Гіпнотизери-грабіжники

Тема у розділі 'Львів кримінальний', створена користувачем MARTINI, 4 гру 2006.

  1. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Кажуть , що у Львові промишляє якась тьотка, яка на вулиці заговорює з дітьми і шляхом гіпнозу змушує їх виносити із дому цінні речі і гроші.

    Зловимисниця розповідає дитині , що через якесь прокляття мама у великій небезпеці і може померти, якщо прокляття не зняти. Саме прокляття накладено на грошах і золоті, тому дитина мусить принести ці речі "добрій феї", яка то прокляття зніме і врятує маму.

    Діти , які побували під впливом гіпнозу дуже важко з того стану виходять. ВОни нічого не пам"ятають про те що зробили, кілька днів багато сплять і не впізнають оточуючих.

    Будьте обережні, попередьте своїх дітей, щоб не заговорювали з незнайомцями на вулиці, уважніше приглядайтеся до їх поведінки, а також сховайте коштовності і гроші так, щоб дитина не змогла їх знайти.
     
  2. Nikola

    Nikola Well-Known Member

    Відповідь: Гіпнотизери-грабіжники

    Циганка ймовірно.
    В Києві були подібні випадки - читав з місяць тому в кримінальній хроніці.
     
  3. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Гіпнотизери-грабіжники

    "Циганський гіпноз". "Старший братик" нейро-лінгвістичного програмування.

    Дитину дуже важко натренувати на протидію.
    Перше: ні в якому разі не дозволити тітці доторкнутися до руки дитини.
    Друге: розсміятися в обличчя тітці.
    Якщо таке трапилося - негайно до психотерапевта, для "раціональної психотерапії" (індивідуальної розмови).
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Ума

    Ума Well-Known Member

    Відповідь: Гіпнотизери-грабіжники

    У мене в родині був такий випадок з моєю двоєрідною сестричкою. Це було приблизно 5 років тому. ЇЇ батьки поїхали за кордон. Спочатку на заробітки, а потім вирішили на ПМЖ. Її ще не забрали, бо вирішили, щоб вона закінчила школу тут. Та сталося так, що її батько (мій дядько) загинув при дивних обставинах. Були великі розбіжності в причинах смерті в тих документах, що видавала місцева міліція і наше посольство. На Україну не дозволили везти тіло і дружину до нього не допустили, а привезли лише попіл після кремації. Тому у всіх нас завжди було відчуття, що він можливо не помер! Через пару тижнів після цієї трагедію мою сестричку (їй було тоді років 10-11) зустрічає жіночка біля її будинку (район Універмагу Львів) і очевидно, вже була обізнана з ситуацією, бо одразу почала шкодувати малу, а в тої сльози.... В результаті жінка каже, що знає, що сталося з батьком і де він зараз є, але йому потрібно допомогти!!! Уявіть стан дитини! Вона винесла з дому всі гроші і золоті вироби, які знала де лежать І чекала під під"їздом "фею"... надійшли її бабця з дідом, але вона чи то під впливом тої байки чи що, не сказала їм тоді нічого. Все виявилося за декілька днів!! Родичі звернулися в міліцію. В той рік то був вже не перший випадок в тому районі. Ну але так і не знайшли. В дитини була страшна депресія, коли вона зрозуміла що її ошукали... ще й так підло зіграли на її почуттях...
     
  5. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: Гіпнотизери-грабіжники

    От коли потрібна смертна кара...
     
  6. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Гіпнотизери-грабіжники

    "Тьотка" промишляє не сама, а з дівчиною років приблизно 16-17, які їй асистує, вдаючи "вдячну" клієнтку перед потенційною жертвою. Ту кобіту вже давно шукають, проте... Вона не є місцева, і постійно змінює місце дислокації.
     
  7. Доброчин

    Доброчин Well-Known Member

    Відповідь: Гіпнотизери-грабіжники

    У Києві по банках з пів року тому ходив іноземець-гіпнотизер і касири віддавали йому гроші з каси...
     
