Галичани керували Кримом ще 1000 років тому

Тема у розділі 'Історія', створена користувачем Danilo, 5 січ 2007.

  1. Danilo

    Danilo Well-Known Member

    Відповідь: Галичани керували Кримом ще 1000 років тому

    Працював, конструктором - суднобудівником, та я ж не робив з цього секретів. "Ленінська кузня" дійсно була викуплена Порошенком, але я на ній працював ще задовго до того як. А при Порошенко менше року, звільнився за власним бажанням, платня не влаштовувала.
    Про що йдеться.:) Все ж таки Ви мене з кимось плутаєте. До того ж я в IT не фахівець.
     
  2. Полковник

    Полковник миється в бані

    А тут ничего про галичан не пишут:
    Около 660 года болгарская орда сына Кубрата хана Аспаруха, вытесненная хазарами из степей Предкавказья, расселилась в долине Дуная, изгнав оттуда местные племена. Болгары расселились в Северном Причерноморье западнее Днепра. Впоследствии болгары были разогнаны по окраинам степи хазарами. Основная часть болгарских племен ушли из Северного Причерноморья к Дунаю и Днестру, а в освободившиеся степи стали входить племена древних руссов. Часть болгарских племен во главе с другим сыном Кубрата — Батбаем бежала на Крымский полуостров и расселилась в предгорном и горном Крыму, постепенно ассимилируясь с греками, готами и аланами. В центральном восточном Крыму известно много праболгарских поселений VII века до н. э., в частности, хорошо исследованы погребения с геральдическими поясными наборами у сел Рисовое и Богачево....

    http://we.crimea.be/content/view/1037/9/
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. серега-очкарик

    серега-очкарик миється в бані

    Поскромничали :)
     
  4. kjk

    kjk Дуже важлива персона

    за некропостинг не банять?
     
  5. серега-очкарик

    серега-очкарик миється в бані

     
    • Подобається Подобається x 1
  6. kjk

    kjk Дуже важлива персона

    це коли піднімають старі теми
    на багатьох ресурсах за таке банять
     
  7. серега-очкарик

    серега-очкарик миється в бані

     
    • Подобається Подобається x 1
  8. kjk

    kjk Дуже важлива персона

    то не ви, то Полковник вирішив відповісти на повідомлення 2007 року
     
  9. Полковник

    Полковник миється в бані

     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)