Фільтр салону

Тема у розділі 'Про авто', створена користувачем Капітан, 31 тра 2007.

  1. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Продаю своє авто.

    Цікаво :)
    Шкода що в Деу такрого фільтру немає :sad: Я вже замахався пилюку з торпедо витирати. Думаю тепер якось самому примастити такий фільтр. Треба кріплення тільки придумати, і як їх прикрутити - там де засмоктується повітря досить важкодоступне місце.
     
  2. bostvl

    bostvl Well-Known Member

    Відповідь: Продаю своє авто.

    Пошукай на форумах lanos.com.ua та lanos.in.ua - на якомусь з них є тема про такий фільтр (який і де взяти, як ставити)
     
  3. Danilo

    Danilo Well-Known Member

    Відповідь: Продаю своє авто.

    Той фільтр не вирішить проблему у жару, вікна все одно відкриті. Частково лише. Треба кондіціонер тоді вже ставити. ИМХО.
     
  4. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Продаю своє авто.

    Та я знаю, зареєстрований на форумланос :) Тільки доьратися до справи часу не вистарчає.
    А кондюк десь потягне порядку 800 бакінських комісарів... Все ж таки фільтр краще наразі поставлю.
     
  5. Danilo

    Danilo Well-Known Member

    Відповідь: Продаю своє авто.

    Миху. А цей фільтр на Вашу думку на скільки відсотків спасає від пороху. Чи доводитья витирати торпедо?
    Знаю що у Вас алергія на словосполучення "будте пильними", тому не використовую.:)
     
  6. Ума

    Ума Well-Known Member

    Відповідь: Продаю своє авто.

    У мене фільтр салону за два тижні забивається!!! ніц він не допомагає! Думала поставити якийсь дорожчий - типу, кажуть, вугільний чи що... але маю сумніви, що на нашу погоду, дороги він витримає таке навантаження. Вихід простий - час від часу кажу чоловікові дістати фільтр і порохотягом пройтись по ньому, а знайомий пере в пральній машині... я не пробувала, бо не знаю, як його відірвати від пластмаси :)
     
  7. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Продаю своє авто.

    Допомагає, просто Ви цього не помічаєте :) Пилюка на ньому збирається, а не в середині машини. Якщо не секрет, яка у Вас модель? (то шо червона - я пам"ятаю :D)
     
  8. Danilo

    Danilo Well-Known Member

    Відповідь: Продаю своє авто.

    Людина ж каже пласт-ма-со-ва.:D :D :D



    Тільки ніхто не ображайтеся.
     
  9. Ума

    Ума Well-Known Member

    Відповідь: Продаю своє авто.

    мітцубісі. лансер

    а фільтр в мене в пластмасовій оправі. я щось не знаю чи можна саму фільтруючу річ відділити і попрати.

    порох в мене теж збирається (можливо не так як без фільтру), бо цей фільтр на львівські умови не годиться! Він забивається в перший тиждень! а щотижня його чистити і міняти - то занадто.

    Хтось може сказати про вугільні фільтри? (в мене такий ніби з флізеліну, як в порохотягах буває)
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Danilo

    Danilo Well-Known Member

    Відповідь: Продаю своє авто.

    Чорт, і казав же ж собі що не буду, не буду заздрити. Треба до церкви тепер йти.:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Продаю своє авто.

    Залежно з якого матеріалу ця фільтруюча річ виготовлена. Якщо такого типу як в порохотягах використовується, то краще не прати - бо вскочиться :) А в фірмових стокових магазинах є альтернативні фільтри?
     
  12. Ума

    Ума Well-Known Member

    Відповідь: Продаю своє авто.

    знайомий, котрий пере фільтр має рено (меган, здається). Я свій тільки порохотягом чищу.

    на СТО пропонували вугільний за 100 дол. Я засумнівалася :cool:

    найгірше влітку фільтр працює. Коли включений кондиціонер, то ще нормально, а якщо відключити охолодження, то не зовсім приємний запах з вулиці через той фільтр поступає - дохлих комах чи що :D
     
  13. Ума

    Ума Well-Known Member

    Відповідь: Продаю своє авто.

    в принципі, я як згадаю, що на тому фільтрі збирається - то він таки потрібний!!! там не тільки увесь порох осідає, блохи теж там мешкають...
     
  14. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Продаю своє авто.

    Я здається уявляю що це за фільтр :) В нього є специфіка - відпрацювавши свій ресурс, він втрачає свої позитивні якості і не виконує необхідної функції. Дуже швидко забивається. А скільки коштує новий такий самий? Бо 100 баксів дійсно "зажирно" як для такого апгрейду...
     
  15. Danilo

    Danilo Well-Known Member

    Відповідь: Продаю своє авто.

    Врешті вже б могли додуматися фільтрувати через воду, як у порохоборах.:) А мо вже додумалися?
     
  16. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Продаю своє авто.

    Ага, через бензин... а че-нна, для наркоманов кульно-нна :D
    Але безумовно, що не для дівчат в положенні :rolleyes:
     
  17. Ума

    Ума Well-Known Member

    Відповідь: Продаю своє авто.

    не наю

    в мене на якомусь ТО є заміна фільтру салону, тому я й не поспішаю його міняти самостійно - все рівно доведеться платити. я його як почищу (о! згадала. він схожий на фільтр, що є в недорогих витяжках кухонних - такий як тканина), то мені вистачає. Насправді, я його рідко чищу - може 2-3 рази всього. Я довгий час не знала, що в мене є той фільтр і тим паче не знала, що його треба міняти. Чоловік просто дістав мені і показав, як я їзджу - кільо бруду на фільтрі! То як я йому жалілася, що якщо вимкнути кондиціонер, то мені смердить вогкістю і комахами. А там стільки бруду було і дохлих мух!!! певно з пару см! :eek:
     
  18. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Продаю своє авто.

    Тоді до тої пластмасової рамочки можна приклеїти новий шмат фільтруючої тканини...
     
  19. Ума

    Ума Well-Known Member

    Відповідь: Продаю своє авто.

    та най буде. він після порохотягу, як новенький ;)

    просто знайте, що ті фільтри не спасуть від запаху з вулиці. порохо, комах зупинять, а запах ні.
    На запах треба брати дорожчі. але ще б знати що вони ефективніші
     
  20. Danilo

    Danilo Well-Known Member

    Відповідь: Продаю своє авто.

    Еге ж, клеєм "Момент", теж вставляє нєпадєцкі. :D
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)