Гаварітє са мной па русскі-2

Тема у розділі 'Мовне питання', створена користувачем Karmeluk, 3 лис 2012.

  1. Bambook

    Bambook Persona non grata

    По-перше, я частенько бував у ситуаціях, коли я виходжу погуляти, а все довкола російською. Або іспанською. Або португальською. Або англійською. Або польською. І ще кат його зна скількома мовами.
    І нічого. Пережив. І жодного негативу не відчував. Я взагалі рідко негатив відчуваю. Я ж не інтернет-троль із Росії, щоб негатив світом розносити.

    По-друге, люди на Сході або на Півдні - це, до речі, принципово різні і за складом населення, і за способом мислення і загалом життя регіони, Одеса зовсім не схожа на Луганськ, а Херсон на Єнакієво - виходять на вулицю, а там майже все по російськи. Навіть у тих регіонах, де приблизно половина, і навіть більше, україномовні, вони на публіці будуть скоріше приймати мову вулиці - російську - аніж нав'язувати їй свою.
    Тому ця ваша теза - ще одна брехня.
     
    • Подобається Подобається x 5
  2. Вам здається, що невдоволення не було. Народ на сході менш активний, ніж на заході, але це не означає, що він задоволений. Я відправив Вам реальну інфографіку, висновки робіть самі. Ніякі судження і думки не повинні щепитися насильно, це призводить до кризи. До побачення!
     
  3. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Ну от бачите, як тільки чиясь думка не сходиться з вашою - марно разговарівать :)))

    І ви ще будете комусь щось розповідати про іншу думку ;)

    ---------- Додано в 06:12 ---------- Попередній допис був написаний в 06:09 ----------

    В інфографіці інформація лише по одному пункту - кількості російськомовних.
    Кількість російськомовних ми знаємо прекрасно. І що з того? Висновків з цієї цифри не можна зробити жодних.

    Це те саме, що я скажу: в Росії права жінок ущемляють.
    А чому?
    Ну я ж вислав вам інфографіку - в Росії більшість населення складають жінки.
    А якщо більшість населення - значить ущемляють.

    Весела у вас логіка :)

    ---------- Додано в 06:13 ---------- Попередній допис був написаний в 06:12 ----------

    По-перше, я частенько бував у ситуаціях, коли я виходжу погуляти, а все довкола російською. Або іспанською. Або португальською. Або англійською. Або польською. І ще кат його зна скількома мовами.
    І нічого. Пережив. І жодного негативу не відчував. Я взагалі рідко негатив відчуваю. Я ж не інтернет-троль із Росії, щоб негатив світом розносити.

    По-друге, люди на Сході або на Півдні - це, до речі, принципово різні і за складом населення, і за способом мислення і загалом життя регіони, Одеса зовсім не схожа на Луганськ, а Херсон на Єнакієво - виходять на вулицю, а там майже все по російськи. Навіть у тих регіонах, де приблизно половина, і навіть більше, україномовні, вони на публіці будуть скоріше приймати мову вулиці - російську - аніж нав'язувати їй свою.
    Тому ця ваша теза - ще одна брехня.
     
    • Подобається Подобається x 5
  4. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

    Більшість форумчан знає, що в російської мови немає проблем в Україні , на побутовуму рівні 100 %, на офіційному - риторичне питання. А ось на Сході і Півдні України в місцевих українців є проблеми зі своєю рідною мовою. І якщо туристові звернутися наприклад у Львові в крамніці російською, це не викликає жодних проблем, ну рідко може якась молодь вільно російською не володіє, але все одне будуть старатися роз'яснити що і як. Можете приїхати і перевірити! ;) :preved:
     
    • Подобається Подобається x 8
  5. kjk

    kjk Дуже важлива персона

    Россия = враг.
    Соответственно и к вещам которые ассоциируются с Россией отношение неоднозначное.

    ---------- Додано в 11:20 ---------- Попередній допис був написаний в 11:16 ----------

    Крым временно под оккупацией бо его заняли российские войска.
    Все эти выдумки про язык, фашизм, и прочий бред - это не больше чем нелепые попытки придумать легитимность действиям российской армии.
    Русский язык никогда не будет государственным в Украине, то недоразумение как статус регионального языка - он тоже в ближайшее время потеряет.
    Русскому языку на Украине делать нечего.
     
    • Подобається Подобається x 6
  6. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Пока.
     
