Где заказать мебель от производителя?

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Matrena, 24 лют 2020.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
 1. Matrena

  Matrena миється в бані

  После ремонта в квартире возник вопрос о покупке мебели. Стояла задача купить качественную и недорогую мебель в Киеве, поэтому начали искать производителя мебели и нашли компанию Эфес. На сайте Мебель на заказ в Киеве, заказать изготовление мебели по индивидуальному заказу на сайте студии Эфес можно любого назначения в любые комнаты. А если чего-то на сайте нет можно вызвать дизайнера на дом и просчитать собственный индивидуальный проект. Предложение сделать индивидуальную мебель на заказ нам очень понравилось. Цены в компании от производителя без наценок, дают гарантию качества на все свои изделия. Мебель привезли, занесли в квартиру и собрали на месте.
   
  • Безграмотно Безграмотно x 1
 2. Valdrty

  Valdrty New Member

  Будьте обережні!
  Кучмайда Андрій Васильович, займається виробництвом меблів (Львів)
  Мали необережність звернутися по рекомендації до цього, як виявилось, афериста. Бере аванс і починає кормити обіцянками, не один місяць, і розказувати десятків разів, що вже все доробляється і він завтра-післязавтра приїде на монтаж, а вашими грошима перекриває давні борги, потім буде розказувати, що повернути гроші можливості не має, а є можливість доробити замовлення і знову місяцями буде вдавати із себе жертву обставин, прикриватися дітьми, дружиною проблемами з майстрами і т.д. весь світ навколо винен, тільки не він! Рідкісний брехун! Має вже не одне судове рішення про стягнення коштів (все по тій же схемі, брав аванс на матеріали для виробництва меблів і місяцями люди не отримували ні меблів, ні повернення коштів). Може написати вам будь яку розписку, договір.... ви просто потім буде в законний спосіб довго повертати ваші гроші. А це все ваш час, нерви.
   
 3. Borushka

  Borushka Member

  Хороші пропозиції виготовлення меблів за індивідуальними вимірами на даний момент від компанії "Стерх" sterh.ua/catalog/category/shkafy/shkafy-kupe в Києві, дивилася каталог сподобався шафа - купе з дзеркалами на весь зріст, для прихожей буде саме, то ... Єдиний момент звичайно по догляду за такими дзеркалами, звичайно як варіант можна взяти з напиленням чомусь здається що буде легше наводити чистоту. Хочу собі ось такого плану...
  [​IMG]
   
 4. SergeySm

  SergeySm New Member

  Ребята, а эти компании только по киеву, за киев, км 20, они доставят мебель или дам будет с огромной наценкой не подскажете?
   
 5. grumpycat

  grumpycat Member

  Если вас именно мягкая мебель интересует, то рекомендую тогда ещё на Meblihit заглянуть, у них тоже предложение отличное, в среднем ценовом сегменте. Только на днях у них новую ліжка львів заказывал, по дизайну и комфорту то, что нужно было. Я прям очень доволен остался после этой покупки.
   
 6. Lena Lviv

  Lena Lviv New Member

  Доброго дня. Чи можна з Вами якось зв'язатись на рахунок цього покидька? Ситуація знайома і аналогічна.
   
 7. JJnet

  JJnet New Member

  Мы несколько лет назад покупали мягкую мебель для гостинной здесь и ткань на ней до сих пор выглядит как новая. А консультант обещал, что ей сносу не будет, так и есть))
   
а де твій аватар? :)