Генпрокуратура України часів Зе!

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Gyppsy, 4 вер 2019.

  1. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    А отой,самий довгий в кумпанії студентів-тромбоністів,хлопак-галичанин ,хто в 1966 році в віці 19 років після закінчення музичного училища,та поперся поступати в інститут Харкова...і поступив,дурень,та побачив в Харкові сті-і-і-ільки хазар-гебреїв,що не повиїзджали в Хайфу...що вернувся по-закінченні вузу назад в коханий Самбір вчителювати,ще й однокурсницю-слобожанку з Балаклеї взяв з собою за-жону. Тепер вона ра-а-ада така,як курочка,же переселилась в Європу-Галичину,за 20 км. від Польщі.Отаке...А з отої Польщі нам наші гендляри і поляци файні продукти возять,а ті що там працюють пєньонзи для сім'ї,для життя.Ехе-хе...як то завтра буде,то шляк-то знає,бо кордон закрили з-тим коронованим вірусом та з зеленими революціонерами-троцькістами зі східних регійонів заумної,як на-нині Хазарії.:scratch_one-s_head::)))


    View: https://www.youtube.com/watch?v=K_vvqDJ6dr8
     
  2. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Ну не скажіть...

    Стежки-то накатані, от тільки ведуть вони в різні кишені.
    І от той стрєлочнік, котрий назначає пункт відправлення (від кого), пункт призначення (кому), цільове призначення (за що) і кількість (суму) - от він якраз і всім і керує;

    Хто він?
    Знайома пані їздила в Харків в гості на кілька днів.
    Враження - найкращі.
    І не тільки від рідні, а й від харківчан взагалі, від міста, від комуналки, від культури, від послуг... і т.д.

    А вона балувана;
     
  3. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    О, пан грав на тромбоні?
     
  4. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Ги-и...завтрашня столиця Хазарсьої автономної респуліки чи УРСР? А може цілої Новоросії! :scratch_one-s_head:
     
  5. Зайшов чоловік в магазин. Тлум народу. Сказав: "Бонджорно!" За хвилину вже навіть не мав кому заплатити...)))
     
    • Смішно Смішно x 1
  6. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Хазарський народний інструмент.
     
    • Смішно Смішно x 1
  7. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    І в войсковому полковому оркестрі також!;)

    !!!!2ab2наа.jpg
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А шо то за шинеля така модна? Не по рангу...
     
  9. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    А що ж це Ви - хорват білий і зовсім гарячий та вибрали собі хазарську професію і взяли жінку-хазарку?
     
    • Смішно Смішно x 1
  10. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Любовь зла... (с)
     
    • Смішно Смішно x 2
  11. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Я також хотів це спитати, але "не рухай Юрка - не буде пахнути" )))

    Двобортна, на погонах СА і шеврон на рукаві - клоун, нє?
     
    • Смішно Смішно x 1
  12. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Та я по-інститутах мав спеціалізацію диригента і керівника духового оркестру та служив лише рік,яко срочник.На запропоновану посаду диригента не погодився будучи вже викладачем училища.Та й добре...повернувся в Самбір.

    !ddм7зє.JPG
     
  13. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Ги-ги...Ви би виділи парадну форму військового музики,йой...ліврея,як в клоуна.Колись знайду фото,покажу...А то звичайна!:tongue:
    Рік 1972-й...
    !!!!2ab2наааааавввава1.jpg
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Та ми,білії хорвати такі-і-і...трохи варяти,а то і вааще! Ладних кобіт любимо...тим паче же жона з дівочим польським прізвищем хрін знає як на Слобожанщину й потрапила.Навіть тесть не памятає...Файна така і донька така. Слобожанська полячка,короче-бя,що 300 років тому Хазарію завоювати хотіла:morning1:

    upload_2020-3-17_20-24-53.png


    View: https://www.youtube.com/watch?v=jhaTXWEVgHA
     
    Останнє редагування: 17 бер 2020
    • Подобається Подобається x 1
  15. Це просто ахєрєнно. Це просто настільки ахєрєнно, що в мене навіть немає слів.
    "Звинувачувати будь-яку зі сторін до офіційних результатів розслідування було б необачно".

    А що ти робив рівно рік тому? Хіба не вимагав від Порошенка посадити Свинарчуків? "Пане Порошенко! Я дуже хочу, щоб ви від "я почув" перейшли до "я зроблю". А саме... посадили Свинарчуків":
    View: https://www.facebook.com/100007211555008/videos/2227649924152038/

    Тоді - "посадіть без всяких розслідувань", зараз - навіть звільнити до кінця розслідувань, щоб виключити конфлікт інтересів (як тоді зробив Порошенко), "було б необачно".

    Просто водопад Вікторія божої роси.

    І які ще "дві сторони"? Сторона одна - корупціонер Єрмак. Але у цих арлєкінів ловкім двіженієм рукі корупціонер Єрмак прєвращаєтса... корупціонер прєвращаєтса... просто в сторону спору з заявником про корупцію. Вуаля нхй!

    Порошенко, треба було на Бігуса справу заводити, а не Гладковського звільняти. Ахаха, как лох, внатурє!

    Наостанок. Зеленский: Если найдут моего "Свинарчука" - президент должен уйти. Насолоджуйтеся:
    Зеленский: Если найдут моего "Свинарчука" - президент должен уйти
    FB_IMG_1585868177861.jpg
    Джон Сміт
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Зараз слухаю Рябошапку на 24 каналі. Крутить він звісно (бо й сам хлопець кручений та непослідовний) і, сказавши "А", на "Б" не спромігся, але фактажу озвучив багато. Й про дуті справи проти Порошенка, де, як він сам сказав: матеріали справи є якраз не звинувачувальними, а виправдальними, і про справу плівок Єрмака, й про відвертий реванш та багато іншого.

    Одна з деталей, яка мене спеціально зацікавила, це те, що Венедіктова відразу ж після приходу в ГПУ почала процедуру відібрання з провадження в НАБУ справи проти аграрного олігарха Бахматюка. Він чітко формулює, що це вже пряма дорога до зняття звинувачень із олігарха. А там, нагадаю, відбулося викрадення й виведення з України 30 мільярдів гривень. Паралельно з юридичною складовою відбулося призначення правої руки Бахматюка на посаду міністра Економіки й сільського господарства.

    "Деолігархізація" на марші!
    Тарас Чорновіл
     
  17. Кілька цікавих речей від Рябошапки для себе зафіксував, але загальне враження гнітюче. Які вони всі неприємні та слизькі. Нагадав мені полум'яних комуністів із романів про репресії 1930-тих. Їх засудили за фальшивими звинуваченнями на 25 років, а ті й далі вірили в ідеали партії та патякали про хорошого Сталіна й якихось там щурів у його оточенні. Те саме й тут, тільки ще принизливіше. Рябошапка наводить купу доказів фабрикації справ проти Порошенка, розповідає про реванш, зростання олігархічних впливів, прямо говорить про корупцію сімейки Єрмака тощо. Але на завершення, як у воду пукнув: "Я б усе одно пішов у ту саму команду, бо нам треба було не допустити переобрання Порошенка..."

    Ну то й живи зі своєю прямою відповідальністю за всю ту дикість, що накрила цілу країну. Хоча такі люди своєї відповідальності усвідомлювати не вміють. Як і всі численні виборці Зеленського. Це жахливо, але у нас колосальна маса населення живе зі синдромом 1937 року.
     
а де твій аватар? :)