  7. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 9
  8. Bastard

    Bastard Well-Known Member

    І чим ви відрізняєтесь від кацапських шовіністів ?
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    Есть, на работе, ну представьте, что на стройке или в шахте начнете общаться на мове, а вот на рынке или в магазине никаких проблем
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. prius

    prius Well-Known Member

    На ринку на будові в шахтах або дома гоаоріть хоч на фарсі,але в державних установах мусе бути тількі одна державна мова :українська,працюючи на будові або в шахтах можеш її не знати,але державні працівники(чиновники депутати президент)мусять ії знати і спілкуватись на роботі тількі українською мовою
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Jacik

    Jacik New Member

    Подобные заявления не сильно способствуют единению юго-восточных и западных областей. Языковой вопрос - это последнее, что нужно сейчас для сохранения целостности государства.
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    У вас багато баб репродуктивного віку? "Нарожают"?
    Запам"ятайте тпо мінімуму два моменти:
    1. Партизани можуть начхати на наказ "Припинити вогонь".
    2. Полонених брати не будемо - нема чим годувати.

    ... четверо забанених за минулий день. Єдиний з них - AchMeD - не безнадійний, але "в його поняттях" могли пояснити щось хіба що Pedro і я.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Bastard

    Bastard Well-Known Member

    Які партизани в Луганську і Донецьку ?:facepalm:
     
  14. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    [​IMG]:bandera:
     
    • Подобається Подобається x 9
  15. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Не брудніть слово "партизан". У Донецьку і Луганську - проплачені тітушки.
    Онуки справжніх Львівських і Франківських партизан покажуть москалям різницю між поняттями "на землі" і "в землі".

    ---------- Додано в 09:19 ---------- Попередній допис був написаний в 09:11 ----------

    Ось і підтвердження моїх слів:

    Відео тут.
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 9
  17. Moskal Charivnik

    Moskal Charivnik Комуняку на гілляку!

    ЗДРАВЫМ СМЫСЛОМ. Доминдальничались до Крымских событий, а всё не наиграемся в толерантность! Мой сын в украиноязычной среде русский выучил по книжкам(я настоял, языки знать надо разные), английский и немецкий учит на уроках и дополнительно и НИКАКОЙ проблемы НЕТ.
     
    • Подобається Подобається x 6
  18. apelsyn

    apelsyn Well-Known Member

    Moskal Charivnik /b], 100%. Я україномовна львів'янка, як і вся моя родина, але російську знаю вільно, і граматику теж (ну не на рівні філолога, може, але нераз краще, ніж деякі росіяни). Чому російськомовні не можуть вивчити? Ну біс з тими росіянами– їм то не тре, але українці? ! Що за дибільні принципи?
    В мене перша свекруха з Гомеля- розмовляє українською, а друга- з Приморського краю- російською.
    Її це не робить гіршою людиною- вона супер-свекруха, але інколи дивуюсь, коли вона внуку, який щойно почав говорити мама-тато, каже, що це "мішка", а не ведмедик
    Якби ми жили разом- це інше- дитина росла б двомовною, але бабуся приїде раз в два тижні і щебече з ним на общєпанятнам, а в дитини каша в голові потім.
     
    • Подобається Подобається x 6
  19. Moskal Charivnik

    Moskal Charivnik Комуняку на гілляку!


    Гадаю, то від ницості духовної так би мовити... То не русскіє, то савєццкіє... Бо ж я ніби москаль з Дону, однак ніколи не страждав припадками вялікарускасті, балалайку й гармошку терпіти не міг з дитинства й духовності скаженобезмежної при вигляді берізок не відчуваю - хоч стріляй. Про себе знаю точно, шо психічноздоровий - у конторі, де я "імєл вирванниє годи" психіатри кваліфіковані :crazy: З 80-го року жию на ЗУ й треба дебілом вже бути, щоб не вивчити мову й не проникнутись ЦИМ духом.
    П.С. Ви про кашу не турбуйтесь - я теж так думав спочатку. Ви просто при розмові кажіть й російською й українською(я, наприклад, сварю мого тільки російською - для профілактики :crazy:).
     
    • Подобається Подобається x 7
  20. Bastard

    Bastard Well-Known Member

    Moskal Charivnik, як добре,що є такі "москалі" як Ви :drinks:
    Бідло-ватники вже вас би назвали "прєдатєльом"
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)