Гаваріте са мной па русскі

Тема у розділі 'Мовне питання', створена користувачем Deus igrok, 23 сер 2010.

Статус теми:
Закрита.
  1. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    о_О

    Захожу сюди:

    http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support

    Перший номер - 0-800-308-800 - тітонька-робот українською запитує чи хочу отримати я допомогу українською, і здля цього слід тицяти на кнопку 1. Тицяю, знову меню, знову тицяю. Далі "Слушаю, чем магу помоч" ... ну фігня, не расист .... починаю говорити , довго описую проблему. Відповідь "Я вас не понімаю, говіріте по рускі...". Вибачаюся , кладу трубку.

    2. Знову дивлюся в контакти, телефоную +380 44 230-51-01 - ситуація знову повторюється ... (((

    ----
    зависаю, і починаю думати, що роблю не так.
    здогадуюся, можливо проблема в домашньому телефоні , і робот не сприймає моєї 1.

    3. беру мобільник , телефоную знову на київський ... знову виконую інструкцію ....і знову "Слушаю, чем магу помоч" ..."Я вас не понімаю, говіріте по рускі..."


    це в них така психологічна атака ???


    Після скарги, що я хочу українською допомогу , була пауза, і через хвилину таки вже трубці почулося "Добрий день"
     
    • Подобається Подобається x 30
  2. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

     
    • Подобається Подобається x 24
  3. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    ((((((((((((((((((((((((

    Дзвонив в Київський сапорт ХП
    http://welcome.hp.com/country/ua/ru/contact/contact_us.html

    "Гаваріте са мной па русскі "

    Вони мене доведуть до істерики .... я заплатив за девайс 10к грн і "Гаваріте са мной па русскі "
     
    • Подобається Подобається x 14
  4. nastinka

    nastinka відсутня

    та пішли вони!
    дістали вже зі своїм москалізмом. хай у Росії говорять собі так, а у нас треба Українською!
    коли працювала на Київстарі мене дуже обурювало, що з російськомовними я мала говорити російською! взагалі я не довго так витримала, моя бАндерівська кров не витримала)))))
     
    • Подобається Подобається x 15
  5. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Ну-ну...
    От так і проколювались провокатори. ;)

    ---------- Додано в 16:18 ---------- Попередній допис був написаний в 16:15 ----------

    Мож помилка тут:
    ? :)
     
    • Подобається Подобається x 6
  6. nastinka

    nastinka відсутня

    Виправила :) одруківка
     
  7. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    А как бАндерівська кров теперь переносит вьетнамский язык?
     
    • Подобається Подобається x 6
  8. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Вас тут хтось заставляє говорити по в'єтнамськи?

     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    Да просто интересно, неужели чтобы избавится от москальской мовы надо так далеко уезжать?
     
  10. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Говоріть зі мною українською...
     
    • Подобається Подобається x 14
  11. Ravin

    Ravin Well-Known Member

    Ну и чего стебаемся? Вопрос то поднят правильно. Шо за фигня. Ну ладно форумы..., тут важна мысль, а не так язык.
    Но вопрос о структурах которые, как никак действуют и представляют, в том числе и его (гос) лицо.
     
    Останнє редагування: 23 сер 2010
    • Подобається Подобається x 8
  12. Defender

    Defender Well-Known Member

    Если из 1000 звонков, один является проблемным, то это статистическая погрешность, которая не влияет на объём продаж и ею можно пренебречь.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    да москалі наступают - КАРАВУЛ! тре сі краївки копати щоб бодай москалі не знайшли ...
    а зачем?
     
    • Подобається Подобається x 8
  14. Ravin

    Ravin Well-Known Member

    Вы глупости пишите специально или -убиждения?.
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. Defender

    Defender Well-Known Member

    Автор топика подтверждает де факто.
     
  16. nastinka

    nastinka відсутня

    ну я з ними не спілкуюсь.
    Щодо мов. то це стосується російської. я проти того, щоб в моїй країні нею говорили.
    це невірно. це вбивання власної культури. власного скарбу.
    в,єтнамська мова взагалі звучить жахливо мені не подобаєтться. тому у мене є плеєр) в якому звучить бумбокс) або щось файне українське)
    тикніть пальцем)) о тааак) зробіть це))))

    якщо би всіх залякали так само як то зробили москалі) і заборонили говорити російською мовою) то всі б оці руско мовні...швиденько навчились говорити, з польським акцентом)))
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. Ravin

    Ravin Well-Known Member

    Согласен, но Вы же не глупый человек и понимаете, что подобное - немыслимая ситуация в нормальной стране.:blush:

    ---------- Додано в 17:44 ---------- Попередній допис був написаний в 17:42 ----------

    о_О Вообще?
     
    • Подобається Подобається x 4
  18. Defender

    Defender Well-Known Member

    Рынок ориентируется на платежеспособное большинство населения, а не на воинствующих Deus igrokов и унтер-фарионш.
     
    • Подобається Подобається x 5
  19. Ravin

    Ravin Well-Known Member

    о_О Я понимаю, что Вы прикалываетесь, но тем не мене... - ситуация абсолютно скандальна, и недопустима. Если всем (власть держащим всех цветов) на это плевать..., тогда за какие движения (партии) можно вообще голосовать как за патриотов?
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. nastinka

    nastinka відсутня

    ну а де ми живемо? ми далі належимо росії? в більшості російськомовних людей підсвідома боязнь говорити українською..так як раніше нам не дозволяли нею говорити, а тепер ми ладні принижуватись, бути самим найгіршими, але говорити чужою мовою.
    це воля кожного, кожен може себе не поважати, на жаль наша країна це руїна, в нах серцях розруха, ми ніколи і ніразу ще не обє,днювались, ми ніколи не дружили, ми не допомагали ближньому, згадалась історія. мому батьку стало зле з серцем на вулиці і він впав...і всі повз нього проходили і ніхто не підійшов і не спитав, що з ним...це не країна..вибачте мене на слові. мені дуже боляче і неприємно...що наш же ж земляк руки не подасть...доброго слова не скаже, що у магазинах продавщиця з перекошеним обличчям, що в маршрутках водії хамлять, що люди матюгаються на ліво і, на право і плюють на асфальт, це все складається до купи..
    все виходить на тих операторів які говорять російською. всім всерівно..до тих пір доки наша країна це не збагне, доки наша країна не відчує потреби у об'днання..доти буде та російська мова..доти ви всі будете самі себе принижати.
     
    • Подобається Подобається x 5
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)