Гаварітє са мной па русскі-2

Тема у розділі 'Мовне питання', створена користувачем Karmeluk, 3 лис 2012.

  1. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    В угрофінських ще крутіше: бігти від предмету, бігти від особи, бігти до предмету, бігти до топографічного об"єкту, бігти від топографіччного об"єкту, бігти до особи, бігти з предметом, бігти з особою, бігти з однією метою, бігти з іншою метою, бігти по землі, бігти на лижах - УСЕ РІЗНІ СЛОВА.
     
  2. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    • Подобається Подобається x 1
  3. morze

    morze Well-Known Member

    Алярм -партизанен!
     
  4. KLIBERN

    KLIBERN Status Quo

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 10
  5. Всім привіт :) Народ, я щось не розумію. Звідки така злість до нас і до нашої мови? До російським ("москалям")? Мені товариш з України довго і наполегливо пояснював, що нічого подібного немає і у нас люди поважають російську мову. Виходить, що це - неправда? Дуже не хотілося б вірити, ось я читаю ваш форум за допомогою Google Translate і він переводить українську мову із збереженням пунктуації і відмінкові практично без помилок. Наші мови дуже і дуже схожі, так звідки стільки жовчі то?
     
  6. Bastard

    Bastard Well-Known Member

    Справа не в русскій мові, а в ставлені до української. Коли бидло вимагає " Говорите со мной по-русски, я не понимаю ваш хохлятский говор" то і ставленняі відповідне.
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Ну а що вже в цьому такого? Бидла вистачає як з нашого, так і з вашого боку. Тільки от на Україні по невідомим незрозумілих причин російська мова досі не є державним, хоча на ньому говорить більше 60% населення України. Хіба це не дискримінація? Плюс невичерпне кількість жовчі, що ні нього ллється. Вам же на українському ніхто говорити не забороняє;)

    Якщо Ви приїдете до Башкирії, Ви здивуєтеся, але покажчики на дорогах / в поїздах продубльовані російською і башкирською мовами.
     
  8. Bastard

    Bastard Well-Known Member

    Коли б українець приїхав в Росії і вимагав щоб з ним говорили "мовою, бо він не розуміє кацапської говірки" , яка була б реакція ?..
    Факт.
    Тільки судячи із інтернету у вас там ватників більше в раз и 4-5 , ніж в нас рагулів.
    Русских в Україні десь 17 % . Де дискримінація ???
    Так багато українців говорят по-россійськи, але русскими себе не рахують. І статус регіональної мови, багато в чому , допоміг вирішити мовну проблему.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Однозначно отрицательная, уже встречались такие. Просто надо с пониманием относиться, я считаю :)

    Ну а що тут поробиш, населення Росії і південного сходу куди більше населення заходу України, відповідно і тролів-недоумків більше. Якщо людина недоумкуватий і не розуміє, що крім російської є ще безліч інших мов, що з нього взяти. Навпаки, потрібно проявляти мудрість і ігнорувати їх :)

    Так якщо людині зручніше говорити російською (см.фотографіі), навіщо його цього права позбавляти? І так, цей закон не вирішив проблему, знову ж дивіться фото. Я скептично ставлюся до можливості збереження цілісності України навіть без Криму саме через це. Уявіть, що у вашому регіоні все автоуказателі / книги / документи в одночас замінити на російські. Звичайно, буде невдоволення!

    Ось ще для наочності

    [​IMG]

    [​IMG]

    ---------- Додано в 03:02 ---------- Попередній допис був написаний в 02:59 ----------

    Бита посилання виявилося

    ---------- Додано в 03:03 ---------- Попередній допис був написаний в 03:02 ----------

    Бита посилання виявилося
     
  10. Bastard

    Bastard Well-Known Member

    Влад, поменьше зомбоящика із такими правдорубами як Кісільов;)
    Россійську ніхто не забороняє. Мовний закон відмінили, щоб прийняти в новій редакції. Бо не тільки россійська як регіональна , але й румунська і мадярська.
     
  11. Не звинувачуйте мене в тому, чого я не роблю. Я, звичайно, телевізор дивлюся, але всі факти перевіряю, вивчаю наукові дослідження (наприклад, Дугіна, Вассермана та інших геніальних людей). Російська повинна бути не регіональною, а державною, бо в половині країни він використовується нарівні з українською, може і ще частіше. Що заважало це зробити? Крим то пішов у результаті, цілісність країни під загрозою. Не тому, що кляті москалі в усьому винні, а тому що проблема давно назріла. Погодьтеся же :)
     
  12. Bastard

    Bastard Well-Known Member

    Не можу погодитись. А як на рахунок іншої половини - її заставити насильно вчити россійську !? Мовна "проблема" висмоктана із пальця. Її роздули в 2004-у перед президентськитми виборами, щоб було хоча б чимось "зацепити" пд.-східний електорат.
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Ну так, шовіністів-пропагандистів... Продовжіть ваш ланцюжок: Гітлер, Геббельс...

