Фільми:

Тема у розділі 'Кінозал', створена користувачем Doc., 5 лют 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. Geograf

    Geograf Меломан

    "Дев*ять ярдів" з Метью Пері і Брюсом Вілісом (хоч не великий прихильник останнього)
    http://www.youtube.com/watch?v=q6OBxNj8sGE
    :)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. mademan

    mademan Old School Gamer

    Marley & Me (2008)
    Хороший житейский фильм,поучительный, советую просмотреть, кто не видел... )
    trailer
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. mademan

    mademan Old School Gamer

  4. fasdaz

    fasdaz New Member

  5. mademan

    mademan Old School Gamer

    Тут наверно давно его просмотрели и поделилились впечатлениями )
    Я вот раза 3 пробовал его посмотреть и засыпал... )

    ---------- Додано в 11:51 ---------- Попередній допис був написаний в 11:44 ----------

    Вот недавно тоже посмотрел, понравилось , как бы сильная работа...
    Ди Каприо молодец конечно... ну Кингсли незаметный, такова роль)
    Розвязка под конец фильма, самого сюжета. Ну а так, можно посочувствовать людям, которые имеют такие проблемы... с психикой.
    1 раз короче посмотреть стоит )
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Geograf

    Geograf Меломан

    Подивився "Полювання на колишню", класний фільм, Джерард Батлер непогано зіграв, а Дженіфер Еністон як завжди - прекрасно:)
    http://www.youtube.com/watch?v=9qOcRD08pKE
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Сидю,див"юсі "Битву титанів"...
    Чергова голлівудська інтерпретація грецьких міфів.
    Суміш грецької міфології,"Конана-варвара" і "Чєлавєка з ружжом"...
    Але,зйомки і спецеффекти вражаючі...
    І ліца всі знайомі...
    Той фацет,жи в "Аватарі" був паралізованим,ту здоровий і називаєсі Персеєм...
    Дивитисі можна...поки на ноуті вінда ставицця...
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Ромко, не ображайте грецькі міфи. :))) Ходила в неділю на той фільм, навіть 3D не помогло. :))) Нє, ну Вам легше. Ви хоч вінду поставили, а я дурно час витратила. :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  9. Інночка

    Інночка Active Member

    Мені так сподобася цей фільм, хоча навіть не очікувала такого результату. Також всім раджу
     
  10. Geograf

    Geograf Меломан

    То правда, що в фільмі трохи позмінювали сюжети грецьких міфів?
    Бо кіна того не бачив (лише треейлер)

    "Доброго ранку В*єтнам"
    Досить непоганий фільм. На воєній радіостанції у Сайгоні з*являється новий ведучий, а зним, файні жарти, які часом висміюють війну та армію, а між ними драйвовий рок-н-ролл.
    http://www.youtube.com/watch?v=3mJoHqmtFcQ
     
  11. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Трохи?о_О
    Який бо Ви делікатний і мнякий чоловік....:sorry:

    ---------- Додано в 00:32 ---------- Попередній допис був написаний в 00:30 ----------

    Може хоч на задньому ряді сиділисте?:blush:
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Та де. :sad: Якби на задньому, то, може час був би витрачений не так вже й дурно. :)))
    Навпаки, на першому... Хтіла як можна більше заглибитись в атмосферу 3D...
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    А я во зара витягнув диск з Ван-Даммом і див"юсі,де він красіво б"є писка самому собі...ну..тіпа "Зіта і Гіта"...
    "Двойний удар" називаєсі...
    о....
    Але троха вже набридло..буду сі дивив де вони в часі скачут...то ліпше...
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    Шукаю фільм "Регтайм", який дивився один раз, років з 25 (здається) тому. Справив тоді на мене дуже сильне враження. І тільки тепер - ось зараз, дізнався, що режисер фільму - Мілош Форман!
    Все-таки в кожному віці людини є щось цікаве... І в 16, і в 20, і в 30, і в 40, мабуть і в 43, і в 60, і в 122... :))) :good:
    Ось зараз мені буде дуже цікаво подивитися фільм ще раз і порівняти свої враження! Тому що я чудово пам"ятаю кожний день свого життя, в тому числі і той кіносеанс... :)

    http://www.youtube.com/watch?v=dTt7RL0PLbA
     
    Останнє редагування: 3 тра 2010
    • Подобається Подобається x 2
  15. Geograf

    Geograf Меломан

    Ось тут цей фільм можна скачати, або подивитись онлайн:)
     
    • Подобається Подобається x 5
  16. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    :preved::drinks::y: :y:
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Geograf

    Geograf Меломан

    • Подобається Подобається x 7
  18. Ома

    Ома Дуже важлива персона

    Подивилася фільм за вашою рекомендацією. Так, ви праві, дивитись треба, особливо тим, хто любить психодраму. Цікавий, особливо кінець непередбачуваний. Як вам Ді Капріо у головній ролі?
    Але як на мене фільм трохи важкуватий. Мені сподобався у приблизно цій же темі фільм "Ігри розуму" про видатного математика Джона Неша з Раселом Кроу у головній ролі.
     
  19. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    Ді Капріо "подорослішав", і в цьому фільмі також грав блискуче! Фільм важкий - але це зроблено навмисне - атмосфера страшної ізольованої тюрми передана не просто бездоганно - а геніально. Недолік в тому, що режисер не зіграв на контрастах... Тому гнітюча атмосфера замість відповідного настрою починає стомлювати.
    І з сюжетом режисер трохи переграв. А ще переграв з третьорядними героями, які закрили собою другорядних. Того ж Кінгслі. Крім того - варто було візуально, музикою, одежею, атмосферою виділити моменти "прозріння"... "Грати на контрастах"... Не виділив. Не зіграв. Не пояснив глядачу-неспеціалісту парадокс лоботомії і останні слова героя... До елітного кіно не дотягнув, а з рядовим блокбастером перемудрував...

    Подивився ще раз "Регтайм", після 25-річної перерви...

    Якщо коментувати "на злобу дня"... То як будь-який геніальний фільм - в цьому фільмі можна знайти аналогії з нашим сьогоденням. З геніями так завжди - вони живуть в майбутньому будь-якої країни...

    Фільм іде понад 2 години, відірватися важко, він був номінований на 8 Оскарів, і не отримав жодного...

    Це один з небагатьох американських фільмів, де відсутній хеппі-енд.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Radistka

    Radistka Rändaj

    Справив враження фільм "Дорога":

    На Землю обрушились чудовищные катаклизмы, цивилизация уничтожена, как и практически вся жизнь на планете. Оставшееся человечество разделилось на каннибалов и их добычу. По дороге, покрытой пеплом, идут отец с сыном. Они хотят добраться до теплых мест, чтобы выжить…

    http://www.kinopoisk.ru/level/1/film/395523/

    Фільм взагалі не про катаклізми і каннібалізм, а філософський - про дорогу, що йде людина на протязі цілого життя і про сміливість її пройти. Особливо вразили стосунки батька і сина.
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)