Фінансові питання в сім"ї.

Тема у розділі 'Справи домашні', створена користувачем консультант, 27 чер 2013.

  1. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Щось на кшталт - дай, за дай!

    У нас гроші тримає чоловік. Я заробляю більше, але віддаю йому всю свою зарплату, бо знаю, що якщо мені треба він мені завжди дасть і не тільки на продукти, чи щось необхідне. Рішення щодо меблів робить він, я тільки кажу, що погоджуюсь з любим його вибором, бо й справді він у мене має якісь такі наклонності, що виходить добре. У нас мир і спокій! І дякувати Богу!
    Он я захотіла собі спортзал - муж порахував, що навіть якщо дасть жінці абонемент з’економить на грошах дітям на табір (бо табір від фірми яка тримає спортзал). Стратег!
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Ви сильна жінка.:give_rose: За всі свої роки такого не чув, в основному навпаки.:) Не знаю, як Ви обоє прийшли до такого рішення, особисто я за ніяких умов не брав би гроші, які заробляє жінка. Вона в мене, як крихітка-бджола, а паше, як кінь і хоч би в 100 раз більше заробляла від мене, я ніколи не зможу в неї взяти жодної копійки в загальну касу. Все беру на себе і тішусь, що вона заробляє хоч те, що заробляє, а решту я додам.
    Звичайно, кожному подобається свій устрій в сім"ї і звичайно кожен має на то право, головне. щоб нікого нічого не обмежувало в його чисто людських правах і потребах.:)
     
  3. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Ну він їх у мене не відбирає. :))) Ми прийшли до вирішення, що з бюджетом сім’ї він справляється краще. Він його обраховує краще, а я вмію тратити гроші краще. Просто так склалось, що мені легше більше заробити а йому ні. І це, не тому, що він якийсь кривий. Просто так склалось.
    Ну це в першу чергу. Я маю стільки мештів скільки, ну майже, хочу. Ходжу купувати одяг часто і собі і дітям. Воджу машину, сварюсь з шоферами мужчинами, які їздити не вміють (але то в іншу тему), йду і приходжу тоді коли мені треба. Чоловік знає, що так само як і йому мені потрібна свобода.

    Чомусь, коли ми вирішили саме так питання фінансів, мені стало простіше.
     
  4. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Я чесно нічого поганого не думав. Просто вперше чую про таку доброзичливу та довірливу жінку. Та й не сумніваюсь в доброті та порядності Вашого чоловіка. Хай Бог допомагає Вам і Вашій сім"ї !:drinks:
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    За кермом ще гірше ніж тут на хворумі - всі кругом тітараси, тіко я мушкєтьор.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Little Miracle

    Little Miracle Well-Known Member

    Дякую за підтримку:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Я вам кажу. :))) І хто їм ті права видав. :ireful1: А нє? :haha:
     
  8. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Та у вас по америках права получити - раз плюнути, ще й на автоматах всьо. Того жінки і пенсія педалі тупо путають.
     
  9. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Чаво?
    Я зараз говорю, про чоловіків які їздити не вміють, а про жінок чи китайців, то зовсім інша розмова.
     
  10. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    На 20 чоловіків один фрік може їздити не вміє.
    На 20 жінок - лише дві чи три їздити вміють.
     
  11. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Ну я не буду вам доводити протилежне, але мені виглядає, що на 20 чоловіків явно більше тих фріків які їздити не вміють.:tongue:

    Давайте повернемось до фінансів. Якщо вони їздити не вміють, то це вплине на фінанси в родині, бо треба буде або на адвокатів тратитись, або на ремонт машини, бо вічно в щось в’їде. :)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. ellis

    ellis Active Member

    Головним в сім’ї має вважати себе чоловік і саме тому усіма фінансами треба відати жінці. Якщо в родині є добробут, а це без жіночої ручки неможливо геть, чоловік набуває впевненості за те, як в нього все гаразд, пишається собою, бо думає що він голова в домі. Все це дуже гарно впливає на сімейне життя взагалі.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    і чому у мене враження, що це слова з підтекстом? :mocking:
    "має вважати себе чоловік"
    "чоловік набуває впевненості <...> бо думає що він голова в домі"
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. morze

    morze Well-Known Member

    Банальна дилема - чоловік любить жінку, гроші у неї! Жінка кохає чоловіка -гроші у нього! Середини недано!
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Чоловік має можливість любити жінку, бо гроші у нього. Жінка кохає чоловіка, бо гроші теж у нього. :)
     
  16. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Бррр.

    В нас в кожного свої заробітки і свої гроші, свої рахунки, звідки беремо по мірі потреби.
     
  17. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Значить особисті витрати у вас обох незначні. Коли починає хтось купувати значно більше, а хтось значно менше, тоді і починається вся комедія.
     
  18. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Все ж відносно...
    Для когось є незначною покупка ще одного замку,чи острова.
    А хтось довго стягується на нові сподні,чи спідницю.
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. morze

    morze Well-Known Member

    Общак у сім'ї -тільки відкладення на "чорний день"!
     
  20. Redhotchilly

    Redhotchilly Well-Known Member

    Звичайно, це вибір кожної жінки.

    Для мене, наприклад, робота дуже важлива, і я б на таке не погодилась. І гроші тут ні до чого. Кожній людині важливо самореалізуватись: є жінки, які це роблять в сімї і дітях, а є яким ще потрібна роботі.

    ---------- Додано в 20:26 ---------- Попередній допис був написаний в 20:20 ----------

    В нас схожа ситуація. В кожного свій рахунок і кожен платить за свої незначні особисті витрати. Регулярні платежі (за хату, машину ітд) або великі покупки плануємо і оплачуємо разом.
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)