Фільми! Фильмы! Movies!

Тема у розділі 'Кінозал', створена користувачем Кохана, 7 лис 2012.

  1. Sphynx

    Sphynx Well-Known Member

    вчора подивилась "Далласький клуб покупців" - дуже сподобався, гра акторів чудова, не дарма Макконахі і Лето за неї отримали Оскарів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Goldstein

    Goldstein Егоїстка

    Цілком згідна :good: До цього фільму Макконахі мав амплуа серцеїда, весь час знімався в таких фільмах, де він накачаний мачо, нічого особливого. А тут такий переворот :girl_angel: Вражена його грою :good2:
     
  3. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    фінал взагалі маячня, натовп есесовців ломиться на кулемети, після першого пострілу усіб позалягали і повзли на дистанцію кидка гранати чи пострілу з панцершрека, а тут як у кіні .....
     
  4. Nastasija

    Nastasija Member

    Подивилась Левіафан. Фільм досить важкий, навіть не через засилля горілки і матів на екрані, а через показану безнадію у в боротьбі з корупцією. Багато непривабливих сцен з російської глибинки, через що фільм на його батьківщині піддається нещадній критиці.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Kubova

    Kubova миється в бані

    Один из моих любимых актеров. только смею не согласиться есть у него и роли отличные от Мачо мена просто они мало разрекламированы и не показывались в кинотеатрах. Такие как Мэд про беглого преступника и мальчика, Киллер Джо это вообще андеграунд кино. Но нам женщинам конечно он больше нравится в своей привычной роли. Мои любимые с ним это Линкольн для авдвоката и конечно же супер Майкл где он управляющий стрип клуба)
     
  6. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Вчора вночі, на сон грядущий переглянула Вартові галактики (Guardians of the Galaxy). Фільм бомбезний! Якщо хочеться пореготати, насолодитися спецефектами, політати з героями в космосі і просто відпочити - саме те, що треба :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Якийсь він нудний. Дивився його в чотири підходи. А може в мене період пройшов коли спецефекти цікавлять.
     
  8. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Я теж так спочатку подумала:) А потім розсмакувала гумор - і реготала в подушку, щоб своїх не розбудити :)))
    Ледь не забула:)
    View: http://www.imdb.com/title/tt2015381/?ref_=fn_al_tt_1
     
  9. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    @MARTINI imdb криво вставляється:sad:
     
  10. Oxid

    Oxid Well-Known Member

    Кіно для ватників

    БИТВА ЗА СЕВАСТОПОЛЬ / НЕЗЛАМНА

     
  11. manur

    manur Well-Known Member

    Періодично багато чув про фільм "Сталкер" А.Тарковського. Пару днів тому переглянув вперше.

    Як би то сказати? Цікаво, звичайно.


    А ще взнав, що в 2013 році вийшов мультик "КУ! Кін-дза-дза" за мотивами відомого фільму. Почав дивитися.......

    http://gidonlinekino.com/2013/05/ku-kin-dza-dza/
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Анджеліна Джолі зняла фільм. Але він такий важкий. Там немає бодай краплі позитиву. Краще не дивитися цей фільм.
     
  13. manur

    manur Well-Known Member

    Ех.... і обидва Соляріси переглянув : і Тарковського і мериканський 2002 року.

    А ще переглянув "Говорящие с ветром" - про індіанців-навахо - шифрувальників в мериканській армії під час 2СВ.
     
  14. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Чергова спроба подивитися "Сталкер" закінчилася на 4-ій хвилині. Цікаво, Тарковський взагалі той "Пікнік на узбіччі" читав?:facepalm:
     
  15. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Вчора переглянула "127 годин" (127 hours)-дуже потужний фільм, знятий за реальними подіями. Перші хвилин 20 фільму здалися мені нудними, але потім фільм захоплює і вже не відпускає до самої розв'язки.
    View: http://www.imdb.com/title/tt1542344/?ref_=nv_sr_1

     
  16. Pansies

    Pansies Member

    Ой не знаю, де та книга, а де кіно. Ну взагалі на Тарковського треба налаштуватися. Дуууууууууже сильно
     
  17. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Для мене це непосильно видно. "Солярис" в принципі від книжки не суттєво відходить, і то Лем критикував.
     
  18. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Станислав Лем об экранизации романа «Солярис»

    Как известно, Станислав Лем не очень лестно отзывается о вышедшем на экраны в 1972 г. фильме «Солярис» режиссера Андрея Тарковского.

