Годинник для ранкових пробіжок

Тема у розділі 'Спорт', створена користувачем Ярослав Нормандский, 18 чер 2013.

  1. Насколько это практично? Нужны ли часы для пробежек по утрам?
    Если кто-нибудь пользуется то какими?
     
  2. Fon

    Fon whom how

    відверто кажучи секундоміри, таймери і спецгоинники для атетики не потрібні. абсолютно. годинник вас постійно відволікає, ви дивитесь що пробіжали минулий круг швидше ніж цей і пришвидшуєтесь. це дуже втомлює. оці всі заміри корисні для професійних спортсменів, коли медалька вартує доля секунди і тренування це збільшення нагрузки на йоту в день.

    виберить собі простий режим, середньодопустима швидкість, збільшення на 2 круга в місяць і буде вам щастя.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. zekaaleks

    zekaaleks New Member

    часы для бега


    да, я пользуюсь такими часами. не так давно приобрел с пульсометром, c расчетом каллорий, что не мало важно присутствует двойной таймер обратного отсчета. очень удобно не только для пробежек по утрам, но и для занятия в спортзале. если интересно могу скинуть ссылку где покупал;))
     
  4. ArtCool

    ArtCool Well-Known Member

    я використовую звичайний годинник, час коли почав занняття, і коли закінчую, пульсометри та інші аксесуари вважаю потрібними лише для тих хто професійно займається спортом.
     
  5. Кажуть корисніше швидко ходити, ніж бігати
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    вообщето я думаю, что девайс может не столько нужный, сколько интересный, взять как пример спидометр у велика, мне интереснее знать насколько быстрее или медленне я проехал в сравненнии со "вчера", есть ли динамика какая то или нет, какую максимальную скорость развил и т.д ...

    да если это оправдание для занятий спортиной хотьбой вместо бега и нет если оправданеие "не побегу потому что ходить полезнее" :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    вообщето я думаю, что девайс может не столько нужный, сколько интересный, взять как пример спидометр у велика, мне интереснее знать насколько быстрее или медленне я проехал в сравненнии со "вчера", есть ли динамика какая то или нет, какую максимальную скорость развил и т.д ...

    да если это оправдание для занятий спортиной хотьбой вместо бега и нет если оправданеие "буду на диване потому что ходить полезнее" :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Іноді краще іти ніж бігти, іноді краще стояти ніж іти, іноді краще сидіти ніж стояти, іноді краще лежати ніж сидіти....іноді краще вмерти ніж жити...то може все-таки краще бігти?...
    (с)Конфуцій
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Корисно все, що пов"язане з дією. Хто не може бігати, хай ходить, хто не може ходити, хай сидячи виконує рухи та дихальні вправи, хто не може виконувати рухів. хай обмежеться диханням, кому важко дихати, хай молиться та медитує. При бажанні можна завжди знайти чим зайнятись. Головне не бути пасивним і заживо не гнити... .
     
  10. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Брехня.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Trooper

    Trooper Well-Known Member

    У меня есть спортивные часы с пульсомером и прочие по лучшим ценам. Если интересно, пишите в личку. Polar, Suunto и таке. Также есть G-SHOCK.
     
  12. Lileto

    Lileto Member

    Я бігаю з телефоном
     
  13. Lileto

    Lileto Member

    Чула лише що 1 км хотьби = 0,5 км бігу.
     
  14. coon

    coon миється в бані

    Все залежить від мети пробіжок. Якщо просто для себе, то необхідності у професійному годиннику не бачу. Сама бігаю з таким: Купить унисекс наручные часы Timex Tx5k729, цена и стоимость. Оригинальные fashion часы Timex Tx5k729 в Киеве, Харькове, але я навмисно купляла з датчиком пульса, бо мені так потрібно.
     
а де твій аватар? :)