Гінекологи Львова

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем natalisport, 12 тра 2013.

  1. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Дівчатка знаю хорошого гінеколога в Чорнобильській(Рубель Марта Володимирівна).Кому потрібно пишіть в приват дам номер для запису)
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    А я знаю на Русових гінеколога, світило Львова, допомагає жінкам з бесплідям, та успішно виносити дитину, тай в загалі фахівець від Бога це завідувач Мартин Тарас.
     
  3. zljychka

    zljychka ;-)

    Дівчата, хто що може сказати про Савчук Ірину Діонізіївну? Приймає у військовому госпіталі. Відгуків про неї не знайшла, тому незнаю чи варто іти.
     
  4. Oksanalviv

    Oksanalviv New Member

    Попопич Наталя Богданівна мій дільничий гінеколог - дуже нею задоволена. Згідна, що перед кабінетом вічно черга (в основному через те, що приходять пацієнтки не з її дільниці, або інші лікарі приводять своїх пацієнтів на огляд), тому вона приймає по талонах (сама робить запис, а частину талонів передає в реєстратуру), хоча і так вистачає "мені тільки спитатись","я тільки за аналізом","я вже 1,5 год чекаю!". До її призначень ніколи не мала зауважень - одна повністю нормальна вагітність (хоча прийшлось полежати на підтримці через токсикоз і тонус), зараз стою на обліку з другою. Завжди вислухає, пояснить призначення. Звичайно, потім по максимуму вичитую все в інтернеті.
    На УЗД ходжу постійно до Прокопчук Наталії, тільки там треба пережити декілька хвилин спілкування з її медсестрою - рідкісне хамство.
    Тому десь причину такого негативного досвіду огляду в Попович бачу в сукупності негативних факторів - не були впевнені, що є вагітність, а тесту не зробили, реально мало місце запалення - не надіялись же ви що воно саме пройде без лікування+стреси. В мене сестра приймала досить сильні антибіотики (від цистіту фурамаг) не знаючи, що була вагітна - а зараз здоровенька донечка, а в дружини брата вагітність завмерла на 9-10 тижні без будь-яких явних причин, дізналась коли почались різкі болі на 2-му тижні після завмирання. Так що не все від гінеколога залежить.
     
  5. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Наталя Богданівна, та ви вже себе так сильно не реклямуйте..
     
    • Смішно Смішно x 2
  6. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Всім ітак відомо, що найкращі гінекологи - чоловіки. До них і йдіть.
     
  7. Juliette

    Juliette New Member

    Дівчата, вчора повернулася до дому, мала складну операціюу Савчук Ірини Діонізіївни (Військовий госпіталь, Чехова). Була важка ситуація з котрої вона знайшла однозначно правильний вихід,дуже грамотний геніколог. Вдячна безмежно, не передати словами.
     
  8. Juliette

    Juliette New Member

    Дівчата, вчора повернулася до дому, мала складну операціюу Савчук Ірини Діонізіївни (Військовий госпіталь, Чехова). Була важка ситуація з котрої вона знайшла однозначно правильний вихід,дуже грамотний геніколог. Вдячна безмежно, не передати словами.
     
  9. Juliette

    Juliette New Member

    Дівчата, вчора повернулася до дому, мала складну операціюу Савчук Ірини Діонізіївни (Військовий госпіталь, Чехова). Була важка ситуація з котрої вона знайшла однозначно правильний вихід,дуже грамотний геніколог. Вдячна безмежно, не передати словами.
     
  10. manur

    manur Well-Known Member

    Що з Вами? Заклинило?
     
  11. Verunia

    Verunia Member

    Поганого навколо нас багато. Але є і добре. Раджу гінекологію у військовому госпіталі (Личаківська, 26). Зараз потожно розвивається нова технологія. Повний комплекс обстежень. Ціни найнижчі і офіційні.
     