    Из книги «S.Beres'. Rozmowy ze Stanislawem Lemem» (Krakow, WL, 1987, s.133-135): «К этой экранизации я имею очень принципиальные претензии. Во-первых, мне бы хотелось увидеть планету Солярис, но, к сожалению, режиссер лишил меня этой возможности, так как снял камерный фильм.

    А во-вторых (и это я сказал Тарковскому во время одной из ссор), он снял совсем не «Солярис», а «Преступление и наказание». Ведь из фильма следует только то, что этот паскудный Кельвин довел бедную Хари до самоубийства, а потом по этой причине терзался угрызениями совести, которые усиливались ее появлением, причем появлением в обстоятельствах странных и непонятных. Этот феномен очередных появлений Хари использовался мною для реализации определенной концепции, которая восходит чуть ли не к Канту.

    Существует ведь Ding an sich, непознаваемое, Вещь в себе, Вторая сторона, пробиться к которой невозможно. И это в моей прозе было совершенно иначе воплощено и аранжировано... А совсем уж ужасным было то, что Тарковский ввел в фильм родителей Кельвина, и даже какую-то его тетю. Но прежде всего — мать, а «мать» — это «Россия», «Родина», «Земля». Это меня уже порядочно рассердило.

    Были мы в тот момент как две лошади, которые тянут одну телегу в разные стороны... В моей книге необычайно важной была сфера рассуждений и вопросов познавательных и эпистемологических, которая тесно связана с соляристической литературой и самой сущностью соляристики, но, к сожалению, фильм был основательно очищен от этого. Судьбы людей на станции, о которых мы узнаем только в небольших эпизодах при очередных наездах камеры, — они тоже не являются каким-то экзистенциальным анекдотом, а большим вопросом, касающимся места человека во Вселенной, и так далее.

    У меня Кельвин решает остаться на планете без какой-либо надежды, а Тарковский создал картину, в которой появляется какой-то остров, а на нем домик. И когда я слышу о домике и острове, то чуть ли не выхожу из себя от возмущения. Тот эмоциональный соус, в который Тарковский погрузил моих героев, не говоря уже о том, что он совершенно ампутировал «сайентистский пейзаж» и ввел массу странностей, для меня совершенно невыносим».

    И еще об этом же в интервью газете «Московские новости» (номер от 18.06.1995 г.): «Солярис» — это книга, из-за которой мы здорово поругались с Тарковским. Я просидел шесть недель в Москве, пока мы спорили о том, как делать фильм, потом обозвал его дураком и уехал домой... Тарковский в фильме хотел показать, что космос очень противен и неприятен, а вот на Земле — прекрасно. Но я-то писал и думал совсем наоборот».
     
  19. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Форумні кіномани, а допоможіть білці:) Порадьте якийсь гарний фільм на сон грядущий подивитися. Можна щось апокаліптично-постапокаліптичне, філософсько-мозковиносяче чи якусь добротну фантастику. Буду дуже вдячна за підказки та поради:give_heart:
     
  20. Fon

    Fon whom how

    художні фільми це не модно. порядні офісні планктони підсідають на серіали. ось вам топ-10 серіалів від яких пухне вся америка і я.
    почніть з легенького і незатійливого:

    1. ва всє тяжкіє.
    два чувака варять сіній мєт. афігєть фільм. купа жорстокості і правди. 5 чи 6 сезонів
    2. сини анархії.
    хитрі байкери всіх обводять навколо пальця і попутно убивають всіх ворогів. продають валини і трошки кокс.
    3. картковий домік. самий хітрожопий сенатор у світі за 2 сезони видирається на самий верх, а потім ше сезон падає.
    4. ігри прістолів.
    вроді абична середньовічна європа, всі валяться. але десь далеко на півдні ростуть дракони. непонятно чим все закінчиться
    5. клан сопрано.
    джерсі, мафія. всіх убивають. дон падає в обмаракі. 7 чи 8 сезонів. кінець непонятний.
    6. декстер.
    шибанутись седмедексперт мочить маніяків. сестра в нього тоже не подарок. 8 сезонів.
    7. бєстижиє.
    афігєнна правда про америку і дику сімью, де батя в запої а діти викручуються як можуть.
    8. доктор хаус.
    нєрвний чувак іздєвається над підлеглими.
    9. ходящіє мєртвєци.
    зомбіапокаліпсис, тільки знову правда, не так просто всіх зомбі трупаків убивати.
    10. у закриває десятку найкращих серіалів канєшна жи ваш найлюбиміший серіал - френдс.
     
а де твій аватар? :)