Генпрокуратура України часів Зе!

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Gyppsy, 4 вер 2019.

  1. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Що діється, уму непостижимо!

    пописали.JPG

    А тоді ці бички будуть звинувачувати Венедиктову.
     
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Зебобіки, вам не подобався Луценко, мов нездаль, немає освіти.
    А ось що ви здобули, всього одна сторінка, яка говорить про все:


    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Харків’янин Дмитро Михайленко, ймовірний спільник громадянина Максима Кривоша, який 21 липня захоплював заручників в автобусі у Луцьку, вийшов з-під варти під заставу.

    Цю інформацію Укрінформу підтвердив адвокат Михайленка Андрій Костяний.
     
  4. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    • Смішно Смішно x 1

  5. View: https://www.facebook.com/100010869428369/posts/1125397204499250/
    31 липня 2020 року
    Генпрокурорка Ірина Венедіктова(100% людина Зеленського) тиждень не відповідає на прохання НАБУ ініціювати відсторонення суддів Окружного адміністративного суду Києва. Тупо морозиться та відсторонила того прокурора, який був згодний підписати підозри суддям.

    2 вересня 2019 року
    Президент України Володимир Зеленський, пряма мова:
    "Лише рішучими заходами можливо змусити виконувати закон. Такими рішучими заходами є щотижневе позбавлення суддівських мантій негідних високого звання судді. При цьому очищення повинно стосуватися усіх, і в першу чергу, суддів вищих інстанцій".

    П - ПОСЛІДОВНІСТЬ

    Вова ти обіцяв раз на тиждень здирати мантію з продажного судді.

    Чого не сдираєш?
     
  6. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Хомчине, у Вас ставлення до НАБУ змінилося, чи Ви як і раніше вважаєте його за НАєБУ?
    Нагадаю, що НАБУ очолює все та ж людина що і більше року тому, коли Ви це агенство інакше, як вказано вище і не називали.
     
  7. Амбре і зомбі
    - Друже, вам не здається, що від нових облич молодої команди добряче несе нафталіном?
    - Ви помиляєтесь, шановний. Це формалін.
     
  8. Знаете почему у Зели и Слуг Народа все валится?
    Потому что они одни свои провалы пытаются объяснить другими своими провалами, а когда полностью обваляются в дерьме, становятся а гордую позу и говорят - что их не понимают из-за недостатка коммуникации.
    Это я понял, когда почитал пост Лизы Богутской. Есть такая известная корабельная сосна Саакашвили в Слугах Народа. Она встретилась с Генпрокурором Венедиктовой и быстро поняла, что была не права, критикуя ее за назначение Пискуна.
    Потому что у нее не только это новое лицо Пискун в советниках, но и как обычно какие то грузины от Саакашвили. Которые на родине реформировали прокуратуру да так успешно, что реформированная грузинская прокуратура доказала вину Саака и реформированный суд заочно влепил ему уголовный срок. И теперь эти супер реформаторы в Украине пересиживают. Откуда их столько на нашу голову повылазило из маленькой горной республики и кто решится их депортировать?
    Потому что если они во главе с Михуилом такие успешные реформаторы то значит он осужден справедливо и нахрена он и его деятели нам здесь. Своих уголовных элементов во власти хватает. У Слуг Народа даже насильник в депутатах. А если Саакашвили осуждён несправедливо, то опять же нахрена нам такие деятели которые ничего не сделали у себя дома и припёрлись нас жизни учить.
    То есть Венедиктова с Богуцкой один свой зашквар с назначением Пискуна, оправдывают другим своим зашкваром с назначением каких то левых грузинов. Ну чисто как Зеленский назначил Кравчука потому что уже назначил Саакашвили до него.
    Короче логика зашибись. Згоріла хата - гори і сарай.
    P.S. Скрин поста выложу в первом комменте. Кому интересно почитайте. Там ещё обычный бред и влажные мечты как посадят Пороха. Ведь Венедиктова уже дело в суд передала. Это клиника. Можно и одной, и другой сказать только одно. Сосны, кто же его посадит - он же памятник!


