Фінансові питання в сім"ї.

Тема у розділі 'Справи домашні', створена користувачем консультант, 27 чер 2013.

  1. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    То для альфонсів.
    Чоловіку таке не пасує.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Вау, а що чоловіку пасує?! Пиво пити, футбол ся дивити і підпираючи пузом стіл іншим дядкам лапшу вішати, скільки він дівок переграв за небіжки кавалєрки?!
    Якщо баба успішна і щось собою являє, вона хоче відповідного хлопа коло себе, а не одоробло в розтянутих трєніках, де чоловіком лише в назві чути...
    Якщо хлоп за собою слідкує, щось собою являє, і навіть у віці затримує на собі жіночі погляди, якщо він успішний і файно грає кубіту - то нічого дивного нема в тому, що вона за нього тримається і готова його підтримати. Хоче коло себе мужчину мати, а не одну назву - може і чимось пожертвувата. А шо - рівноправіє палов. Модерне життя.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Такі сі називают жиголо.

     
  4. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Ромку, жиґоло тут ні при чім, бо
    Успішний - це коли він чогось досягнув в житті, і не отим самим місцем, а головою.

    Я б не хотіла мати хлопа, який в інтелектуальному плані нічого собою не являє, ну хоча б тому, що він мене не вартує, а те, що мені не цікаво з ним - то вже діло десяте. Я на хлопа хочу вверх дивитись. Інакше то для мене не хлоп.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Vedun

    Vedun Well-Known Member

    Ромку, а якщо в один момент вашій дружині запропонують роботу із зарплатою в 4 рази більшу за вашу то ви її будете відмовляти, бо в такому випадку можете себе відчути ....?
     
  6. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Ну чо...можна си метрдевяносто найти.
    Зара аксєлєрація повсємєстно.
     
  7. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Не про ріст зовсім мова.

    Про те, що хлоп має бути хлопом.
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Та все я розумію.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    все життя мріяв пожити на зарплату жінки, але уви....:)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Я тільки за.
    В 4 рази...йой...мєчта....:girl_angel:
    А ще мрію на постійне проживання в Канаду і ще котеджик там.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Vedun

    Vedun Well-Known Member

    йой мечта )) ы що не будете відчувати себе не комфортно, адже дружина може вам купити коштовніший подарунок ніж ви їй;?
     
  12. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Памперсів більше можна буде накупити...
     
  13. Vedun

    Vedun Well-Known Member

    Памперси колись закінчаться. Я розумію що завжди мона знайти куда потратити гроші, але факт залишається фактом... Просто я змоделював одну ситуацію і не маю бажання моделювати іншу, а задуматись завжди варто, бо я писав один форумчанин є речі від яких не треба зарікатись.
     
  14. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Ставити мене,як приклад вкрай невдячна справа.
    Наш бізнес ми починали разом з дружиною,вона в мене була бухгалтером на "Електроні".
    Спершу виписували деталі зі складів - покривали людям заборгованість.
    Потім я почав мотатись по Україні,по складах з неліквідами,на Любі була бухгалтерія.
    Потім ота ситуація з малою...витрати,витрати,витрати...

    Зараз,фактично замовлень не маю,живу на проценти з того,що позакидував колись на фірми...
    Шо незивається - бобік здох.
    Треба починати щось нове...а ні сил,ні часу...
    Живу по Писанню - дасть Бог день - дасть хліб.
     
  15. Vedun

    Vedun Well-Known Member

    Правильно, тому що не важливо хто заробляє більше а хто менше, бувають і інші випадки(наприклад травматичні) але до поки сім"я одне ціле, то все переживеться і перетреться.
     
  16. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Коли сім"я одне ціле, то кращого бути не може. Знаю випадки, коли чоловік не встиг зігрітись в хаті після заробітків, а дружина жаліється коліжанкам, що чоловік вже дістав її і ніяк не дочекається поки знову поїде, бо хата потребує грошей, а з любові ситий не будеш... . :)
     
  17. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Заробітки - то окрема книга.

    Нічого не руйнує сім'ю стільки, як заробляння грошей в чужині на благо сім'ї.
     
    • Подобається Подобається x 8
  18. Konfeta

    Konfeta Well-Known Member

    В нас заробляє чоловік, але всі гроші віддає мені, а я вже розподіляю, що куди. А так хочеться, щоб він сам розпоряджався, але він не може, в нього вони дуже швидко розходяться бо він не економний.
     
  19. avatarwin

    avatarwin Well-Known Member

    ---нічого дивного , так воно і є. Наприклад я являюся основним спонсором у сімї, і це мене цілком задовільняє, і не потрібно мені як декому на хлопа дивитися вверх тому що мене цілком задовільняє коли дивлюся вниз. Так як життя не побудовано на грошах а на відношеннях
     
  20. Olenall

    Olenall миється в бані

    сім'я повинна жити разом, заробітки її руйнують, якщо їхати - то разом
     
а де твій аватар? :)