Фінансова незалежність

Тема у розділі 'Економіка, бізнес і фінанси', створена користувачем Pototsky, 12 жов 2017.

?

Ви фінансово незалежні?

  1. Так

  2. Ні

Результати можна переглянути лише після голосування.
  1. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

    Держборг кожного громадянина становить ~ 2000 USD... з кожним роком який ще більше допомагають збільшувати сепаратисти... невідомо коли держава сама зможе надавати кредити... короче поглиблюємось у руїну та рабство.

    Питання фінансової незалежності завжди актуальне:

    Как добиться финансовой независимости
     
  2. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    @Pototsky
    Тест у вас неправильний. Зараз тести з відповідями, тільки треба вибрати що знаєш - тут треба думати.
    П.С. От наприклад питання:
    - На скільки ви вважаєте себе фінансово незалежними? (відповіді у :wacko: - це ефект відсотка с усмішкою)
    - Скільки вам не вистачає до фінансової незалежності (в баллах від 1 до 10)
     
    Останнє редагування: 12 жов 2017
  3. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

    Ніяких тестів я не проводжу.
    Ви би ще фінансову залежність у pH вимірювали.
     
  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Дурне опитування

    Від кого фінансово незалежні? Від батьків? Від дітей? Від сусідів? Від знайомих? Від незнайомих? Від держави?
     
  5. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Просто так, від не... робити . Взяв і спитав. Я йому нічого не скажу. Розумник такий... А потім відра з двору пропадають.
     
  6. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

    Борги, як правило, теж переходять у спадок нашим наступникам! Церкву сюди вмішувати не потрібно.
    Кризові ситуації потрібно правильно діагностувати.
     
  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    :suicide:
     
  8. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

  9. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

  10. GlobalAdvisoryServices

    GlobalAdvisoryServices Инвестиционный консалтинг

    Сразу же с первых слов по вашей ссылке отвернуло :D Чтобы быть финансово независимым, нужно больше зарабатывать и подрабатывать таксистом :D
    Статья слишком пресная. А советы очевидные. Не берите кредиты, не покупайте дорогие вещи. Ну, что тут скажешь? :)

    Деньги нельзя заработать, т.к. мощность одного человека меньше или равна одной лошадиной силе :D Деньги можно только сделать, т.к. мощность интеллекта не ограничена рамками физических ограничений.
     
  11. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    хто вам таке сказав? :acute:
    хіба мозок не споживає енергію? і її кількість обмежена можливостями організму :cofee:
     
  12. GlobalAdvisoryServices

    GlobalAdvisoryServices Инвестиционный консалтинг

    а вы считаете, что ваша фантазия рождается в результате потребленных углеводов и полисахаридов? :)
     
  13. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    саме так, і ще амінокислот, вітамінів, мінералів, повітря, сонячного проміння та багатьох інших факторів
     
  14. manur

    manur Well-Known Member

    @GlobalAdvisoryServices, ось, Ви такий вумний, а по нормальному писати не навчилися. Лиш на кацапському діалекті. Чому так?
     
  15. GlobalAdvisoryServices

    GlobalAdvisoryServices Инвестиционный консалтинг

    Я думаю, что ваш вопрос за рамками обсуждаемой темы и банальной вежливости. К тому же, в правилах форума написано, что темы создаются на украинском языке, а языки общения украинский, русский и английский. Are you ready for conversation within the rules of the board on another language? I prefer English as українською ви розмовляти не вмієте зовсiм. Освiдчена людина знає, що прислiвник "по-нормальному" пишеться через дефiс.
     
  16. manur

    manur Well-Known Member

    Дякую, але, коли я вивчав правопис, то писалося то без дефісу))))

    Я Вас образив? Дико прошу вибачення. І наміру такого не мав. Лише запитав.

    Чи Ви образилися, що я улюблене Вами нарєчіє назвав "кацапським діалектом"? Ще раз дико перепрошую, але, потурбуйтеся взнати, як Даль В.І. назвав 1-ше видання свого творіння. А лише 1-ше видання вийшло друком за життя Даля В.І. і саме він (автор) дав йому назву.
     
  17. manur

    manur Well-Known Member

    А я бачу, що Ви кацапському нарєчію перевагу надаєте;)
     
  18. GlobalAdvisoryServices

    GlobalAdvisoryServices Инвестиционный консалтинг

    As I told before, I prefer English in conversation personally with you. Talk to me in English please, as Ukrainian is too complex for you. Thanks.
     
  19. GlobalAdvisoryServices

    GlobalAdvisoryServices Инвестиционный консалтинг

    Менi байдуже. Але я вважаю що подiбнi запитання є прикладом дуже низького рiвня iнтелекту. Поэтому, вести с вами дискуссию о том языке, на котором мне разговаривать, считаю нецелесообразным. Говоря проще - не ваше дело, на каком языке я разговариваю. И тот факт, что вы в принципе задаете этот вопрос, подчеркивает не ваш патриотизм, а ваше моральное уродство. Ваша бестактность и глупость менi огидна. Тому будь ласка надалi iгноруйте мої повiдомленя. Дякую.
     
  20. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    і ви прийшли на львівський форум, щоб це написати? :pardon::popcorm1:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
а де твій аватар? :)