Форумне меню!!!

Тема у розділі 'Форумна кухня', створена користувачем Dzeko, 2 сер 2011.

  1. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    А в мене риба тріска,картопляне п"юре салат капустяний,печений хліб,зупка горохова і юш!
     
    • Подобається Подобається x 8
  2. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    А у нас не було горохової зупи. Було набагато смачніше. Щось типу овочевої запіканки з м"ясом.
    Така смакота!
     
    • Подобається Подобається x 6
  3. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    а в мене була зупка з фрикадельками, запечена бульба з телятиною, овочевий салат і шарлотка з яблуками. А на вечерю ми з малим наїлися манної каші
     
    • Подобається Подобається x 5
  4. deva

    deva Well-Known Member

    печу пиріг з яблук
     
    • Подобається Подобається x 7
  5. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Або, приготувати,те що в мене нині на обід.А саме: Тюфтелі з квасолі тушковані і овочеве рагу з гарбузом,цукіні,помідорком,морквою,перчиком і зеленню.Смакота і по-вегітаріанськи.
    [​IMG]

    ---------- Додано в 15:44 ---------- Попередній допис був написаний в 15:44 ----------

    П.С. Смакує із домашньою сметанкою.
     
    • Подобається Подобається x 10
  6. Summer

    Summer Well-Known Member

    в мене нині салат зі свіжих овочів - сирий буряк, перець, помідори, цибуля, селера, одним словом різноманітна зелень, морква і сир фета. Все заправила оливкової олією, поперчила, смакота. Таке собі сироїдство:)
     
    • Подобається Подобається x 7
  7. deva

    deva Well-Known Member

    на сніданок відігріваю сир
     
    • Подобається Подобається x 8
  8. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Хе, а я поснідав сумішшю злаків - вівсянка + пшеничне і ячне зерно з оливковою олійкою і кропом. Дуже смачно і корисно ;)
     
    • Подобається Подобається x 5
  9. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Мій гречаний пиріг(замість хліба) смачний вийшов, ну і можна потім розігрівати на олійці,щоб був тепленький і хрумтящий .
    от ним і поснідала ше салат з помідорів цибулі петрушки з сметаною....І горня хорошого чорного чаю...Балдьож,одним словом..
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 11
  10. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Запікала рибу із шпинатом і зеленим перцем з лимоном...
    Рибка вийшла суперова, а із подушки на якій запікалась риба зробила п"юре і ту рибку їли макаючи не у кетчупи і т.п. речі, а у шпинатне пюре...Смачно!!!А ше гречки відварила і така,ось вечеря вийшла...
     
    • Подобається Подобається x 8
  11. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    На сніданок у нас все таж рибка(вчорашня) розігріта на пару,свіжий салат з капусти.....доїли пиріг і випили самчнющої кави......І холодильнку геть чисто...
    треба валити на базар....
     
    • Подобається Подобається x 6
  12. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    А в нас помаленько холодильник заповнюється але чомусь з такою ж швидкістю і опустошається. Правда він у нас красівий, помитий. Це все та Ірка. Ми через неї два дні без світла сиділи, то усе що було в холодильнику повикидали ну і прийшлось його помити. УЯВЛЯЄТЕ! Ото паскуда тута Ірка.

    Муж навудив багато курочки, то ми її майже вже всю з’їли. А я спекла великий гарний дріжджовий пиріг з яблуками і сливками. Також залишився тільки невеликий кусочок.
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Нині в мене вінегрет на пару.....Перлова кашка(смакота 11000 років не їла)....Сирне суфле на вечерю з абрикосовим джемом.:)
    Показала б вам цю красу,але фотіка немаю.
     
    • Подобається Подобається x 5
  14. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Та буває всяко, але з’їдають швидко!

    В неділю були гості. Робила ось такого тортика:

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 13
  15. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    В мене нині сирне суфле,салатик з порею яблук і моркви(люблю цей салат) тушкована телятина і бульба в мундирах......
     
    • Подобається Подобається x 6
  16. Bambook

    Bambook Persona non grata

    А я обідав сирником смачнющим, дружиною печеним. Тільки доробив до нього поливку - домашня малина (сам збирав в неділю), розтерта з цукром і домашньою ж сметаною.
    А на вечерю будемо готували пасту спіральну з ротундою, помідорами, кропчиком і базиліком.
     
    • Подобається Подобається x 6
  17. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    а в нас грибний супчик, каша гречана з котлетами і якесь смачне печиво (куповане).Ні в кого немає часу випікати. Вдома в коридорі тато плитку кладе.
     
    • Подобається Подобається x 10
  18. tenkovir

    tenkovir Well-Known Member

    А я печу два кекси завтра дитині в садочок, зупинив свій вибір на рецепті з упаковки розпушувача, правда, зі своїми видозмінами - не додавав молока, добавив домашньої сепараторної сметани, ну і не обішлось без спецій - кардамон, кориця, імбир.
     
    • Подобається Подобається x 6
  19. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    А в мене: яблучні оладки з зеленим чайком і м"ятою.....Кабачки з часником в клярі,гречка,компот з яблук і слив...Ну і суп овочевий.....
     
    • Подобається Подобається x 7
  20. Shine

    Shine Well-Known Member

    Poetko, дякую за рецептик:give_rose:
    Пальчики сирні і справді смачнющі:good:
    Я сьогодні робила з кунжутом, бо кмин у мене не люблять:pardon:
     
    • Подобається Подобається x 12
а де твій аватар? :)