він говорив, що задоволений якістю.
     
  14. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    як показує практика сердньостатичний українець носить дешевій кварцевій годинник в категорії до 300 грн станом на 22 09 2015 тобто від $10 USA до $15 USA або щось старе радянське механічне. Попит на годинники дорожче в Україні малий субєктивно. Ніхто не знає правила що годинник повинен коштувати не менше однієї зарплати . Дивує той факт що 9000- 19 000 грн на смартфон готова викинути багато яка панночка... а от годинник при цьому має бути з фальшивими сваровскі до 250 грн :) . Жіноча половина взагалі носить дуже дешеву біжутерію - а-ля годинник,
     
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    та кому то тре? марнота.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    Маєте лишні гроші то дайте хлопцям в армії
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  17. prius

    prius Well-Known Member

    Мені вистарчає в телефоні годиника
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    скажіть це саме всім у кого айфон, або інший смартфон від 5000 грн і більше , продайте свій телефон в ломбар , а гроші армії.
    Моя скромна персона обходиться телефоном за 1200 грн по сьогоднішньому курсу і годинником за 5000 грн п осьогоднішньому курсу, але це все було придбано ще по курсу 5-13 грн.
    відповідно якщо заберете за пів ціни то якийсь відсоток подумаю як передати армії. Основна проблема не знаю точного певного механізму що гроші саме на фронт , а не по кишенях осіли. Кидав ранніше у різні ящики різним хлопчикам - тепер бачу даремно :sad:
     
  19. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    без фото якось не презентабельно
     
а де твій аватар? :)