Глянець

Тема у розділі 'Кінозал', створена користувачем парабелум, 17 лис 2007.

  1. парабелум

    парабелум Active Member

    Шукав на цьому форумі обговорення цього фільму- не знайшов тому відкрив окрему тему.
    Ось опис в оригіналі взятий із http://video.fasty.net/?video&fid=731
    Молодая девушка Галя приезжает в Москву из города Шахты. Она мечтает стать супермоделью и украсить своим фото обложку модного глянцевого журнала Beauty. Но главный редактор журнала говорит, что у Гали нет данных, после чего девушка идет работать швеей к известному модельеру. Случайно она принимает участие в одном из модных показов как модель, после чего ее тут же увольняют. Но волей случая Галя становится помощницей владельца элитного частного агентства, занимающегося подбором невест для богатых людей, а после и сама превращается в "элитную невесту"...

    Як на мене хороший фільм повинен мати такі якості: запамятовуватись,бути більш-менш правдоподібним,викликати якісь емоції, придатний для багаторазового перегляду .
    Глянець відповідає таким критеріям . Єдине не радив би дивитись його вразливим жінкам так як там є моменти *ущімлєнія прав жіноцтва*.;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Forpost

    Forpost Стоїк

  3. парабелум

    парабелум Active Member

  4. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Глянець

    Я завантажив Мозілою швидкість !.5Мбіт\сек Попробуй зайти з зовнішньої адреси http://77.87.152.20/index.php
     
  5. парабелум

    парабелум Active Member

    Відповідь: Глянець

    Дякую спрацювало !
     
  6. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Глянець

    Прошу.Пишіть ще.
     
  7. lulu

    lulu Well-Known Member

    Відповідь: Глянець

    не зле кіно
    навчилися ті москаляки знімати файно
    і мантаж і спєцефєкти і діла...
    от тілько мату мені забагато...
    я розумію що таким чином досягається правдоподібність проте...;)

    і нічо там не ущемляється...всі роблять свій!!!!!!! вільний вибір!!!!
     
  8. Текіла

    Текіла Member

    Відповідь: Глянець

    Я недавно дивилась.
    Так мені сподобався!!!
    Заставляє задуматись та подивитись на шоубіз з іншого боку. зсередини.
    Сильний фільм!
     
  9. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Глянець

    Фільм правдоподібний. :y: Хоча для сильнішого емоційного сприйняття тут воєдино зібрана вся можлива чорнуха з "гламурного" життя. Більше ні до чого не придертись. Респект режисеру.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)