    View: https://www.facebook.com/100037834671356/posts/291533658784454/
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Відкритий лист від Юлії Кузьменко до Генерального прокурора України Венедіктової І.В.:

    Генеральному прокурору України
    Венедіктовій І.В.
    ІТТ, провулок Косогірний,7
    Кузьменко Ю.Л.

    Шановна Ірино Валентинівно!

    Справа про вбивство журналіста П.Шеремета разом з трьома нами, призначеними на роль його вбивць, дісталася Вам від попереднього Генерального прокурора, який, на основі двох експертиз (оригінал однієї з яких відсутній і його ніхто не бачив, друга - відверто сфальсифікована експертом), підписав підозру по нам трьом - і ось вже вісім місяців ми знаходимось під арештом.

    Знаєте, коли Ви замінили Ген.прокурора Рябошапку на цій посаді, ми сподівалися. Сподівалися на Ваші чесність та принциповість, які Ви гарантували під час вступу на посаду у Вашій промові. Сподівались, що Ви поставите крапку у справі, незграбно зшитій білими нитками, та зобов’яжете слідство продовжити шукати справжніх убивць, які наразі продовжують залишатися на волі і нести загрозу українцям.

    До величезного розчарування, надії виявилися банальними ілюзіями, до того ж - розбитими. Ситуація в аспекті встановлення справедливості по справі Шеремета на сьогоднішній день ще гірша, ніж при минулому Ген. прокурорі Рябошапці. Ви ігноруєте об‘єктивні факти, чим дозволяєте й в подальшому знаходитися на волі справжнім убивцям. Регулярно вимагаючи, всупереч об’єктивності, продовження знаходження під вартою нас з Антоненком, Ви, не задумуючись, прирікаєте на страждання наших дітей та вбиваєте віру в правосуддя у кожного, хто пильно слідкує за тим, що відбувається - а це пів країни.
    Більш того, Ваші підлеглі, аж 13 прокурорів у справі Шеремета, не вважають за потрібне навіть приходити на судові засідання, особливо якщо мова йде про апеляційні розгляди.

    З моменту, як вони змінили попередню групу прокурорів (з 20.05.2020), пропуски засідань по справі Шеремета - 12 разів, з них - 6 разів по розгляду апеляційних скарг та 6 разів по розгляду зміни міри запобіжного заходу згідно ст.201 КПК України. Єдині судові засідання, на які вони з’являлися беззаперечно - це коли нам треба було продовжити арешт ще на чергові 2 місяці. Цікава вибірковість, чи не так?

    На минулі засідання по апеляції причиною неявки був коронавірус, виявлений у одного з прокурорів. Всі інші пішли на самоізоляцію (а якщо на вулиці їх побачимо?). По всій видимості, прокурори є навіть більш привілейовані особи, ніж депутати ВР, бо в таких випадках депутати робили ПЛР-тести і через 2-3 дні виходили на роботи за негативного результату. Може, прокурорам зарплати не вистачає на ПЛР-тест? Смію запевнити, моя родина із задоволенням прийде на поміч та оплатить тестування.

    У будь-якому випадку, щиро сподіваюсь, що на третю спробу провести судове засідання (11.08.2020) все ж знайдуться прокурори і штучне затягування прокуратурою справи припиниться. До речі, є практика Харківського апеляційного суду, де у випадку неявки прокурорів справа розглядається без їхньої участі.

    Наприкінці хотілося б нагадати, що Ви представляєте Президента України, який особисто Вас рекомендував на посаду, яку Ви обіймаєте. А справа про вбивство П.Шеремета - дуже резонансна, за перебігом якої споглядає не лише Україна, але й ряд інших країн, так як це ще одне вбивство журналіста. І Ваша позиція, що виражається у підтримці брехні яка відбувається, разом із саботажем Ваших підлеглих, кидає тінь не лише на Вас, але і на Президента України. Так само як і безпідставне тримання нас за ґратами підриває довіру населення України у можливість правосуддя - як в окремо взятих випадках, так і в цілому.

