ГАЛИЦЬКІ ЖАРТИ від Юрка НОТОЦО

Тема у розділі 'Кімната сміху', створена користувачем Вуйко Стефко, 8 вер 2008.

  1. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Запряг Стефко коні- зрані, виїхав орати, Я сі в хаті залишила, би усьо прибрати. Зночи курку спорядила, чесником натерла І цибулі укришила, майонезу вперла. Всьо зробила до ладу- треба відпочити, Бо як Стефко сі поверне, то мені… не жити. Усадила м тую птицю тихо до духовки, Ладно вбрала зеленинов, дала м пити Бровку. Як то добре, жи весна- то мені на руку: Стефко з Богом їде в поле, а я…до Фейсбуку. Так сі я там почуваю, як у своїй хаті, Таке всьо там кольорове та й люди крилаті. Класи сиплю, всьо читаю, шо нині на днині, Посиділа си нівроку, десь…зо дві годині.
    Чую брама заскрипіла,- Стефко сі вертає, Горіч вдарила у горло, вітер мнов здуває. Лечу скоро я до кухні… а там- повно диму, Вже їм Стефку догодила…у сумну годину. Вікна скоро відкриваю, жену до півниці… Несу бутиль свіжий з салом, цибулю та єйці. Скоро жарю, сало шпарю, єйцьми поливаю- А шо хлопови сказати, то вже і не знаю.
    Подививсі Стефко, збоку, на тії котлети, Зів спокійно та пішов лігти на бамбетли. Мене взяв разом з собов, а би шось казати, Бо не міг, не то жи спати, навіть задрімати. -Як не було у селі того інтернету, То і кури не горіли- читала с газету. І сиділа, пильнувала, коло тої пічки, А тепер лиш у Фейсбуці до темної нічки. Ні з ким спати, ні тулити, ні кого любити… Так сі хоче ми шо ночи та й на звізди вити. -Дай ми, Стефку, я ті прошу, ту святу годину, Хтось ми видно нині врік, у ту Божу днину. Завтра другу курку зроблю…най сі на тім стане Як мі знов, у тім Фейсбуці, нічка не застане.
    Ось так тепер живемО- від рана до ночи, Де хребет вогнем пече, та вмлівают вочи, Всьо горит, тече, втікає…чоловікам муки, Бо прекрасна половина пильнує Фейсбуки!

    Без названия.jpg
     
  2. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    1aaddgg.jpg
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    334935.jpg
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    46.png

    0n.jpg
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  6. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  7. elektrik

    elektrik Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  8. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  9. elektrik

    elektrik Well-Known Member

    Путін на Прямій лінії заявив, що російська економіка знаходиться в сірій смузі.

    [​IMG]
     
  10. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  11. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  12. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  13. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  14. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    [​IMG]

    Стаcьо з Самбора викликав поліціянта і мовить:
    -Подивітьсі,ну шо то за блядство-сі провадить в будинку навпроти мого вікна!
    А поліціянт дивиться в вікно дивиться і мовить:
    -Та шось я ніц і не бачу.
    А Стасьо:
    А ви на шафу залізьте,то вам буде краще видно,що ті холєрники витворяють там!
     
  15. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  16. elektrik

    elektrik Well-Known Member

    :haha::haha::haha::bandera::uanew:

    Звіздец кат-цапській економіці.

    [​IMG]
     
  17. elektrik

    elektrik Well-Known Member

  18. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  19. elektrik

    elektrik Well-Known Member

  20. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    суддя.jpg
     
    Останнє редагування: 27 чер 2018
а де твій аватар? :)