Фільтр водопровідної води

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем liyama, 22 лют 2014.

  1. Mari K

    Mari K Member

    де і який найкраще фільтр купити? знайома шукає , щоб ціна і якість хороша
     
  2. lambda

    lambda Well-Known Member

    Там де я живу продають джерельну воду з різних джерел. Можна в магазині купити, можна замовити привіз води до будинку. Знайшли смачну джерельну воду і купуємо в магазині коробками. Фільтр нам не сподобався.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Не подобається Не подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  3. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    "смішні ви вуйку", те що назівають джерельною водою та сама вода що й після хорошого побутового фільтру тільки + носити її сюди туди , мити фляги, не впевнений у якості тієї "джерельної води" та й переплачувати .
    вже рахував багато разів що після домашнього осмосу вода виходить дешевше
    1) 2700 грн ( $100) установка зворотнього осмосу на 3,5 -роки На 3,5 роки 2700 грн
    2)
    заміна кожних 3 міс першого поліпропіленового фільтра 10 грн *4 шутки = 40 грн рік , . На 3,5 роки 135 грн
    3)
    заміна раз в 6 міс другого поліпропіленового фільтра 6 шутк *15 грн\шутка= 90 грн. На 3,5 роки 90 грн
    4)
    заміна раз в 6 міс вугільного фільтра 6 штук * 65 грн = 390 грн, На 3,5 роки 390 грн
    5)
    для перфекціоністів можна два рази замінити пост фільтр по 140 грн у мене він по два роки стояв лінь було міняти на якість води не впливає,
    На 3,5 роки 280 грн
    ========================
    сумуємо 2700 + 135 + 90+390 + 280 = 3600 грн за 3,5 роки експлуатації = 1278 днів по 10 літрів у день
    3600 грн \12780 літрів = 0,28 грн \ літр


    особливо дотошні можуть спитати чому 3,5 роки ? якщо розрахунок проведений на заміну картріджів протягом 3 років , відповім - при покупці фільтру 1-й комплект картріджів вам служить майже пів року ( пів року вугільний пів року 2-й пропіленовий ) і перших пів року бажано замінити 1 раз через 2-3 міс тільки 1-й механічний поліпропіленовий фільтр очистки а це 10-15 грн, так само останній раз в кінці 3 років у нас новий комплект картріджів виходить :) а це грубо ще пів року тому можна було б написати і на 4 роки експлуатації затрати 3600+30 грн . Але взяв середнє.
    Це максимальні витрати при дуже жорсткій і дуже ржавій воді у моєму районі Львова, коли труби ржаві накипу в чайнику без фільтра на палець.
    Ну порахуєм більш точно вийде від 25 до 30 коп\ літра
    Виходячи з цього навіть якщо кожних 4 роки купувати новий фільтр вартість води буде 28 коп\літра.
    Доречі вартість так званої "джерельної води " росте з кожнім місяцем це вам і бензин на доставку і електрика і зарплата водія і т.д і.т.п скільки разів дорожчала вода ??? і ще буде дорожчати . А запас фільтрів на 4 роки це один маленький ящик який собі стоїть у сухому підвалі\на горищі \ на антресолях ви купили собі запас чистої води на 4 роки по 30 коп\літра.
    Хтось скаже фільтр не коштує 100 у.е я бачив він 200 у.е. там ще мінералізатор треба так от все що вище 100 у.е то маркетинг і засирання мізків, спокійно можна йти в великий гіпермаркет і брати найдешевшу систему осмосу яка безперебійно прослужить 3 роки при інтенсивній експлуатації сімєю з 5 людей + домашні тварини теж люблять воду із осомсу . Хтось споживає меньше води ? нехай 5 літрів ну будете дещо рідше замінювати картріджі , бо навіть коли споживання не велике бажано всетаки хочаб раз на пів року замінювати всі три картріджи .

     
    Останнє редагування: 3 гру 2016
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    да што ви нє говорітє?
     
    • Тупо Тупо x 1
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    дешевше набрати дощівки - вода - з неба.
     
    • Тупо Тупо x 1
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Я б на вашому місці дотягнув до 7 років, це значно дешевше, от порахуйте.

