Форумне меню!!!

Тема у розділі 'Форумна кухня', створена користувачем Dzeko, 2 сер 2011.

  1. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    А я люблю помідорки з сиром фета, олійкою та зеленню. Ммм, нямка:yes::nyam2:
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Але ж та фета солена сильно,нє??Я раз купила то була одна рупа,ге!!!! Треба колись купити моцарелу, спробувати,кажуть смакота ще та...
     
  3. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Не дуже та фета й солена, а моцарела як наша не солена бринза. Я нічого аж такого в ній не побачила.
     
  4. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Та ну, то така нямка! Сама фета продається в ропі, справді солена, але не настільки (мені бринза значно солоніша). Люблю її за ніжний, кремовий смак. Купую завжди отаку
    [​IMG]
    Моцарела мені не дуже йде, а от фета-на ура. А ще дуже люблю сир "Філадельфія":)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    А !!!Я такої не купляла, я купила один раз польську то така як пачка масла, то була одна сіль...А взагалі я зараз маю домашній сир (купила на базарі) і зараз зроблю салатку типу мізерія з сметаною,цибулею і огірками...

    ---------- Додано в 18:23 ---------- Попередній допис був написаний в 18:22 ----------

    Чула за нього, то він який на смак,солений,чи ні, чи в крем би пішов як маскарпоне???
     
  6. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Дуже люблю суші із Філадельфією:nyam2: Дуже ніжний сир, кремоподібний.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. jalatan

    jalatan Well-Known Member

    напекла рулетів з абрикосами і яблуками, ще з горішками , пахнууть!!...
    Посипала ванільною пудрою, корицею:nyam2:
    зверху плетіночкою прикрасила. Рум"яненькі.
    Величезні три рулети. Зараз пакую і йду до мами.
    Бо я такого не їм :)))
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Дівчата, фета - то є та сама бринза. :) Тільки є бринза з коров"ячого молока, а справжня, що її їдять араби, мусульмани і різні гірські народи - з овечого. І вона дійсно дуже солона. До неї треба звикнути. А фетою бринзу називають за кордоном. Так що то одне і те саме, тільки хто яким словечком назве і з якого молока зробить. :)


    Олю, тільки тепер додаю його кремів на торти. Та і "Філадельфія" то тільки бренд. А взагалі назва цього сиру - cream cheese. Не пробувала маскарпоне, але кажуть, що дуже подібний до "Філадельфії". У нас
    cream cheese недорогий, а ще часто на знижках. А скільки пачечка "Філадельфії" у вас коштує?

    ---------- Додано в 17:15 ---------- Попередній допис був написаний в 17:07 ----------

    Є просто mozzarella, а є baby mozzarella, або fresh mozzarella. Просто mozzarella простий сир, а fresh mozzarella дуже смачний.
    Готуємо з нього таку закусочку: ріжемо пластинками сир, пластинками помідорчик, складаємо, як ковбаску на тарілку, поміж ними листочки свіжого базиліку і поливаємо пахучою оливковою олією. Розходиться моментально.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Він у нас в магазинах не продається (хіба може в Ашані є). На суші-сайтах бачила по 35 грн за пачечку.
    Куштувала її в салаті- не моє:nea:
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    У італійських магазинах бачила філадельфію по 25 грн. - 200 гр. дуже дорого одним словом...
     
  11. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Салат Капрезе:) Я так часто роблю.
    У нас ці моцарели, маскарпоне, філадельфії скажених грошей коштують.
    В супер маркетах є, від 35 до 50 грн .за маленьку пачечку.
     
  12. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Та що там паритись,взяли свіжого домашнього сиру на базарі, порізали кавальчиками,дали помідорку ,зелепушку і маєте своє рідне і смачне, я доречі щойно такий салатик з"їла. Смакота!!!!
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Я от домашній не люблю, не смакує мені і все. А от фету та бринзу із задоволенням їм.
     
  14. Оля

    Оля Старожилка форуму


    Дійсно, дорого. :sad: Я дорожче "Філадельфію", ніж за 1.5 дол, не купую. А як на знижчі по 1 дол, то закуповую по ящику.:) :)
    А так ціна без знижки - 2.5 дол.
     
  15. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Як ви там живете взагалі по тих українах, з вашими зарплатами, якщо їх взагалі платять?!
    Та тоті всі моцарелли та фети раптом по 50-80 центiв коштують.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    В Ашані є, в Арсені є, навіть в магазинчику "Щирецькі ковбаси" в мене на Левандівці є :)
    Ціна коливається на пару гривень, а Ашані найдешевше
     
  17. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Гм, в Арсені мені на очі не попадався ніколи. Але тепер буду за ним шукати:)
     
  18. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Ну один раз я точно брала, чи він там є завжди, не знаю, бо не клієнт, буваю рідко
    В Ашані є завжди
     
  19. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Олю, та і в Україні бринза для багатьох рідна, своя. :) Наприклад в Чернівецькій області вони її самі роблять і споживають, як ми сир ( той, що творог). :) А ми на Львівщині не звикли до неї. Я теж аж її тут спробувала. Не скажу, що я її фанат, але в грецькому салаті її люблю, ще в чомусь. Це так, як і салса мексіканська. Мої її пакують, а я часом можу з"їсти під настрій. А все через кінзу, яка там основна. Ну ніяк не можу звикнути до цієї трави. :bad: А дехто призвичаївся і каже, що то таке смачне! Навіть дехто на городі її сіє.
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Колись не звикли. А останніми роками козячі та овечі сири на Львівщині та Тернопільщині прекрасно почуваються. А на Франківщині то взагалі дуже і дуже традиційний продукт. І до Львова його свого часу возили з Косова та околиць.

    Підозрюю, що ви говорите не зовсім про бринзу. Ви ж про Сільпо-Арсени? Так те, що вони називають фетою, бринзою, моцарелою, біля правдивих фети-бринзи і моцарели близько не стояло...
     
    • Подобається Подобається x 3
а де твій аватар? :)