Фрагменти війни.

Тема у розділі 'Історія', створена користувачем консультант, 5 лют 2012.

Статус теми:
Закрита.
  1. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Все-таки важко дивитись, наскільки людина беззахистна перед війною.
     
  2. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А перед стихією?
     
    • Подобається Подобається x 5
  3. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    Як то беззахисна?
    В кожного є захист, тільки треба вміти його використовувати.
     
  4. консультант

    консультант Дуже важлива персона

  5. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Про спасіння рядового Райана...
    Сильний фільм...
    Я не хочу війни...
    От тому у мене така ава...
    Я хіппі-пацифіст, і тому протистоятиму тим, хто хоче бойні на Україні...
     
    • Подобається Подобається x 12
  6. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Він так і називається, чи є якась точніша назва?
     
  7. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    • Подобається Подобається x 6
  8. Дальневосточник

    Дальневосточник Русскомовний

    А я буквально только посмотрел старый советский - "На войне как на войне"... Собственно - подвигнул меня интерес сына к новой мега-игре "Мир танков"...Посмотрел из-за плеча - и вспомнил об этом фильме. Спасибо торрентам - в хорошем качестве. Понравился и сыну - фильм честный и не пафосный - представил безобидную стрелялку с несколько другой стороны...
     
    • Подобається Подобається x 8
  9. Mikola Bogun

    Mikola Bogun Well-Known Member

    святкування "дня захисника вітчизни" 23 лютого

    Вітаю всіх:) Пані та панове, з Вашого дозвілу змінемо трохи тему. Незабаром 23 лютого і багато-хто буде вітати один одного з днем "захисника вітчизни" або " днем всіх чоловіків" як це було при СРСР. У мене питання до всіх: Чи знає хтось, що послужило основою для запровадження цього свята? Чи розпочинаємо дискусію з цього питання, якщо воно нас цікавить?

    Пардон, не змінЕмо. Читаємо правила форуму, граматики, лист адміністрації після реєстрації... Un.Known
     
    Останнє редагування модератором: 20 лют 2012
  10. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    http://forum.lvivport.com/showthread.php?t=48203
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. kitana

    kitana Banned

    Людина беззахизна перед війною. Війна калечить душу.

    Мій дід мав добрий захист - танкову броню. Пройшов всю війну до Берлину. Розповідав мало.
    Якось розповів, як його танк наїхав на німця, і його розчавив. Дід бачив, як шматки людської плоті намотувалися на гусень танку... і як він кричав... Через стільки років, розповідаючи про це, дід плакав.
    На війні перед тобою ворог. Не вб'єш ти - вб'ють тебе. Але ти вбиваєш людину, і це важко пережити, і ніяка ідеологічна накрутка тебе від цього не рятує.
    Кадрова армія була знищена у перші дні війни, до фронту йшли мирні люди, мало обучені, плохо озброєні...

    Розказували старші люди, якими були ті солдати, що повернулися з війни. Приходить на базар, ціна не сподобалась - з кулаками "Ах ти, тилова криса, барига!!! Я кров проливав, а ти мені тут картоплю по такий ціні пхаєш".

    Сім'я знайома переїхала з Сибіру, то бабця їх розказувала, що одразу після війни дівкам ввечері неможна було на двір вийти - в кущи тащили і гвалтували. Вважали, що все має їм належати. Скільки їх тоді засудили і до лагерей відправили...

    Психіка на війні не витримує. Людина перед війною беззахисна. Це правда. ((
    Про це не прийнято говорити, про це фільми не знімають. Це тільки в пам'яті людей...

    Після 1945 року паради Перемоги не проводили 20 років, 9 травня був робочим днем, працювали, відбудовували державу, після війни забрали з вулиць всіх безногих інвалідів, щоб ніщо не нагадувало. Будували світле комуністичне майбутнє.
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. kitana

    kitana Banned

    Велика база даних по бойових нагородах http://www.podvignaroda.mil.ru/

    Знайшла тут накази щодо нагороджень мого діда.
    Пошукайте, і Ви своїх знайдете.
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    Спасибо за информацию. Нашел дядю, старшего брата отца.

    Из наградного листа:
    "Своим честным служением Родине, мужеством и отвагой заслужил правительственной награды - орден КРАСНОГО ЗНАМЕНИ."
    Это за форсирование Керченского пролива в 1943 году.
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Теж знайшов дворідного діда. Та його однофамильця. Перший "За отвагу", другий "За боевые заслуги". І от що спало на думку. Я задав в параметрах пошуку Львівську область. Дійшов до четвертої тисячи Героїв і зупинився...
    Щось не клеїться з заявами про "всенародну" упа... Але якраз свідчить про те, що український народ чітко знав, хто для них ворог...
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. Gron

    Gron тафгай

    Дякую, знайшов, дід скупий був на роскази, герою з себе не робив, вважав війну тяжкою працею, а я дивлячись малим на його нагороди нерозумів, що розповісти немає про що cт сержанту......

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 8
  16. Игорь

    Игорь Well-Known Member

    Были конечно тогда паникёры и провокаторы, которые и распространяли такие идеи.
    Как правило поведение "жертвы" в таких случаях во многом способствует ... Расспросите эту бабцу о том, как жила, как вела себя. Из-за неё может кто-то пострадал, в общем-то безвинно. Как Клинтон от Моники.
    Хотя, конечно были и насильники их и в мирное время достаточно, хорошо, что тогда безнаказанности не было.
     
  17. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    ШО? Перше квітнє на календарі?

    А УПА хтось нагороджувов Героями? Кіко я передививсі документалки про сю тему, і нашов, і москальськов кілько там було тотих КДБ-шників ветеранів - всі з повагов розказуют про УПА, прямим такстом каже - "Єкби так наші особісти так служили країні, єк тоті партизани". Поважєли вони вони їх, до сих пір поважєют сараки. Молоде то не знає, начепило значок ригіАнальний і слину пускає, а старий добре знає.
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    особливо чітко це усвідомлював в 1947-му...
    не нагородами це вимірюється - подивіться там же на нагороди "українця" брєжнєва....
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    а шо комуняки вели облік? просто розстріляли і все
     
  20. morze

    morze Well-Known Member

    Постановою ООН -архіви УПА розсекретять після розсекреченя архівів СССР!
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)