Flash Mob

Тема у розділі 'Життя міста', створена користувачем Leopolis, 17 кві 2007.

 1. Leopolis

  Leopolis Well-Known Member

  Україна разом із Польщею бореться за право приймати Європейський футбольний чемпіонат - 2012 року. Львів'яни та поляки, із міста-побратима Вроцлава, 16 квітня у переддень голосування футбольних чиновників провели у своїх містах незвичний шлеш-моб. По чотириста представників молодіжних організацій та спортивних клубів обидвох міст "малювали" перед Ратушами гасло майбутнього чемпіонату: українці вибудували живим ланцюгом букви - "EURO", поляки – цифри "2012" :)

  [​IMG]
   
 2. Samojlovu4

  Samojlovu4 Well-Known Member

  Відповідь: Flash Mob

  Справді мега-акція, здатна привернути увагу всієї Европи! І виграємо ми право проведення, і кинеться європейський народ міняти євро на гривні, і повалить до нас валом, тішачись розвиненою інфраструктурою і суперсучасними стадіонами. І це все через надшвидкісний пункт перепуску "Шегині", а далі швидкісним автобаном(чотири полоси в одну сторону!) до Львова, попри село-писанку Наконечне, відоме своїми лежнями поліцейськими... А відомі бізнес-партнери, і просто приємні хлопці з фірми "Місце в черзі до таможні GmbH" вкупі з прикордонниками і адміністрацією Мостиської та Караковецької митниць зобов`язалися втричі пришвидшити роботу з клієнтом. Обіцяють, правда, деяке подорожчання тарифів внаслідок напливу "західних лохів".
  Тепер нам головне до 2012 року за будь-яку ціну зберегти країну "Україна" і не допустити, бороньБоже, спад нашої економіки, яка ось вже 16 років просто галопує. Ну не перемальовувати ж емблему на "Poland Donbass and Karpatien 2012 "?!
   
  • Подобається Подобається x 1
 3. Samojlovu4

  Samojlovu4 Well-Known Member

  Відповідь: Flash Mob

  Особисто мені більш європейським видається отой коник з соняшником в лівому верхньому куті, ніж бідненьке кострубате "EURO"...
  Весело, прікольно, креативно, чому б не розмалювати дахи довкола Ратуші малюнками чи рекламою?! Ще й би місто якусь копійчину заробило.
   
 4. Ума

  Ума Well-Known Member

  Відповідь: Flash Mob

  той коник вже давно там мешкає :)

  а слово EURO в кінцевому результаті виглядало дуже файно - діти, які створили це слово мали кольорові папірці - сині і жовті. і у відповідний час підняли над головами :)
   
 5. Liliyah Romanova

  Liliyah Romanova Дуже важлива персона

  Відповідь: Flash Mob

  а чому ТАКОЇ знимки немає?
   
 6. Ума

  Ума Well-Known Member

  Відповідь: Flash Mob

  ненаю, може автор не встиг сфотографувати. я по телевізору дивилася :)
   
 7. duncan

  duncan батяр з личакова Команда форуму

  Відповідь: Flash Mob

  все
  вибороли
   
 8. gromofff

  gromofff New Member

а де твій аватар? :)