Форумне меню!!!

Тема у розділі 'Форумна кухня', створена користувачем Dzeko, 2 сер 2011.

  1. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Могла би, якби вона де була. :) Я людина всеядна. Люблю різні слимачки їсти і інші морські потвори, як каже моя братова словачка. :)

    А так, Карабіне, то така паляничка мексіканська. :tongue:
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Від цього потрібно й відштовхуватись..Їжа і харчування не має бути якимось культом,чи ще чимось, ми їмо,аби жити , а не навпаки...Хоча не можна переоцінювати також насолоду від отриманої їжі...Навіть саму просто їжу на парі ( я тим зараз бавлюсь ) можна приготувати смачно...І ще я для себ відкрила стеблеву селеру, правда привозять до нас її з Европи, але яка ж то смакотинь.....Вдень обов"язково з"їдаю миску салату з оливковою олією (даю не багато бо дорога вона дуже).... каші теж обов"язково в першій половині(на сніданок) і далі салатики знову і смузі якісь фруктові, зараз є чорниця,то з неї готую смузі можу дати знежирений кефір, м"яско тільки на пару, або тушковане (літом майже не їмо м"яса) рибка запечена з лимоном, картопелька відварена 1-2 рази в тиждень... сир ( влітку він смачний)... ну і хліба не їмо вже десь кілька місяців....цукор нажаль годі виключити,то як наркотик, і ще моє професійне спробувати крем на смак мушу,хоч не хоч....
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Це що за звір?
     
  4. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Це коли фрукти які є в хаті гарно взбити блендером і додати кефір, йогурт,сік....
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Це ж треба... а я це архаїчно коктейлем називаю...
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    нажаль цукор є наркотик. Тому і виключити його вам важко, бо він спонукає до вживання ще більше.
    Я відмовилась і перейшла на фруктозу, але в дуже обмежених кількостях, в розумінні тої що штучно добута. А так, то цукор отримую з фруктів.

    Доречі, я дуже люблю рисові хлібці з арахісовим маслом (його я роблю сама, просто беру арахіс, підсушую і в блендері до консистенції масла) і бананом. Один такий канапка із склянкою кефіру і я на сьомому небі.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    ЩОсь таке цікаве,треба собі спробувати...А рисові хлібці я не люблю, вони такі повітряні, я їх не їм...а їм злакові хлібці,вони не такі повітряні і місять багато висівок і трав всяких...
     
  8. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Так я злакових культур не вживаю. Окрім чистої, неочищеної вівсянки. Я люблю ті рисові, за їх повітряність.
     
  9. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Олю, слово "смузі" (smoothie) , пішло від слова smooth, що означає однорідний, гладенький.
    А слово коктейль тут вживають тільки для алкогольних напоїв, де все намішано. :)
    А взагалі, українці (не знаю з якої причини) понабиралися тих модних словечок з англійської "смузі", "фреш", "інгрідієнти", "вікЕнд", та ще й часом не в тому значенні, яке воно є в англійській мові ( як останнє). Сумно. :sad: А є ж свої зрозумілі відповідні слова.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    +100500!
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    А, то Ви використали слова
    для того, щоб звернути нашу увагу на цю проблему? :)
     
  12. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    От, а поки я робила мостики, вдалось також спекти пляцочок.

    [​IMG]

    Знизу тонеееесеньке пісочне тісто, на ньому шар вершків з ваніліновим цукром, далі грушки скибками, а залите все це діло помаранчовим желе, аби додати кислинку.
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Я не в Україні. І то в нас така тепер українська мова. :sad:
     
  14. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    В мене все просто, тушкую м"ясо,за цле літо мабуть перший раз.....зараз буду варити овочеву зупку з тюфтельками, салати нароблю, і баааааагато чорниці з нежирним кефірчиком. Смакота!!!!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    А я через день роблю баклажанну ікру - не можу наїстися , смакота!
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. jalatan

    jalatan Well-Known Member

    У мене період помідоровий.
    Помідори в салатах, помідори без салатів, помідорові канапки з оселедцем ( ммм, страшенно люблю таке поєднання :)), помідорові зупки, соуси помідорові, помідори з помідорами. Ох, добре що ми зовнішньо не перетворюємося на те що любимо їсти ).
    Цікаво, про що може свідчити така надмірна літня любов до помідорів?
    ну, крім того, що влітку вони більш доступні і смачніші ) ?
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    а ше дівки на помідорах вчаться цілюватись.... :)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. morze

    morze Well-Known Member

    Я так люблю помідори, що їм їх з кетчупом, і запиваю томатним соком!
    Не слухаймо всяких вчених, їжмо -наздоров'я!
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Покажіть мені людину,яка не любить помідори і я скажу вам,хто вона...:)))
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Я теж обожнюю помідори! Люблю помідори з чорним хлібом і оливковою олійкою.
     
    • Подобається Подобається x 4
а де твій аватар? :)