Фінансові питання в сім"ї.

Тема у розділі 'Справи домашні', створена користувачем консультант, 27 чер 2013.

  1. А хто, в основному, в сім'ї гроші тратить? На ринку 85% товарів і 95% реклами орієнтовано на красивішу частину людства :)
     
  2. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Ну а нє, я певне, персонально Вам буду в інтернеті щось вишукувати. )

    Не нравицця - закриваємо форум, браузер.

    Або відкриваємо холодильник, комору, гараж, розглядаємо етикетки, дописуємо в тему.
     
  3. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Нарешті хоч одна призналася.) Навіть як лише один прочитає ті слова і задумається перш ніж женитись - і то вже буде добре.
    Як казав хтось з великих янкі, жінка - двигун торгівлі та спекуляції в цьому фальшивому світі бариг.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    :haha: Поміняв риторику на протилежну.
     
  5. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    А що, питався хтось хіба? ))

    Все для нас, і робите це все ви, чоловіки.
    Мало того - фіг би НТР відбулась без жінки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Джекі, я не розумію шо таке риторика - на фєні поясни.

    ---------- Додано в 17:07 ---------- Попередній допис був написаний в 17:06 ----------

    Блін, ну ви мудрі, ви шо - в технікумах вчились? А шо таке НТР?!
     
  7. та що тут зізнаватись: хто має очі, той побачить; а хто має мізки - проаналізує )

    Захищати і підтримувати потрібно українського виробника і роботодавця, тоді чоловіка, який буде бубоніти на жінку, що вона потратила гроші можна буде звинуватити в непатріотизмі. О!

    ми теж вмієм перевертати з ніг, на голову )
     
  8. Forpost

    Forpost Стоїк

    і ті товари в хаті на 85% і нафік не потрібні
    Хочеш купити си заробиси
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Ой! Ой!

    Оп'ять група таваріщей з невдалим життєвим досвідом.
     
  10. Irinkakos

    Irinkakos New Member

    Ми перш ніж щось купувати із такої техніки спочатку читаємо онлайн журнал. Обзор мотокос STIHL. Описание модельного ряда, преимущества, видео ось таку мотокосу ми взяли декілька тижнів тому.
     
  11. Nastasiaaa

    Nastasiaaa Member

    Хотела у вас спросить вас на вот такую тему, никто не сталкивался с проблемой лишения родительских прав? Моя подруга уезжала на зароботки на пару месяцев и дети оставались с бабушкой, по приезду оказалось что ненормальные соседи заявили что мать куда-то пропала а дети с сомнительной бабушкой остались (бабушка не старая, адекватная, платежеспособная) и уже который месяц ведется дело по лишению моей подруги родительский прав. Всем страшно. может кто знает хорошего адвоката,юриста или просто человека который может помочь? Если кто-то столкнулся с такой же проблемой посмотрите это видео
     
а де твій аватар? :)