    А після семи років я вже й змісту не бачу міняти той фільтр - він вже гіршим не буде.:)))
     
    • Тупо Тупо x 1
  7. lambda

    lambda Well-Known Member



    Напевно переплачуємо за воду. Вода у нас в коробках розмірів по 10 літрів. Просто купуємо смачну з відомої джерела. Багатьом вода з цього джерела подобається. І нам дуже теж. Вартість джерельної води $ 3.5 за 10 літрів. Вода в пакеті, а пакет у коробці. Воду набираємо прямо з коробки і ніяких фляг. Не хочу здатися заможним на форумі, але бюджет нашої сім'ї дозволяє платити $ 3.5 за 10 літрів джерельної води. У тиждень витрачаємо 30-40 літрів. Влітку напевно більше. Для миття посуду, прання, всього іншого використовується водопровідна вода - теж хорошої якості в наших краях. Дітям подобається джерельна вода - як можна відмовити? Вода після фільтрації нам не подобалася.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    абсолютно вірно, практика показує, точніше аналізи води показують що якраз термін служби фільтру до 7 років , а ви звідки знали чи так вгадали ?
    мій ремонтувався скоріше через мою "тупу дурну силу" просто взяв і поламав :)
     
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Добре, що фільтри "не дорожчають". Доречі, коли курс бакса був 8, ціна була одна, а коли курс став у 3,5 рази, очевидно й фільтр зріс у ціні відповідно. А-а-а, не побачив! Пропонуєте запастися фільтрами до пенсії - теж вихід. Хороше капіталовкладення, як на мене.:haha:
     
    • Тупо Тупо x 1
  10. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    тоді й " продажна " вода коштувала не 50 копійок , а значно меньше. Ви ще згадайте долар по 5 грн ! і по 2 грн ! я ті часи памятаю . і порівняйте ще з тими цінами коли батон кошутвав спочатку 50 коп потім 60 копійок Українських ну і зараз 6 чи 7 грн ? навіть не знаю .
    Ви авто теж замінюєте що року ? чи купили його по курсу 8 і вже 15 років користуєтесь ?
     
    • Смішно Смішно x 1
  11. Mari K

    Mari K Member

    Мені теж більше сподобалась з осмосу, і це вигідно , не треба носити
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    як кому що подобається.
     
  13. wedAnna

    wedAnna Member

    у нас дома как-раз обратный осмос стоит уже с 2009 года.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  14. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    мембрану замінювали ?
     
  15. Skazlazhop

    Skazlazhop Member

    Найвигідніші умови зараз в інтернет магазинах, їх безліч. Найкращий по якості очистки - фільтр зворотнього осмосу. Я брав собі фільтр для води Raifil Grando 6 в магазині Aqua-room.com.ua, всім задоволений.
     
  16. JonJoy

    JonJoy New Member

    Якщо ще актуально. Сиситему зворотного осмосу брали у Львові два роки тому, на ecoleader.com.ua - привезли і безкоштовно встановили + сервісне обслуговування. Раз на пів року телефонують, приїзджає приємний хлопець, перевіряє воду і все замінює. Дуже зручно.
     
  17. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    хто там хотів дешевый осмос ? 2450 грн без мінералізатора, в мене запасній стоїть на антресолях, кому треба забирайте писати в приват
     
  18. Mactuc

    Mactuc Member

    Безусловно необходимо устанавливать фильтр для очистки ввиду того, что в питьевой воде множество примесей, начиная от хлора и заканчивая тяжелыми металлами, пестицидами, вирусами и бактериями. Современные фильтры это фильтры обратного осмоса и тройные фильтры. Хотя, если нет возможности купить дорогой, то подойдет и обычный фильтр-кувшин
     
  19. shelev

    shelev Well-Known Member

    А не підкажете, який саме буде найбільш підходящим? Їх же величезна кількість. Зокрема, беру перший сайт з гуглу, відбираю фільтри зворотнього осмосу aqua-life.ua/category/osmos-filter/ а далі в розгубленості від численного вибору та різномаїття характеристик.
    Які параметри найліпше ставити?
    Яка кількість ступенів очистки є оптимальною?
    Який бренд виробників фільтрів найкращим?
    На скільки важливою є країна-виробник фільтру?
    Насос?
    Мінералізатор та інші "навороти"?
    Що з усього цього є дійсно необхідним, чи ба - навіть життіво важливим, а що - лише приманка?
     
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Крок перший. Робите хімічний аналіз води.
    Крок другий. Дані показників зрівнюєте з допустимим даними по.... забув то слово. Тобто є таблиця допустимих значень елементів у воді згідно стандарту.

    І бачите чого там є забагато.
    Крок третій. Ось тоді підбираєте фільтр, котрий буде відсіювати те, що має перевищення.

    все. фільтри потребують заміни. Вони не вічні.

    Купляти будьякий фільтр навмання, то як вночі по тайзі і без компасу.

    Мінералізація - то повна туфта для заробляння грошей.
     
    Останнє редагування: 25 кві 2020
а де твій аватар? :)