Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка

Фазенда. Про Сад, город, теплиці ітп.

Posted by Hyligan on 16 січ 2015 відповідей - 81
Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Оля

    Оля Старожилка форуму

    A яка заглибока має бути яма? Якщо корінь впреться в камінь, то як горіх буде рости? Чи то для того, щоби розвинулися бічні корінці? В нас тато колись, як посадив молодого горіха, то він не був високим, а горіхи були грубі і їх легко було зривати. А старий горіх виріс високий, горіхи були дрібні. Ми вже чекали, як вони всі на землю попадають, щоби їх зібрати. Інакше ніхто би на чубок не видерся.

    Агрус тут люди не знають, то може тому його і не дають у продаж. А, виявляється, у нас його повно за горами. Бачила, що минулого року брат навіз в магазин і агрусу, і порічок червоних, жовтих, і смородини. Наші люди ящиками купували. Вишня колись росла коло моєї другої хати, правда невелика. Я переїжджала і не подумала, щоби викопати, бо в американців вона для прикраси. Зато коло першої хати в мене росла сливка. Така, як венгерка, але плоди крупні, солодкі. Ми десь там брали щепу, але так і пропала вона. Я зараз коло хати посадила два роки тому черешню, на якій є два види черешень і сливку таку саму. Вже обидві родили минулого року. І зараз вже сливка цвіте, а черешня ще нє.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    Я коли мав хату , то в нас літом було дуже багато квітів всюди -і спереді і ззаді і в 3 діжках помідори на бек ярді
    І ще одна ялинка перед хатою.Яку ми на Різдво прибирали.І це все.
    Я дуже любив ходити коло трави -косити , поливати.Вона в мене була темнозелена і густа.
    Класно коли покосиш траву і починається дощ , або сильна гроза.

    Зараз живу в кондомініуму - free maintenance.
     
  3. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Бачите, а я коли вище питала, які сорти найкраще садити коло хати, то Мих пригрозив мухами і осами )))
     
    • Смішно Смішно x 1
  4. Hyligan

    Hyligan Іронічний

  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    я всі плодоносні викинув. Саджу в основному вічнозелені - хвойні.
     
  6. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    А картопельку, помідорчики з огірочками, кропчик?;)
     
  7. prius

    prius Well-Known Member

    Написав ж що тількі вічнозелене мак ,конопельку....:)
     
    • Смішно Смішно x 3
  8. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    У нас ті горіхи як бур"ян ростуть. Ніхто з ними не грається при посадці.
    На дачі взагалі ворона "посадила" Виріс високим ще й горіхів було завжди багато .
    Дрібні чи не дрібні залежить від сорту. Є тонкошкурі великі як куряче яйце, а є дрібні з товстою шкіркою, але у них найвищий вміст жирів.
    Спеціально горіхи ніхто не рве з дерева - чекають коли попадають самі. Часто люди самі збивають палками для того, щоб поскоріше зібрати і продати .Вздовж траси стоять машини і народ з палками та мішками гатить по деревах, ламаючи гілки щоб іншим не дісталося.
     
  9. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Між Радеховом і Бродами було таке місце де кілометрів 10 горіхів біля дороги росло, то їх ше зеленими "збирали" :mocking:
     
  10. Hyligan

    Hyligan Іронічний

  11. prius

    prius Well-Known Member

    Якщо будете їх годувати і давати пити то будуть жити
     
    • Смішно Смішно x 2
  12. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    я про "диван":facepalm:
     
    • Смішно Смішно x 2
  13. prius

    prius Well-Known Member

    Так а що ви маєте на ввазі під висловом здохне?
     
  14. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Зробиться дюрка і він зітхне і здохне....і більше сі не надує....а 1250 гриваків хто мені віддасть :dntknw:
     
  15. prius

    prius Well-Known Member

    Ну так він для трави а не для будови ,дзюрки робити,а травою не зробите
     
  16. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Ну вони там і про камінь обіцяють, і про ліс, але про гарантію ні слова...
    А в мене поле під лісом, соловї співають, краса, швидкісний інтернет з'явився, два дні тому, можна було б собі з комфортом відпочивати в затінку в перервах між роботою....
     
  17. prius

    prius Well-Known Member

    Так купіть розкладний лежак
     
    • Смішно Смішно x 1
  18. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Так шо його носити з собою? А лишиш то москалі вкрадуть :dntknw:
    А та фігня була б ідеальна, при умові якщо достатньо надійна...
     
  19. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Електроровер сховається ;)

    <iframe src="Facebook" width="476" height="476" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true" allowFullScreen="true"></iframe>
     
  20. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    А взагалі є сенс тою дмухалкою бавитись? В розумінні виплатиться то бавитися з тими бензинами, маслами ітп, чи простіше граблями погромадити?
    Просто в мене мотооприскувач практично новий на стриху лежить вже років 5, може хоч листя би дмухав,? Чи ну на?
     
а де твій аватар? :)