Формуємо загальні правила для "Мафії"

Тема у розділі 'Мафія', створена користувачем nirvanka, 1 лис 2010.

  1. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    100 %. Або, в принципі, можна повідомляти, але в темі всім.
    Тобто писати, чому не вдався постріл, щоб знали і мири, і мафи. Таке, що тільки мафи знають - категорично проти
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. hunter

    hunter мандрівник

    а як по-інакшому?????
     
  3. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    ну, наприклад, в цій грі ведучий повідомив мафів в приват, чому в них постріл був невдалий. ) То це мається на увазі, а не перевірка кома, чи шось таке )
     
  4. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Забороняєм мертвим писати взагалі? І в розділі Мафія до кінця гри?
     
  5. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    а шо сі стало?
     
  6. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Деколи в прощання народ все таки намагається залишити якісь підказки. Деколи просто згадують ніки інших, що теж може бути підказкою. А допис Мартіні в темі про карму теж міг бути як підказка.
     
  7. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Мені не принципово, забороняти, чи ні, можу тільки сказати, що якраз після допису Мартіні я почала сумніватись в твоїй мафіозності :haha:
    Подумала, що він не зміг пройти повз, якщо я поводжу себе як олень ))))
    Суб'єктивне сприйняття, ) так що не все тут так однозначно.
    То якщо знаєш, що відбувається насправді і хто є хто, то "підказки" читаються дуже легко, а коли блукаєш в мирних потьомках, вони тільки більше заплутують, ніж допомагають )
    Але, повторюсь, особисто мені не принципово, забороняти, чи ні, як собі хочете )
     
  8. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Вважаю, що простіше заборонити, ніж потім дискутувати чи то була підказка чи ні. Та і одні гравці не дають таких підказок, а інші - дають - вже нерівності..
     
  9. hunter

    hunter мандрівник

    брєд! такого не можна робити по-любому!
    ведучий тільки відписує що НД прийнято і результат перевірки кому (маф/не маф/перевірка не вдалася) і все. це ж логічно
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Хто ж сперечається)
    Для того тут і пишемо, може Кост по недосвідченості, все - таки першу гру був ведучим, але щоб надалі такого не ставалось
     
  11. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Пропоную в правилах нормально виписати роль маньяка.

    Я розумію так, що маньяк - це третя сторона в грі. Він грає сам за себе. Його місія - перебити всіх і залишитися в живих.

    В останній партії гравець, який отримав роль маньяка, через особисті сентименти до іншого гравця, скориставшись тим, що це поки що не описано детально в правилах, став грати на боці мирних чим кардинально неприродним чином перевернув гру з ніг на голову, знівелювавши і суть ролі маньяка і різко перевернувши перевагу в бік мирних. Ведучий, формуючи партію, намагається максимально збалансувати сили. А тут вийшло, що цей самий баланс в перший же день розвалився, мирні отримали другу стріляючу роль, а мафи втратили будь-які шанси на перемогу.

    Великолепний влаштував фактично саботаж.

    До речі, схожа ситуація у нас була, коли Ріксі вчинила самогубство в грі. Ми всі погодилися потім із тим, що такі дії неприпустимі, що це саботаж, і в правилах потім заборонили суїцид як акт шкідливий для гри.

    Я вважаю, що в правилах слід заборонити гравцям робити кроки, які суперечать суті відведених їм ролей. В даному випадку гра на боці мирних суперечить суті ролі маньяка.

    Навіть ведучий заявляє, що маньяк - не мирний. В той же час, маньяк грає на боці мирних, погоджує із ними свої НД аналогічно як лікар, дівчинка чи комісар. Абсурд. Мафи не можуть грати на боці мирних, рольовики не можуть грати на боці мафів, маньяк не може грати ні за мирних, ні за мафів.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Цей момент був описаний вже, але погоджуюсь - треба додати в правила. Були такі слова в описі маніяків "може грати на стороні міста".
     
  13. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Я цитую правила:
    6.7.1. Маніяк. Грає сам за себе.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Я знаю, того в правилах нема, але десь бачила - чи то в якісь грі чи то десь, що так може бути. Питання чи мусить? Я теж проти.
     
  15. Masini

    Masini Well-Known Member

    Согласна, маньяк вносит сильный дисбаланс в игру, если начинает играть на одной из сторон. НО ЭТО ТОЛЬКО ЕГО ВЫБОР. Он играет сам на себя. Хочет - с мафами, хочет - с мирными, хочет - ни с теми, ни с другими. Это маньяк, это НЕАДЕКВАТ, поведение которого предугадать нельзя. Вы не можете ограничивать его правилами.

    Тут суть немного в другом, что опишу попозже, прийдя на работу.

    ---------- Додано в 10:18 ---------- Попередній допис був написаний в 08:24 ----------

    Суть в этом:

    Что это за х**ня??? На кой хрен вы вообще тогда играете? Какой смысл играть с вами ОБОИМИ, если изначально ясно, что вы будете играть на одной стороне? Представим ситуацию: осталось три игрока - маф и 2 мирных, притом 2 мирных - это Перси и Великолепный. Всё. У мафа нет шансов, ему бесполезно даже дергаться. Лично я не хочу играть в такие игры. Всему должен быть предел. Цирк в общем устроили. Дисбаланс не в маньяке, который начнет играть на одной из сторон. Дисбаланс вот в таких отношениях игроков.
    А теперь откиньте этот единичный случай и подумайте, как маньяк может уверенно играть на одной из сторон? Он не знает ни кто маф, ни кто комиссар, ни так далее. Какой смысл что-то ему запрещать и что-то прописывать в правилах?
     
    • Подобається Подобається x 5
  16. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Соглашусь, пожалуй. ) Это неправильно. )
     
  17. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

    Маніяк може грати як завгодно - на те він і маніяк.
    Просто, що вам, мафам, заважало його одразу й вбити? Ви думали, що лікар його лікуватиме одразу? Можна заборонити лікарю лікування негативів, тобто мафоманів. Тоді баланс повернеться.
     
  18. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Маньяк грає сам за себе, на те він і маньяк. Інакше це вже не маньяк а другий комісар.
     
  19. hunter

    hunter мандрівник

    просто в цій грі маньяк був ==> :crazy:
    так, через нього гра вийшла дуже поганою це раз, а друге це те що МИРНІ самі винні в цьому!!!!! вони його не повішали і це їхні проблеми, це раз., друге це те що мафам стало грати набагато важче, хоча маньяк вбив до цього двох мирів!
    і останнє це те - нах*ра грати маньяку за місто. якщо він всеодно не виграє з містом? він просто Умнік!!!!!
    і останнє - я не бачу взагалі сенсу в таких іграх, це відстій повний!!

    ---------- Додано в 12:25 ---------- Попередній допис був написаний в 12:23 ----------

    лікар що хоче то і робить, навііщо зараз вводити кучу нових правил через одну ФІГНЮ яка саталася, це проблеми тільки його і всьо! він можна сказати запоров гру, він "молодець"... шо ше скажеш...
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Masini

    Masini Well-Known Member

    Бред. Откуда док будет знать кого он лечит?
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)