Фестиваль Альфа Джаз відіграє важливу роль у житті міста, – опитування львів’ян

Тема у розділі 'Стрічка новин', створена користувачем NewsBot, 15 вер 2014.

  1. NewsBot

    NewsBot Well-Known Member

    Нещодавно у Львові було проведене соціологічне опитування серед жителів та гостей міста з метою дослідження громадської думки стосовно їхнього ставлення до Alfa Jazz Fest. Згідно з результатами дослідження 98,5% респондентів вважають, що такий фестиваль потрібен Львову.
    [​IMG]

    Читати публікацію повністю на www.lvivport.com
     
  2. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Leopolis Jazz Fest 2021

    Leopolis Jazz Fest 2021 у Львові цьогоріч відбудеться 24-28 червня у звичному форматі із певними обмеженнями, а на концерт завітають заявлені раніше світові зірки.

    Нагадаємо, що Міжнародний джазовий фестиваль щороку проходить у Львові у червні, починаючи з 2011 року. Концерти відбувались на трьох сценах: на площі Ринок, у подвір’ї палацу Потоцьких та на сцені імені Едді Рознена у Парку культури.

    Цьогоріч на фестивалі виступатимуть:

    Itamar Borochov
    Kathrine Windfeld
    Jan Lundgren «Jazz Meets Folk»
    Avishai Cohen Trio "Arvoles"
    Pianoбой Jazz Live
    Harold Lopez-Nussa
    SEAL
    Chris Botti
    Kamasi Washington
    Jazz at Lincoln Center Orchestra with Wynton Marsalis


    View: https://youtu.be/gQ3YJh_jUFc?t=18
     
  3. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Ostap Drozdov

    За всі ці десятиліття фрідманізації Львова я жодного разу не був на фестивалі Альфа-Джаз. Хоча обожнюю джаз і знаю репертуар більшості мега-зірок, які виступали на підмостках Львова.

    Бо Фрідман – пропутінський олігарх, який реалізовував технологію культурної експансії рашизму, адвокатування «росіянської кращості й вищості».

    Мої знайомі билися за квитки на фрідманівський фестиваль. Особливо з патріотичних кіл. У фейсбуці вони були «смерть москалям», а на раша-джаз мчали з підскоком і з кам’яним виразом лиця пояснювали, що це ж музика і расєя тут ні при чім.

    Якщо расєя тут ні при чім і Фрідман «суто випадково» опинився в списку першого ешелону підсанкційних путінських олігархів – то хай і громадянство отримає в полегшеному режимі, чи не так? Це я запитую безпринципних львівців, які лицемірили з фрідманівським джаз-фестом усі ці роки, а тепер обурюються намірами путінського гаманця клопотати про укр.паспорт із тризубом на обкладинці.

    Спеціально для безпам’ятних публікую фрагмент моєї програми, в якій звучали аргументи, чому не можна дозволяти різним фрідманам займатися культурною дипоматією безкультурного монстра.

    Ще не вистачає, аби Фрідману таки дали громадянство, і наші львівські хруні побіжать тепер уже на «вітчизняний» Альфа-джаз…

    View: https://www.youtube.com/watch?v=yS8NznaY8_c&list=PLlNpaAHiyM4kFgtnK5TzyRTadXzGPawLD&index=15
     
а де твій аватар? :)