    ---------- Додано в 05:33 ---------- Попередній допис був написаний в 05:29 ----------

    Не було жодної проблеми, поки громадяни Росії Грановскій і Павловскій, а попутно "українці" Медведчук і Тігіпко не побудували на вигаданх проблемах кампанію Януковича.

    Особисто я не проти повернутися до обговорення двох державних мов років через десять - за умови, що будь-які зміни мовної політики і взагалі будь-які публічні обговорення мовних питань будуть заборонені для чиновників, депутатів усіх рівнів та кандидатів у депутати. Щоб ніхто не спекулював.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Ну як же, нічого не висмоктана! Якщо мови використовуються нарівні, то і статус у них має бути рівний. Згодні? Поки що цього немає в країні. І це приводить (вже трапився факт) до сумних наслідків. Вчити другій половині його не потрібно, ви що. Повинно бути вільне ходіння двох мов. Автомобільні таблички на двох мовах, бюлетені на виборах на двох мовах, і так далі. Логічне і грамотне рішення, хіба ні?
     
  15. Bastard

    Bastard Well-Known Member

    Якщо мова державна, то її мають вчити обидві частини держави. Бо якщо одна то абсурд. Тому і дали рускій статус регіональної.
     
  16. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Якщо мови використовуються на рівні, то пофіг, який у них статус.
    Державний статус російської мови де факто НІЧОГО НЕ ДОДАСТЬ у правах російськомовним, хіба що російськомовні у Верховній раді й уряді перестануть перекручувати українську мову. В усьому іншому можливостей у російськомовних є суттєво більше, ніж в україномовних.
    І давайте ви не будете з цим сперечатися. Я живу в цій країні, а не ви, і я краще знаю, як воно тут.
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. Не треба мені наводити ці імена , я в даний момент бачу , що те , що говорять ці люди , підтверджується. Нагадаю ще раз : Крим пішов , на черзі південний схід. Все це відбулося суто через те , що російськомовному населенню нав'язують українську мову. І не тільки мову , а свою думку. Замість того , щоб домовитися і прийти до консенсусу , Ви і зараз зі мною сперечаєтеся . Я то думав , що проблема дійсно сильно перебільшена , але тепер бачу , що ні. Я можу сміливо вам запевнити: якщо дана лінія буде продовжуватися , не буде ніякої України , розумієте ? Народ на сході терплячий , але рано чи пізно такий розклад справ починає не влаштовувати . Хочете врятувати Україну ? Висуньте лідерів з двох сторін , здатних домовитися. Всього лише :)

    Чому ж через 10 років? Жити то зараз треба, а країна вже валиться. Я то бачу настрої людей і в Криму, і на південному сході.

    ---------- Додано в 03:55 ---------- Попередній допис був написаний в 03:45 ----------

    Тоді закономірне питання, а навіщо російськомовним вчити українську? Це не справедливо.

    Додасть, як же :) Уявіть себе ж. Ось Ви вийшли погуляти, а все скрізь російською мовою. Яка Ваша реакція? Правильно, негативна. Так і з іншого боку реакція нітрохи не відрізняється.
    І не треба мені ставити умов. Я був у Запоріжжі не один раз і знаю, про що говорю. А з такими підходами ризикуєте прокинутися в іншій країні. Вірніше, це вже сталося. Я ж закликаю подумати і запобігти подібні речі, щоб не сварити два народи. А Ви мало того себе так ведете, так ще й звинувачуєте в наявності проблем нас же. Це неконструктивна позиція.
     
  18. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Як же не треба. Те, про що писав Гітлер у Майн Кампф, теж потім дуже і дуже підтвердилося. Тільки от біда - мільйони людей загинули, аби він підтвердив свої обіцянки.
    Так що або не туліть сюди вашого шовініста Вассермана, або вже визнайте, що ідеї Гітлера-Геббельса вам теж близькі.

    ---------- Додано в 05:59 ---------- Попередній допис був написаний в 05:57 ----------

    А ви хочете, щоб усюди, куди ви прийдете, з вами просто погоджувалися? Без обговорення? Так це не в мене, а у вас проблеми з іншою думкою? ;)

    ---------- Додано в 06:00 ---------- Попередній допис був написаний в 05:59 ----------

    Це брехня.

    ---------- Додано в 06:01 ---------- Попередній допис був написаний в 06:00 ----------

    Тому що зараз забагато емоцій, а такі питання на емоціях не вирішуються. Особливо, якщо ззовні підбурюють дрібні провокатори, як от ви, або крупні провокатори, як Путін чи Лавров...
     
    • Подобається Подобається x 5
  19. Bastard

    Bastard Well-Known Member

    Влад, знаєш до 2004-го року , року коли були президентські вибори, ще при Кучмі , мовної проблеми не існувало , при тому що в російської мови ВЗАГАЛІ не було НІЯКОГО статусу. І при тому всі були задоволені, і рускомовні найбільше. Питання : чому ?
     
    • Подобається Подобається x 6
  20. Ясно, з Вами марно разгаварівать. Упевнений, більшість форумчан зрозуміє мій напрямок думки і прийме правильні рішення виходячи з фактів і стану справ, а не аналогій і підгонки під чиюсь теорію
     
а де твій аватар? :)