  8. Nikola

    Nikola Well-Known Member

    Відповідь: Гіпнотизери-грабіжники

    Тематичні лінки:
    http://www.kp.ru/daily/23698.3/52487/
    http://www.shkolazhizni.ru/archive/0/n-1596/
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Corbie

    Corbie Аморальний соціопат

    Відповідь: Гіпнотизери-грабіжники

    У Києві в проході від м. Універ понад Бот.садом весь час тусуються такі "красуні" коли народ по домам розходиться , одного разу не витримав - викликав 02...
    пояснив, що було, попросив що буде))
    От цирк був коли з двох боків проходу (дітись никуди) ввішли беркутовці
    ЗІ: Просто в моєї першоі дружини така свинота все що було(якраз до мене на побачення йшла, вся в прикрасах((() зняла...
    Тож шаріатську кару з відрубуванням руки, або бодай пальця я тоді дуже навіть підтримував
     
  10. Nikola

    Nikola Well-Known Member

    Відповідь: Гіпнотизери-грабіжники

    25.12.2006 г.
    Юлия Малиновская отдала мошенницам все семейное золото

    Девочке сказали, что у нее может умереть мама

    Фотороботы двух женщин, выманивших деньги

    [​IMG] [​IMG]
    http://gpu-ua.info/index.php?&id=144497&lang=ru
     
  11. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Гіпнотизери-грабіжники

    Та что справа, точно женщина?
     
  12. peGas

    peGas Well-Known Member

    Відповідь: Гіпнотизери-грабіжники

    я таке по теліку бачив, з таким краще не жарутвати
     
  13. ZOOM

    ZOOM Well-Known Member

    Відповідь: Гіпнотизери-грабіжники

    С моей подругой во Львове была интересная история,года 3 назад.Ехала она в маршрутке с работы,сидячие места были все заняты,вот она и стала у окна.Напртив спиной к водителю сидел парень молодой,с ее слов очень импозантный,прилично одетый .Вдруг он достает из кармана огромное,ярко-зеленое яблоко и белоснежный носовой платок (а дело было зимой),и начинает это яблоко аккуратно вытирать...Как потом рассказывала подруга,она надолго впала в прострацию от его манипуляций,и ничего кроме этого яблока не видела,когда очнулась была уже конечная,парня с его фруктом не было,также как и небыло ее кошелька с сотовым.Кроме нее пострадали еще два человека в этом маршрутном такси.
    Вот такая история с гипнотизерами-карманниками!
     
  14. Rock-boy

    Rock-boy New Member

    Відповідь: Гіпнотизери-грабіжники

    Синок, дай пагадаю...р-н Добробуту
    Ви напевно не раз бачили цих двох, деколи трьох циганок біля Добробуту, які без " синок, дай пагадаю", тебе не пропустять повз свої очі:) ...
    А недалеко там є букмекерська на площі Різні-"Фаворит" називається.Тому ходив я повз Добробут в свій час частенько.. Так-от,одного разу,коли своїми "дай пагадаю" вони мене вже сильно дістали,спала мені на думку, думаю ви догадалися яка, ідея...:) Так, я підійшов до неї з курсовим і запитав: "Ну, бабулька, підкажи мені яка команда сьогодні виграє!Якщо вгадаєш-дозволю тобі пагадати мені:)" Я дав їй листок.Вона задумливо дивилася на чемпіонат Швейцарії...:)Подумавши,вона відповіла-"Наши виіграют".(!!!-уявіть собі мою реакцію:) )Я кажу-"Які наші?! Це ж чемпіонат Швейцарії!" Подумавши ще трохи вона сказала: "Ювентус виіграєт." Це був Ювентус Цюріх,він грав на виїзді не помню вже з ким...
    Напевно десь чула про Ювентус, хоча точно не швейцарський...Я сказав мол, ну ладно, наразі дякую, там побачим...
    Він програв 2:1 :)
    Після того я знову ігнорував цих циганок.Але потім, думаю, ладно посміюся ще трохи...
    На початок вона вгадала що я народився на велике свято; потім сказала із скількох букв складається моє ім'я...Тут мені вже стало не так смішно..:) ше наворожила жінку-блондинку і багато дітей:) (Я кажу люблю брюнеток, а стара-То нічо, вона перед тим значить перекраситься:) ) Потім вона сказала шо мені шось пороблено, але нещастя це йде від людей, але не від чогось там другого...Каже дай, мол, грошей, я тобі всьо порішаю...:) (прікіньте, яка тактика-спочатку вгадувала,шось норомальне говорила, а потім на!) Кароче почала "наводити туман..в глаза".Я схаменувся, і кажу: "Е нє, бабуля, хватає з мене тої фігні"...Правда дав їй спочатку ше 5 гривень,аванс тіпа,хоча не жалію.
    Хочу Звернути Увагу на те,що я стільки раз бачив там тих наївних довірливих першокурсниць(причому це були переважно, як мені здавалося, сільські дівчата-не хочу нікого образити, але факт) що бабка точно добре нагріла собі руки.
    Якщо ви дочитали СЮДИ, то дякую за увагу, і пильнуймося!!! І чуть було не забув нагадати: Arctic Monkeys are best of za best:)
     
