Флуд чи флейм, чи як там? Про авто.

Тема у розділі 'Про авто', створена користувачем Vincento, 11 бер 2014.

  1. Vincento

    Vincento Well-Known Member

    Я звісно знав, що кіберспорт зараз набирає обертів, але навіть уявити собі не міг, що кіберспорт може фактично злитис с професійнимі спортивними дисциплінами. Читав наразі статтю про те, як один хлопець, якій виграв декілька турнірів на ось таких от штуках
    http://image.motortrend.com/f/featu...011-le-mans-24-hours-gt-academy-game-test.jpg , буде виступати за GP3 команду вже професійно! Хіба не лол?)
     
  2. Pienkny Legin

    Pienkny Legin Well-Known Member

    Вперше про таке чую, це шось по типу симулятору ?
     
  3. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Vincento, ви спамер?
    Бо якщо б не спамер, то чого б замість лінку на зовнішній сайт не описати все тут?
     
  4. Vincento

    Vincento Well-Known Member

    боже збав, маю просто поганий досвід з тими картинками - вони постійно якогось надто величезного розміру завантажуються, тому вирішив, що так буде простіше
     
  5. Vincento

    Vincento Well-Known Member

    Це GT Academy, як виявилося, вона існує не перший рік вже. І вже є до речі, реальні чемпіони, які є виходцями саме з неї.
     
  6. Pienkny Legin

    Pienkny Legin Well-Known Member

    Відео-іграшка звісно прикольна, але чи здатна вона передати той фізичний стан, який відчуває водій GP3? заноси, температуру..
     
  7. Vincento

    Vincento Well-Known Member

    А там не все так просто. Ключовим элементом цієї академії є спеціальная програма підготовки гонщиків, розроблена компанією Nissan. І, власне, саме вона і допомагає перебратися з однієї сфери в іншу, якось так
     
  8. DamagePlan

    DamagePlan Well-Known Member

    Якщо подумати, то ідея класна. У футболі це б не пройшло, а ось для гонок це ідеально. Не у всіх містах є траси, і не у всіх бажаючих є гроші. Адже потрібно тренуватися..
     
  9. Pienkny Legin

    Pienkny Legin Well-Known Member

    Розумно. Я так розумію, що за допомогою цієї програми Ніссан команди можуть розкривати таланти людей, які ніколи б не мали можливості проявити себе.
     
  10. Vincento

    Vincento Well-Known Member

    так у цьому головна ідея, як на мене. Так частина недолугих просто відсіюється і лишаються найдостойніші, з якимі вже можна серйозно працювати.
     
  11. Pienkny Legin

    Pienkny Legin Well-Known Member

    Хочу собі такі кабінки, а краще 3-4 ))
     
  12. Vincento

    Vincento Well-Known Member

    таааак, в україні так штука б користувалася великою популярністю, як на мене...
     
  13. Pienkny Legin

    Pienkny Legin Well-Known Member

    Ясно шо, це ж нереально крута штука))
     
  14. DamagePlan

    DamagePlan Well-Known Member

    А то, чоловіча половина точно б сходила з розуму
     
  15. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Скріншот з реального форуму.
    Називається "Ось так ми живемо".

    [​IMG]
     
а де твій аватар? :)