    Дуже сподіваюсь, що хоча б явку прокурорів Ви все ж таки здатні забезпечити, коли вже про справедливість мова не йде.

    З повагою,

    Лікар, серцево-судинний хірург вищої категорії, кандидат медичних наук, волонтер, призначена на роль убивці Павла Шеремета

    Кузьменко Ю.Л.

    05.07.2020 р.

    Офіс Генерального прокурора
    Ірина Венедіктова

    Друзі! Нагадуємо, що завтра, о 19:00, ми збираємося під Офісом Генерального Прокурора на акцію «Прокурватура?». Приходьте підтримати!

    #FreeDrKuzmenko #FreeRiff #FreeDugar
     
  10. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  12. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    А на людській мові нема? Бо я по рускі читаю тільки оригінали;

    От я і кажу - Порошенків дружбан Медведчук потихенько(?) пробирається у владу.
    Так шо дід Петро ще може запросто бути Міністром закордонних справ в уряді Бойка при президенті Медведчуку ;

    Слава Порошенку!

    зі
    чуєте, @Мих, а Ви курите?
    Я маю бажання пригостити Вас цигаркою власного виробництва. Тіпа для дегустації)
    Якщо Ви не проти, то давайте адресу, зашлю Вам Новою Почтою. ПІБ не треба, я знаю;
     
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Якщо мати троки клепок в голові, то можна налаштувати, що всі сторінки будуть українською. Я так собі й зробив, а ви мучтеся.

    Від стрєлочніка годі щось інше почути. Рівень Зеленського...

    А-а-а.... ось воно що. А я то думаю, чому від вас такі бздури вилітають у дописах. :)))
    Я не куру, так що залиш собі.
     
  14. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Я також не курю вже шість років.
    Але ж хочеться, то капєц...
     
  15. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Чуєте, @Мих -уїл, я вже тотого електріка питався, ще сі Вас спитаю.

    От скажіть, чому якщо юзер ярий порохобот, то він якийсь припіжджений і бидло бидлом?
    То ярі порохоботи стають такими бидлом, чи всяке бидло стає ярим порохоботом?
    /надіюся, я для Вас не дуже складно висловив своє питання?/
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  16. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Чуєте, @Мих -уїл, а чо Ви весь час брешете?
    Во скрін ВАШОГО допису. Ви його надали на рускій мові
    [​IMG][​IMG]
    То на якій мові Ви його читали і запостили на форум? ;

    @Мих -уїл, Ви перманентний брехун :)))

    Я маю десь Зеленського.

    Але дивимося факти - Зеленський захотів стати президентом, і він став президентом.
    Звичайний комік, без адмінресурсу, без політичного минулого, з сумнівним багажем своїх виступів на сцені виграв вибори у зубра політикуму, ще й заставив його /зубра/ дзюрити в слоїчок, як клоуна танцювати на сцені і співати пісеньки)))
    Заставив грати вар"ята і виграв вибори не у якогось Толіка, а у ЧИННОГО ПРЕЗИДЕНТА, у котрого в кишені були силові структури, медіаресурс, прокуратура, ЦВК, патріарх, всякі важелі впливу і навіть Ірка Луценчиха.

    То у кого який рівень? ;
     
    Останнє редагування: 13 вер 2020
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  17. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Бидло стає порохоботом, пАмаранчовим, вальцманодом, вишиватником і іншими скакунами. До інших скакунів можна віднести і п"яну матросню з лаптьожніками в 1917-му, розстрільні команди 30-х, продразвьорсткі і всякі фекальні ходи.
    Там же ж думати не треба. Там скачи собі і волай, що Україна понад усе і якийсь малорослік прийде і порядок наведе...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Тупо Тупо x 1
а де твій аватар? :)