  15. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Гіпнотизери-грабіжники

    Так, вони там постійно сидять. Мене теж не раз зачіпали "Девочка, дай погадаю, тебе в любви не везет"...А я вже тоді заміжня була:p На щастя, Бог мені дав розум не приставати на всякі гадання
    А з моєю коліжанкою стався такий випадок. Вона працювала касиром в Арсені і от одного разу дядько розраховується в неї на касі, твердо дивиться на неї і каже: "Дай 100 гривень" (більше нікого на касі не було). Вона без питань витягує з каси гроші і віддає. Через кілька хвилин отямлюється, підняла на ноги всю охорону, а дядька то нема... І це було не вперше, правда не з нею, а зі співробітницями (ті, бувало, віддавали по 300-400 грн). Тому після тих випадків форма в касирів - червона сорочка, а ще, казала, що їм казали не дивитись клієнтам в очі...
     
  16. tiana

    tiana Well-Known Member

    Відповідь: Гіпнотизери-грабіжники

    по телевізору колись показували, експеримент гіпнозу, продавець в магазині віддала всі гроші, ще й подякувала... потім нічого не пам"ятала, я думал це все на публіку, а тепер задумалась.. може й правда
     
  17. Bear

    Bear Well-Known Member

    Відповідь: Гіпнотизери-грабіжники

    Роки з два-три тому були, мабуть, ці дві у Луганську. Теж дві, теж "мама вмре", теж гіпноз, теж дітей. Точніше одна з них гіпнозувала - інша (дівчина) асистувала -заманювала дітей. Але такий вже гіпноз накладали, лікарі-гіпнотизери не могли якийсь код зворотній підібрати, щоб дітей з трансу вивести. В дітей такий стан був, що могли вмерти. Врятували все ж таки. Потім ці дві пропали. От дивлюсь тепер за датами дописів, мабуть, до Львова направилися.
    Цікаво, вже спіймали? Не знаєте?
     
  18. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Гіпнотизери-грабіжники

    Для шахрайства необов"язково застосовувати гіпноз.
    На початку 90-х я виконував певну роботі для однієї фірми (разом з двома фахівцями з тієї фірми) і щось втомився чути обіцянки від директора. Тоді я навів довідки і дізнався. що виконавчий директор - фаховий АКТОР, якого призначили на посаду саме для "розводів". Мушу сказати, він був непоганим актором.
    Довелося показати йому хлопчиків у чорних в"язаних шапочках на чорній "21099" і сказати, що з послугою "Биття" його заборгованість виросте на 50%, і фейсик доведеться латати.
    Не пройшло і 48 годин, як він "виправився", на превеликий подив його двох підлеглих. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Abraira

    Abraira Well-Known Member

    Відповідь: Гіпнотизери-грабіжники

    Я колись навчалася терапевтичному гіпнозу, і звичайно, багатьох цікавив циганський гіпноз, що, як... То тренер детально розповіла про "прийоми", про підготовану протидію, на випадок, якщо циган багато і вас обступили... а потім сказала те, що я повторюю всі знайомим, з ким піднімається така тема: "Якщо до вас підійшла циганка на вулиці, і пропонує, питає, просто розповідає, тощо - робіть ноги, це найкращий спосіб гарантовано не втратити жодної копійки!"
    Є багато літератури, що навчає гіпнозу і протидіі гіпнотичного втручання, проте найкращий спосіб - "пити чай замість, а не до чи після"
     
  20. Lika20

    Lika20 Well-Known Member

    Якщо знаете кваліфікованого гіпнотизера скиньте будласка мені в ПП його координати,дуже треба.
     
а де твій аватар? :)