Фотоапарат

Тема у розділі 'Фото', створена користувачем Мих, 4 жов 2007.

  1. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Це не біда якраз.
     
  2. Dobrodiy

    Dobrodiy Well-Known Member

    Вначале нужно понять чего именно не хватает в существующей камере.
    Существенное различие - это наличие отвертки под старые объективы. Остальное при съемке в режиме P - не существенно (может еще наводится будет получше в плохих условиях).
    Я бы скорее купил себе еще один объектив или вместо нового D7000 взял бы себе б/у D700.

    Вроде на полупрофессиональной серии Никона (D200, D300 на счет D7000 не уверен) это делает сам фотоаппарат.

    ---------- Додано в 10:45 ---------- Попередній допис був написаний в 10:43 ----------

    А они Вам действительно нужны?
     
  3. redfox

    redfox Well-Known Member

    ага, типа так и задумывалось)

    ---------- Додано в 10:14 ---------- Попередній допис був написаний в 10:13 ----------

    даа, там есть такая функция в д90 точно - при выставление одного из параметров экспопары вручную вторая подтягивается сама

    ---------- Додано в 10:15 ---------- Попередній допис був написаний в 10:14 ----------

    и я о том же.... мне пока не понадобились, а вот объектив я себе уже новый присмотрела...
     
  4. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Та капець, всього в два раза дорожче. Завжди хтось буде радити модель на порядок вищого рівня. Якщо я захочу D700, то обовязково хтось порадить докласти 500 у.о і купити ще кращий.



    Це і є режим Р.
     
  5. redfox

    redfox Well-Known Member

    я к тому, что пары сами подтягиваются)
     
  6. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Так на мануалі нічого не підтягується.
     
  7. Dobrodiy

    Dobrodiy Well-Known Member

    Так и есть :)
    Но смысл был не в этом.
    Чем Вам не нравится Ваша камера?
     
  8. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Немає експовилки, мотора, відео.

    Буває не вистачає точок, або промахується. Особливо по краям кадру. Якщо існує можливість ближче до краю наводити.
     
  9. Dobrodiy

    Dobrodiy Well-Known Member

    Когда четко понимаешь чего не хватает, тогда действительно можно менять:)
     
  10. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Ще хотілося б якимось чином автофокус більш швидкий і стабілізацію покращити, бо розмазня зі штативу набридла.
     
  11. Dobrodiy

    Dobrodiy Well-Known Member

    У Никона это лечится только покупкой более нового объектива со стабилизацией.
     
  12. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Ну от і чудово, об'єктиви без мотора дешевше обійдуться.
     
  13. kitana

    kitana Banned

    Хочеш когось розорити - подаруй йому фотоапарат (народна мудрiсть) :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Dobrodiy

    Dobrodiy Well-Known Member

    :)
    Но не любой, а зеркалку.
    На крайний случай "Зенит", а еще лучше Любитель-166 :mocking:
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. www

    www Well-Known Member

    Купил такой сегодня по распродаже за $119.
    На сегодня для меня главное 1080i видео и панорамная с*емка.
    Хотел купить немного дороже на $70 но с 3D с*емкой, но это уже следующий этап. Я - любитель.



    Если точно то такой со стерео звуком


    http://www.ebay.com/itm/Nikon-COOLP...655546?pt=Digital_Cameras&hash=item4d082d1afa

    ---------- Додано в 16:17 ---------- Попередній допис був написаний в 16:00 ----------

    Кстати интерфайс есть на русском языке и Украинском.
     
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Знаєте...

    У кожного своя думка. Але що стосується мене, то я скептично ставлюся до того, що фотоапарат тре купляти недорогий, потім кращий, потім ще кращий, потім ще - по мірі засвоєння фотосправи. Фігня то все.

    Тре купляти зразу нормальний фотоапарат, бо інакше ви будете кормити фотоіндустрію і не більше.
    Звичайно, є цільові фотоапарати. Допустимо, ви хочете компактний для певних цілей. Або ви не знаєте, чи будете займатися фотосправою, тоді покупка недорого фотоапарату оправдана.

    Якщо ви знаєте, що будете займатися фотосправою, то покупку тре робити виходячи з власної кишені, бо інакше, це даремне викинення грошей. Який зміст купляти дзеркалку на півматриці, щоб за рік зрозуміти, що ціла повна матриця - то краще? Або який зміст бавитися з низькою чутливістю матриці, як є високою?

    І ще... Не варто жаліти грошей на обєктиви. Вся краса фотографування у хороших обєктивах. Фотоапарат можна поміняти з часом по різних причинах, а от обєктиви... вони ж на всю жизнь. Тому зразу купляйте обєктиви, які підходять на повну матрицю вашого фотоапарата. Наприклад, хороші фотообєктиви ще з совєцкого Зеніта підходять до сучасних дзеркалок!!!
     
  17. www

    www Well-Known Member

    Може воно й так. Але я подивився по цінах та якості, Або купляти мильницю за $50-$500 (матриця одна й та ж 1/2.3) або вже профеційну $1000 мінімум.
     
  18. www

    www Well-Known Member

    фото и фильмы получаются отвратительные, порываюсь пойти поменять на другой фотик, но ничего кардинально лучшего не нахожу.. придется теорию учить, выдержки там баланс белого цвета, диафрагма... Ну нет шоб сделать как для блондинок - навел, щелкнул - и прекрасный результат. Да, техника отстает конечно, лень прогресирует.
     
  19. storozh

    storozh глухому хірургу наркоз не потрібен....

    Цифровой фотоаппарат Canon EOS 5D Mark III (цена на март 2012 - 3500$) — полнокадровая зеркальная камера с 22,3 МП, 61-точечной автофокусировкой и режимом серийной съемки 6 кадров/сек. Снимайте видео в формате Full HD с ручным управлением всеми настройками — от частоты кадров до звуковой дорожки.
    без вариантов...........:cry:
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. www

    www Well-Known Member

    Сумма запредельная, как для любителя..
     
а де твій аватар? :)