Гінекологи Львова

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем natalisport, 12 тра 2013.

 1. Lvivska Kvitka

  Lvivska Kvitka Well-Known Member

  Дівчатка знаю хорошого гінеколога в Чорнобильській(Рубель Марта Володимирівна).Кому потрібно пишіть в приват дам номер для запису)
   
  • Подобається Подобається x 1
 2. Veselka alj

  Veselka alj Well-Known Member

  А я знаю на Русових гінеколога, світило Львова, допомагає жінкам з бесплідям, та успішно виносити дитину, тай в загалі фахівець від Бога це завідувач Мартин Тарас.
   
 3. zljychka

  zljychka ;-)

  Дівчата, хто що може сказати про Савчук Ірину Діонізіївну? Приймає у військовому госпіталі. Відгуків про неї не знайшла, тому незнаю чи варто іти.
   
 4. Oksanalviv

  Oksanalviv New Member

  Попопич Наталя Богданівна мій дільничий гінеколог - дуже нею задоволена. Згідна, що перед кабінетом вічно черга (в основному через те, що приходять пацієнтки не з її дільниці, або інші лікарі приводять своїх пацієнтів на огляд), тому вона приймає по талонах (сама робить запис, а частину талонів передає в реєстратуру), хоча і так вистачає "мені тільки спитатись","я тільки за аналізом","я вже 1,5 год чекаю!". До її призначень ніколи не мала зауважень - одна повністю нормальна вагітність (хоча прийшлось полежати на підтримці через токсикоз і тонус), зараз стою на обліку з другою. Завжди вислухає, пояснить призначення. Звичайно, потім по максимуму вичитую все в інтернеті.
  На УЗД ходжу постійно до Прокопчук Наталії, тільки там треба пережити декілька хвилин спілкування з її медсестрою - рідкісне хамство.
  Тому десь причину такого негативного досвіду огляду в Попович бачу в сукупності негативних факторів - не були впевнені, що є вагітність, а тесту не зробили, реально мало місце запалення - не надіялись же ви що воно саме пройде без лікування+стреси. В мене сестра приймала досить сильні антибіотики (від цистіту фурамаг) не знаючи, що була вагітна - а зараз здоровенька донечка, а в дружини брата вагітність завмерла на 9-10 тижні без будь-яких явних причин, дізналась коли почались різкі болі на 2-му тижні після завмирання. Так що не все від гінеколога залежить.
   
 5. KARABIN

  KARABIN ukropenFuhrer

  Наталя Богданівна, та ви вже себе так сильно не реклямуйте..
   
  • Смішно Смішно x 2
 6. Samojlovu4

  Samojlovu4 Well-Known Member

  Всім ітак відомо, що найкращі гінекологи - чоловіки. До них і йдіть.
   
 7. Juliette

  Juliette New Member

  Дівчата, вчора повернулася до дому, мала складну операціюу Савчук Ірини Діонізіївни (Військовий госпіталь, Чехова). Була важка ситуація з котрої вона знайшла однозначно правильний вихід,дуже грамотний геніколог. Вдячна безмежно, не передати словами.
   
 8. Juliette

  Juliette New Member

  Дівчата, вчора повернулася до дому, мала складну операціюу Савчук Ірини Діонізіївни (Військовий госпіталь, Чехова). Була важка ситуація з котрої вона знайшла однозначно правильний вихід,дуже грамотний геніколог. Вдячна безмежно, не передати словами.
   
 9. Juliette

  Juliette New Member

  Дівчата, вчора повернулася до дому, мала складну операціюу Савчук Ірини Діонізіївни (Військовий госпіталь, Чехова). Була важка ситуація з котрої вона знайшла однозначно правильний вихід,дуже грамотний геніколог. Вдячна безмежно, не передати словами.
   
 10. manur

  manur Well-Known Member

  Що з Вами? Заклинило?
   
 11. Verunia

  Verunia Member

  Поганого навколо нас багато. Але є і добре. Раджу гінекологію у військовому госпіталі (Личаківська, 26). Зараз потожно розвивається нова технологія. Повний комплекс обстежень. Ціни найнижчі і офіційні.
   