  12. his joker

    his joker New Member

    А я спочатку думала ставати на облік в ЖК на Виговського, але вкінці передумала і дуже з того задоволена)) Переконалася, що найкращі гінекологи все-таки чоловіки. Стала на облік в ЖК на Рапопорта, до лікаря Ігоря Яковича Кручка. Дуже добрий фахівець, класний лікар: уважний, спокійний, все пояснює і роз`яснює, жодного разу не "відмахнувся" і чемно відповідав на всі питання, якими я його "тероризувала" і при відвідуванні, і по телефону, і навіть в вайбері :), завжди приділить увагу всім, навіть якщо його зміна вже закінчилася, а черга в коридорі ще ого-го. І ще дуже веселий, завжди пожартує і підніме настрій. Тому всім раджу - якщо хочете спостерігатися у фахівця, який уважно стежитиме за перебігом вагітності, при цьому не виписуючи не потрібних аналізів, медикаментів, то звертайтеся до Ігоря Яковича:).
     
  13. lamozavrik

    lamozavrik New Member

    Дівчата, а що ви скажите про гінекологів в Медіс, мені подруга порадила туди звернутись, хочу ще у вас запитати. А то там і консультації платні.
     
  14. Nataron

    Nataron New Member

    Порадили мені славнозвісну Зореславу Городенчук. Прийшла на прийом, вже знаючи, які у мене є проблеми, хотіла почути консультацію і звичайно на огляд, так от огляд в її розумінні - це взяти один мазок, огляд тривав 1 хвилину, всі хто був у гінеколога, знають, що таке нормальний огляд, коли лікар прощупує пальцями і визначає стан шийки матки, так от загалом я була у неї 8 хвилин, 7 з них тривала розмова, а за огляд 1 хвилину я заплатила 350 гривень. Далі вона почала питати мене чому я не виходжу заміж і навіщо я взагалі займаюсь сексом, якщо не планую зараз вагітніти. Кожен нормальний гінеколог Вам скаже, що секс з єдиним, коханим партнером корисний для здоров'я жінки. Вона напевно цього не знає... Вона почала мене вчити моральних норм, сказала, що якби я була її дочкою, вона б заборонила мені спати з чоловіком без шлюбу, в питаннях сучасної контрацепції абсолютно не розбирається, порадила мені календарний метод, вже 4 мої подруги мають чудових але незапланованих діток від цього методу. Якщо Ви хочете відчути себе на прийомі в психоаналітика чи в священника, а не в компетентного лікаря, і викинути за 8 хвилин 350 гривень, то Вам сюди!
     
  15. MavkaLisova

    MavkaLisova New Member

    Привіт!не звертайтесь до цих молодих гінекологів!!!Прокопів Остап, Юлія Яремко, Юлія Дячкова в медінституті!!!(на жаль так склались обставини, що прийшлось з ними мати справу)В першу чергу вони тупі( я теж лікар,але не гінеколог,але таке враження що більше за них знаю!)відношення як до матеріалу!!!Протеже своїх багатих родичів!!!
     
  16. WinyaK

    WinyaK New Member

    Раджу Всім
    Всім вітання. Я двічі була на прийомі у доктора Людмили , мені порадила моя подружка з Тернополя, і в Франківську і в Тернополі мені казали що тільки оперуватись так як медикаментами таке не лікують, після першої консультації в Людмили Леонідівни 10.03.2016року і здачі всіх рекомендованих аналізів безкоштовно так як ми застраховані залізничники, через три дні ми прийшли на другу консультацію, після чого нам призначили лікування. місяць ми лікувались і вже скільки часу третій рік жодних проблем не маємо, і операцій не треба так як нам радили в Тернополі та Франківську. щиро вдячні та найкращі побажання.
     
  17. manur

    manur Well-Known Member

    А скільки вас???
     
  18. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    [​IMG]
     
    • Смішно Смішно x 1
  19. PolinKapolya

    PolinKapolya New Member

  20. Stunning flower

    Stunning flower New Member

    Яремко Юлія гінеколог з медінституту дуже сподобалась, це розумна, чуйна та відповідальна лікарка!Два тижні тому лікувалась у неї, уся діагностика та лікування було на найвищому рівні, тепер спокійна за себе і свою майбутню дитинку, дуже вдячна за допомогу!!!
     
а де твій аватар? :)