газові балончики

Тема у розділі 'Львів кримінальний', створена користувачем sqim, 26 кві 2011.

  1. sqim

    sqim Well-Known Member

    де можна у Львові купити , і чи продають неповнолітнім ?
    і скільки коштують ? )))
     
  2. Svitlunka

    Svitlunka Well-Known Member

    у мисливських магазинах.
    кілька років тому одногрупниця купляла, на 5 секунд приблизно 20-30 грн коштував.
    вже точно не пам'ятаю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. sqim

    sqim Well-Known Member

    що значить на 5 секунд ??
     
  4. Redvisitor

    Redvisitor Well-Known Member


    Ето значит что струя с балончика, при беспрерывном нажатии, будет идти максимум 5 секунд, а потом етот балончик выкинуть можно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Svitlunka

    Svitlunka Well-Known Member

    Саме так!
    Чула таке, що на 5 секунд найбезпечніші, бо на більше злочинець може вивернути вашу руку і направити потік газу вам в обличчя.
     
  6. kjk

    kjk Дуже важлива персона

    ліпше електрошокер
    він навіть здається ніяк не класифікується в КК
    можна інкасаторів грабувати
     
  7. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Пограбування то точно класифікується....а тим більше інкасаторів ;)
     
  8. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    шокер требует прямого контакта, и против собачек тоже слабоприменим а балончик как раз ... хотя я бы от шокера не отказался ...
     
  9. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Мені телескопічна дубінка подобається.....от тільки кажуть шо поліцаї кваліфікують її як холодну зброю....
     
  10. Redvisitor

    Redvisitor Well-Known Member

    Могут забрать и не отдать и вы ничего не сделаете.
     
  11. SteelMaster

    SteelMaster Well-Known Member

    шокер файна штука :))) якось гайци пробували його дію на мені =))) правда в них якийсь слабенький був(або алкоголь - антишокер =)) )
    http://electroshokers.com.ua/ib_63/id_2475/ во така штука заставляє задуматись ))
    балончик в екстримальних умовах може нашкодити....(наприклад використання проти вітру)
     
  12. mxa

    mxa Well-Known Member

    Краще не пишіть усілякі чутки :)
    Є велика кількість різних балонів, з різними речовинами. Проблема в тому, що законодавство України досить сурово обмежує вміст і склад цих речовин, і відповідно ті балони що у нас продаються у вільному доступі є досить слабенькими. У Росіїї дозволено продавати і використовувати балони з більш агресивними речовинами. Чому це так важливо? Тому що не всі балони однаково впливають на людей. А якщо людина п'яна чи перебуває під наркотичним впливом то вплив газу на нападника стає значно слабкішим. В інтернеті можна знайти відео добровольців що тестують на собі роботу різних моделей газових балонів. Деякі балони взагалі не зупиняють нападника, а навпаки тільки злять.

    Чим більше газу тим краще, тим довше зможете оборонятись. І якщо злочинець зміг підійти до вас впритул, щоб вивернути Вам руку з газом в Ваше обличчя, то це означає що газ на нього не подіяв а значить і Вам він не дуже зашкодить. Але не думаю що хоч один, в кого буде направлений газ, буде ловити Вашу руку і намагатись направити газ в Ваше обличчя, занадто це складно і довго. Він буде зовсім по іншому себе поводити якщо газ на нього не подіє.
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Кажуть свободівці розпилювали "нервово-паралітичний газ", то так звичайні газбалончики журлалісти прозивають для солідності?...чи справді є шось серйозніше?
     
  14. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Колись у мене був газовий балончик.батько з Москви привіз.От тільки не довелось скористатися..на базарі хтось з кишені витягнув.Слабо пам"ятаю..але щось в складниках було написано,що містить "жгучий перец"
     
  15. Chaotic

    Chaotic Active Member

    Ось знайшов сайт саме про українські балончики, хоч інформація там не сама найновіша, так але ж і ГБ в нас здається нових не випускали. http://www.ballonchik.com.ua/

    І до речі, чи хтось знає, де у Львові можна купити балончики "Кобра", звичайний та струменевий? В двох мисливських магазинах на Городоцькій дивився, в них немає.
     
  16. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Якщо ще є "Мисливець" за пам'ятником королю Данилу, то загляньте туди.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Redvisitor

    Redvisitor Well-Known Member

    "Кобра 1" 100мл (40г), ООО "Лаборатория прикладной химии"

    Предназначен для правоохранительных органов.
    Аэрозольный. CR (Дибензоксазепин). Состав CR 0,5%. Стандартная форма большого баллона. Никакого эстетического внешнего вида, но защитная крышка имеет более широкий вырез для пальца, что позволяет работать даже в перчатках.
    Именно с этого баллона, получив заказ МВД Украины, начало свою деятельность товарищество.

    "Кобра 1Н" 58мл (25г), ООО "Лаборатория прикладной химии"
    Аэрозольный. CR (Дибензоксазепин). Состав CR 0,2%. Стандартная форма малого баллона. Время работы баллона - 3,5сек. Расстояние эффективной работы - до 1,5м. Ширина струи - 25-30см. Время действия - 60-90мин.

    "Кобра 1Н" 100мл (40г), ООО "Лаборатория прикладной химии"
    Аэрозольный. CR (Дибензоксазепин). Состав CR 0,2%. Увеличенная форма предыдущего баллона. Время работы баллона - 6,4сек. Расстояние эффективной работы - до 2,0м. Ширина струи - 35-50см, густо. Время действия - 60-90мин.

    "Кобра 1С" 100мл (60г), ООО "Лаборатория прикладной химии"
    Струйный. CR (Дибензоксазепин). Состав CR 0,5%. Время работы баллона - 8,0сек. Расстояние эффективной работы - до 3,5м. Траектория падения струи ирританта начиная с 2,0м. Время действия - ??мин.

    Не знаю или сейчас чтото поменялось, но если етот балончик предназначен для Органов и далее, то если вас с ним задержат у вас могут быть проблемы.

    Когдато давно именно там на втором етаже они и были, но при покупке таких балончивок требовали удостверение мента.
     
  18. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    :haha::haha: Називається засіб захисту.
     
  19. Chaotic

    Chaotic Active Member

    З їхнього офіційного сайту:
    Джерело: http://www.cobra.net.ua/catalog/speczsredstva-slezotochivogo-dejstviya.html#comments

    Також звідти:
    Так що зі струменевих в наявності тільки якийсь "Шанс-1", якщо вірити сайту.
    Хоча балончик в чужих руках не варто не дооцінювати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Я так не думаю. Є багато випадків, коли шокер ще більше виводив з себе нападника.
    І перш ніж використовувати шокер, переконайтесь в його ефективності. Часто продають різний сурогат, порівняно з яким комар і то сильніше вкусить.
     
а де твій аватар? :)