 12. his joker

  his joker New Member

  А я спочатку думала ставати на облік в ЖК на Виговського, але вкінці передумала і дуже з того задоволена)) Переконалася, що найкращі гінекологи все-таки чоловіки. Стала на облік в ЖК на Рапопорта, до лікаря Ігоря Яковича Кручка. Дуже добрий фахівець, класний лікар: уважний, спокійний, все пояснює і роз`яснює, жодного разу не "відмахнувся" і чемно відповідав на всі питання, якими я його "тероризувала" і при відвідуванні, і по телефону, і навіть в вайбері :), завжди приділить увагу всім, навіть якщо його зміна вже закінчилася, а черга в коридорі ще ого-го. І ще дуже веселий, завжди пожартує і підніме настрій. Тому всім раджу - якщо хочете спостерігатися у фахівця, який уважно стежитиме за перебігом вагітності, при цьому не виписуючи не потрібних аналізів, медикаментів, то звертайтеся до Ігоря Яковича:).
   
 13. lamozavrik

  lamozavrik New Member

  Дівчата, а що ви скажите про гінекологів в Медіс, мені подруга порадила туди звернутись, хочу ще у вас запитати. А то там і консультації платні.
   
 14. Nataron

  Nataron New Member

  Порадили мені славнозвісну Зореславу Городенчук. Прийшла на прийом, вже знаючи, які у мене є проблеми, хотіла почути консультацію і звичайно на огляд, так от огляд в її розумінні - це взяти один мазок, огляд тривав 1 хвилину, всі хто був у гінеколога, знають, що таке нормальний огляд, коли лікар прощупує пальцями і визначає стан шийки матки, так от загалом я була у неї 8 хвилин, 7 з них тривала розмова, а за огляд 1 хвилину я заплатила 350 гривень. Далі вона почала питати мене чому я не виходжу заміж і навіщо я взагалі займаюсь сексом, якщо не планую зараз вагітніти. Кожен нормальний гінеколог Вам скаже, що секс з єдиним, коханим партнером корисний для здоров'я жінки. Вона напевно цього не знає... Вона почала мене вчити моральних норм, сказала, що якби я була її дочкою, вона б заборонила мені спати з чоловіком без шлюбу, в питаннях сучасної контрацепції абсолютно не розбирається, порадила мені календарний метод, вже 4 мої подруги мають чудових але незапланованих діток від цього методу. Якщо Ви хочете відчути себе на прийомі в психоаналітика чи в священника, а не в компетентного лікаря, і викинути за 8 хвилин 350 гривень, то Вам сюди!
   
 15. MavkaLisova

  MavkaLisova New Member

  Привіт!не звертайтесь до цих молодих гінекологів!!!Прокопів Остап, Юлія Яремко, Юлія Дячкова в медінституті!!!(на жаль так склались обставини, що прийшлось з ними мати справу)В першу чергу вони тупі( я теж лікар,але не гінеколог,але таке враження що більше за них знаю!)відношення як до матеріалу!!!Протеже своїх багатих родичів!!!
   
 16. WinyaK

  WinyaK New Member

  Раджу Всім
  Всім вітання. Я двічі була на прийомі у доктора Людмили , мені порадила моя подружка з Тернополя, і в Франківську і в Тернополі мені казали що тільки оперуватись так як медикаментами таке не лікують, після першої консультації в Людмили Леонідівни 10.03.2016року і здачі всіх рекомендованих аналізів безкоштовно так як ми застраховані залізничники, через три дні ми прийшли на другу консультацію, після чого нам призначили лікування. місяць ми лікувались і вже скільки часу третій рік жодних проблем не маємо, і операцій не треба так як нам радили в Тернополі та Франківську. щиро вдячні та найкращі побажання.
   
 17. manur

  manur Well-Known Member

  А скільки вас???
   
 18. Capitoshechka

  Capitoshechka Наймоскальніший москаль

  [​IMG]
   
  • Смішно Смішно x 1
 19. Bingo

  Bingo Member

  Мені подобається лікарка Какацій Вікторія Юріївна, відвідую її вже більше року, дуже задоволена! Вона і УЗД сама виконую, і навіть оперує. Мені вона допомогла вилікувати полікістоз та гормональні проблеми, через які я довгий час не могла завагітніти! Зараз усе добре!
   
 20. RomanGGGFvf

  RomanGGGFvf Member

  Привіт! Хотіла дізнатися - як у нас справи обстоять з процедурою еко? Знайшла донора super-donor.com.ua та хочу дізнатися у яких клиніках можна пройти з ним усі обстеження та здати аналізи. Планую у цьому році вже вагітніти, але поки що багато питань як правильно це все організувати...
   
а де твій аватар? :)