Фільми! Фильмы! Movies!

Тема у розділі 'Кінозал', створена користувачем Кохана, 7 лис 2012.

  1. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму



    згадати все
    хороша рубалівка-фантастика
    з культовим класичним "згадати все" спільного має мало
     
  2. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    мене не зачепив, нудний, оригінал зі Шварцом в 100 разів крутіший
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    повторюю: з оригіналом має дуже мало спільного
    порівнювати ці фільми сенсу просто немає
     
  4. bayard

    bayard Дуже важлива персона

    Секс ангелов. отличный фильм с нестандартной развязкой)))
     
  5. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Ну, я б так не сказав. Основна ідея та сама, та й деталей сюжету багато спільних. Змінився лише антураж. Тоді події були на Землі і Марсі, а в новому фільмі - на протилежних півкулях Землі. А так все те ж саме
     
  6. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    ... що чуваку стерли пам’ять? ))
    у філіпа кей діка написано було цікавіше
     
  7. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    Фільм вже не новий, а я то тільки вчора подивилася, зате ще раз переконалася, які ж собаки вірні і розумні.
    Наревілася...

    [​IMG]

    http://www.youtube.com/watch?v=4dkm_3idO9E
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Оживлю цю темку, бо в Фільми, що виносять мозок мій пост буде трохи не в тему:)
    Вчора (і трішки сьогодні) переглянула чудовий триллер із Джимом Керрі "Число 23".
    [​IMG]
    Надзвичайно цікавий, психологічний фільм із небанальним сюжетом, який "тримає" практично до кінця; для себе відкрила Джима Керрі не лише як геніального коміка, а й як чудового психологічного актора, якому під силу складні драматичні ролі. Дуже раджу переглянути:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

  10. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    :sorry:
    Поставила Ідентифікацію і Три ключі на закачку:)
     
  11. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

  12. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    За ці вихідні нарешті втілила давнє бажання і подивилася два культові фільми - "Кримінальне чтиво" і "Від заходу до світанку". Щодо першого фільму - в задум Тарантіно я так і не в"їхала, хоча голий Брюс Вілліс, специфічний гумор і обдовбана Ума Турман фільм прикрасили:mocking:. А от "Від заходу до світанку" практично передивилася на одному диханні - цікавий сюжет, тонкий гумор і неймовірної краси музика (я зафанатіла, треба буде знайти і скачати саундтреки до фільму).
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. "Одинокий рейнджер" - разве что фанатам Деппа сходить. Фильм без претензий на серьёзность, вроде как пародия на вестерны, но всё имхо хорошо в меру - под конец же о мере и речи не идёт. Уже больше на дебилизм похоже. Ситуацию немного спасло, что ходили с младшим - тому понравилось, иначе откровенно пожалели бы.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. BardakKruhom

    BardakKruhom Well-Known Member

    Також кілька днів тому глянув, щось не дуже. Депп для мене знову асоціюється з трішки придуркуватим Джеком Горобцем.

    Не аби як сподобався Сибирское воспитание (2013) з Малковичем. Чесно кажучи, вмикнув і очікував на звичайний кримінальний трилер чи якусь напівдокументалістику про злодіях та кримінальниках, а на справі вивяився першокласний драматичний трилер, який подивився на одному диханні. І якщо раніше сприймав Малковича виключно як старіючого актора з бойовика "РЭД", то тепер же сприймаю його зовсім по-іншому. Також класно зіграли молоді і практично невідомі головні герої.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    дякую дядьку Карлсону за підказку!
    "з Парижа з любов’ю" справді бомба)
    весела рубалівка з Траволтою у головній ролі
     
  16. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Я щойно такий веселий трешняк подивилася:crazy: Називається "Зуби" (англійською "Teeth"). В основі сюжету - міф про "vagina dentata". А далі дивіться самі:) Рейтинг imdb 5,6.
     
  17. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    сводил дите на "Гадкий я - 2" получил массу позитива, в сравнении с "Университетом монстров" - гораздо лучше ... заметил феномен, в начале мульта Российская полярная научная база - персонажи говорят на русском - удивился "во блин русская озвучка" ближе к концу фильма понял - что оказывается по русски говорили только русские полярники весь остальной фильм на мове )))) перехода - не заметил ... гы
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Тихоокеанский рубеж.

    .... ... ....... ..... :sad:
     
  19. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    еще не видел, но был у верен что гуано ... воупще тупо, накой лупить многомиллиардными кулаками то что можно просадить полумилионной ракетой ...
     
  20. BardakKruhom

    BardakKruhom Well-Known Member

    Прямо в ціль. Подивився на дня - якийсь непотріб :)
     
а де твій аватар? :)