ФотооФФтопи (2)

Тема у розділі 'Фото', створена користувачем Alias, 23 січ 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Так. В лютому її з погрібу вносять у більш тепліше місце, бризкають водичкою і чекають коли вона почне проростати. Коли вже є товстенькі десь з 1-3 см ростки, картоплю висаджують.

    так у нас землі мало. Якщо дача, то 6 -8 соток разм з садком і будиночком. А в баби 15 соток , хоч і не дача. там не разгуляєшся. Але вистачає. на херсонщині картоплю два рази саджають.

    А що з землею робити? Та й звикли люди, до того ж у них супермаркети далеко.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    ага, ясно, в нас інша технологія :) Ми до самого висаджування в погребі тримаємо :)
    Класно, в вас клімат інакший, в нас тут два урожаї картоплі не збереш :)

    ---------- Додано в 12:29 ---------- Попередній допис був написаний в 12:27 ----------

    Іра, то ж був черговий перл з серії "всі дурні тут, ніц не розуміють, копаються в землі" ))))
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    А спробуйте! Зараз клімат і у вас вже майже такий як у нас.У вас дощів більше. А наші поливають кожного дня і як у прірву.
    ось візьміть на наступний рік проведіть експеримент - посадіть пророщену бульбу в квітні.А трішки десь у кінці червня або на початку липня. Копають пізню картоплю в жовтні.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    Дякую, наступного року можна буде спробувати в якості експерименту :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Але ж першу треба садити ранній сорт. Це важливо.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. lia lemony

    lia lemony Well-Known Member

    хм. не дуже орієнтуюсь у відрах , більш у сотках . Зараз і в нас у кого є можливість ( та багато , більш 10 соток ) саджає під плуг, а раніше мабуть , у кого велика родина 40 соток за день саджали.
    Чому спитала , бо бачила дуже дивний спосіб посадки картоплі , у одному селі, та якщо воно не родить ,то нічого не допоможе.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    посадка бульби вночі? Теж бачив.
     
  8. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    то жеби жук не видів?
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. lia lemony

    lia lemony Well-Known Member

    ага, щоб сусіди не бачили де "заховали" . :mocking:
     
  10. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    А якщо б так всі сказали, то де ж би картопля у маркетах взялась?
    Корисно людині попрацювати біля землі, і вона віддячує.
    Дуже люблю викопувати картоплю, а щоб було що зібрати , то треба й посадити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Гм.

    Я за день можу заробити на запас картоплі на цілу зиму, а той час, що горбилась би на тих сотках, можу провести з дітьми, чоловіком, в басейні, за іншою роботою, зрештою. І нащо я буду відбирати роботу у німецького фермера (бо картоплю найчастіше звідти купуємо), якщо він зробить це швидше, професійніше і з більшою ефективністю, ніж я?

    (До слова, кріп-петрушка-трускавки в мене коло хати завжди були і будуть, але це так, для душі).
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    І я заробляю на картоплю і не тільки, та я до чого це, що коли є клаптик грядки, то її треба обробляти, а вже що там садити-сіяти, то кожен вирішує сам і що кому більше подобається вирощувати.
    Я погоджуюся, що кожен має робити цю роботу, яку він буде виконувати добре і яка йому буде приносити задоволення і прибуток.
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Добре. А батько в курсі, шо ви тут дівча виставляєте раз по раз? Як ставиться до того?
     
  14. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

     
  15. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

     
    Останнє редагування: 26 гру 2014
    • Подобається Подобається x 2
  16. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Ну от і файно, краще тиком фейса в купу кізяку, якшо самій не сила додуматись. Та й запам"ятається надовше може.
     
  17. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

     
  18. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Самойловичу нині певно якась дівка не дала, от він і кидається на людей і фоток немає бо не немае шо показати..
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Слухай, вічний онлайнівець - а ти свої виставляв? Я би глянув.
     
  20. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Самойлович, на відміну від вас, я не хамлю жінкам.. а виставляю я хіба в кнайпі. І до Самойловича, виставляв я чи не виставляв, не має ніякого стосунку.
     
    • Подобається Подобається x 1
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)