Фільми! Фильмы! Movies!

Тема у розділі 'Кінозал', створена користувачем Кохана, 7 лис 2012.

1. TwinPix

TwinPix миється в бані

Третье убийство. Классный японский триллер получился, снят довольно зрелищно и динамично, сделано качественно и много боевых сцен, думаю попробовать надо будет

2. PitQuill

PitQuill миється в бані

З недавніх пір відкрив для себе такого цікавого комедійного актора, як Ед Холмс. Він і раніше грав у відомих фільмах, але завжди знаходився на других ролях, поки не з'явився в картині Канікули. Видовище вийшло шалено смішне й захоплююче, подивився з величезним інтересом.

3. Kangaroo

Kangaroo New Member

С огромнейшим нетерпением жду премьеру фильма Агент Джонни Инглиш 3.0. Предыдущие части мне так же очень нравятся, это очень смешно и забавно. Ну а продолжение, судя по трейлеру, посмотрел который на Приключения смотреть онлайн в хорошем качестве бесплатно нисколько не скатилось в плане качества, как это обычно бывает с последующими частями многих франшиз.

4. ChaoBambinoSorry

ChaoBambinoSorry миється в бані

А за Украинским кинематографом никто не следит? Снимают что-нибудь?

5. hrim

hrim Well-Known Member

Перша людина (2018). Ніл Армстронг. Політ на місяць. Чудовий фільм. Дуже.

6. Orestov

Orestov миється в бані

Узнав ось тут , що вийшов український фільм "Чорний козак" по сценарію Сашка Лірника. Сам ще не бачив, то хотів спитати чи варто піти на це кіно? Може хтось вже дивився?

7. PitQuill

PitQuill миється в бані

Недавно в который раз пересмотрел Ведьмина служба доставки. Это безумно интересный и увлекательный мультфильм в жанре аниме. На момент своего выхода казался чем-то необычным и оригинальным. Но и сейчас не устаревает и все так же хочется его периодически пересматривать.

8. Lorien

Lorien миється в бані

Сподобався фільм "Життя, як воно є". 2018

9. Verunya

Verunya New Member

Хочу собі такий телевізор, щоб можна було онлайн дивитися фільми в хорошій якості.
    Я в телевізорах не розбираюся, хтось може проконсультувати ?
    Виходячи з огляду взнала, що можна купити по горошій знижці у кінці року.

10. Kenway

Kenway Member

Мені дико цікаво подивитися скоріше чергове творінням Тіма Бертона Дамбо Дамбо (2019) Дивно було помітити, що він взявся за дитячу казку, хоча йому вже доводилося робити щось подібне. Але навіть в подібних проектах легко помітний особливий стиль, який і привертає увагу.

11. mypucm

mypucm Well-Known Member

а де твій аватар? :)