Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка

Фазенда. Про Сад, город, теплиці ітп.

Posted by Hyligan on 16 січ 2015 відповідей - 81
Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Я вже навіть того року сам такий експеримент провів, але моя купка була значно скромніша, і дуже швидко вистигла, справа ще мабуть і в тому що я не дав "піддувальної" труби на низ, і все затухло без достатньої кількості повітря.
     
  2. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Інфи то багато, але було б цікаво подивитись що було далі, яка температура, скільки трималась.
    Компост ж взагалі то перелопачувати потрібно щоб він горів, а з трубами і причандаллям то не реально, видно та труба знизу мала б дати достатньо повітря, але чи дасть...
     
  3. yurazua

    yurazua дачник

    отож, принцип зрозумiлий, та справа в деталях... )
    щоб отримати технологiю, потрiбно або витрачати багато часу на експерименти, або прочитати... )
    на мою думку, для Украiни це перспективна рiч

    вперше про метод я дiзнався з цього вiдео

    View: http://youtube.com/watch?v=P5tbpzOxUhY

    дуже сподобалося, почав копати...

    винахiдника звали Жан Пейн (Jean Pain), вiн француз,
    його сайт i брошура: jean-pain.com

    на ютубi е ролики по словам biomeiler,
    биомейлер

    багато iнформацii (cтатей з таблицями i вiдео) на нiмецькiй i англiйськiй мовах на сайтi
    native-power.de

    тема дуже цiкава, просто я, як дачник, не потягну... )
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. homelviv

    homelviv New Member

    Тяжело делать такое
     
  5. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Народ, це геніально...Каноє з пари патиків і куска брезенту, склєпати можна десь за годинку, судячи з відео дуже зручна і функціональна штука, та і залишити не шкода...


    View: http://youtu.be/sujYuLMjnH0
     
  6. Galyaa

    Galyaa миється в бані

    А в когось стоїть на фазенді європаркан? Хочемо батькам встановити, але не дуже віримо в те, що він довговічний та не посиплеться через пару років...
     
  7. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    В мене є син, дім і дерево, але його садила не я, і тому, що найважчий будівельний період є за нами, я починаю подумувати над тим, щоб починати облагороджувати територію.

    Отже. Будинок ділить ділянку на дві частини - на одній сонце є постійно, з другої сторони через те, що будинок досить високо, є зранку напівтінь. Сонячна сторона від поля - і вона є ідеальна для басейну, живоплоту, схованих за гаражем лежаків. Друга сторона - від дороги, ділянку з цієї сторони закриває жива огорожа з туй. Площа - приблизно 15 на 10 метрів вільного простору, частину з того займають зараз мої помідори.

    Я б хотіла посадити яблуню, грушку, абрикос, вишню, як мінімум.

    Питання - які є особливості посадки цих дерев? Чи можна їх садити в напівтінь, як далеко від будинку садити, що можна садити восени, а що краще навесні? Ну і загалом корисні поради, будь ласка. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Не підтримую такої ідеї.

    Я повністю відмовився під плодофруктових дерев. Я не знаю розташування вашого обійсця, але то є місто, а якщо ще коло дороги, як у мене, то вважаю взагалі тим не займатись. Я видалив всі дерева, які плодоносили. Чому?
    1. одна яблуня принесе пару ящиків яблук. Це не вирішить проблеми з яблуками в сімї.
    2. міська загазованість впливає на плоди.
    3. якщо захочете яблука, ви повинні 2-3 рази, як мінімум обробляти хімією... коло хати!
    4. сміття. відцвіло - сміття, хробачливе - впало на подвіря, осіннє листя, яке ви не збирете за один раз.
    5. мушня всякого роду, яка не лише запилює плоди, а пожирає все, що впало на землю.

    Не раджу садити коло будинку жодних плодо дерев. Але це виключно моя позиція.


    Друге, якщо ви хочете, щоб коло будинку було гарно, неповторно, зверніть увагу на китайські інтернет-сайти-магазини. Там дуже багато цікавих, суперових рослин. Єдине, тре слідкувати, чи вони приживуться на наших широтах.
     
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    немає значення.
     
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    кожна рослина - індивідуальний підхід.
     
  11. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Хотів собі склєпати пару тепличок, але як подивився на ціни на труби то офігів, теплички золоті виходять, в той же час в мене лежить 5-6 кубів абсолютно сухою дубової дошки 60-80 мм. Купив її ше років 10 тому, вона вже тоді була сухою. З одного боку можна досить просто з неї скліпати з 5 ст. теплиці (а може і більше, і мені б то не коштувало практично нічого), з іншого дуб можна продати і купити метал, або хоча б сосну, вона 4-5 раз дешевша....

    Хто що порадить?
     
  12. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Шкода гробити дубову дошку на теплиці.
    З другого боку 50-80 мм ще й продати треба. Ціна приблизно 300-400 амербаків за куб. Переводимо дошки в бакси, бакси в гривні, гривні в труби, і розуміємо, що та ну його нафіг... :mocking:
     
  13. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Ну я її для того і купив, але матеріал "не бездоганний" для теплиць, плівка на прямі крокві натягується фігово, і обдирається швидше, на дугу з труби лягає ідеально і служить в два рази довше.

    Коротше хрин його знає...
     
  14. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Якщо загатити 5 кубів по 400 ує. то є 2 тони доларів або 45 000 грн. або приблизно 350 штук труби 20-цятки тобто 350 дуг, тобто приблизно 10-11 теплиць по 1.2 ст. (при умові шо знизу буде дерев'яна основа) Звучить досить не погано....
     
  15. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    Знаю , Олю.
    Бо жив в Ванкувері , а там така сама погода що в Сієтлі.
    І так само 3 години на схід через Рокі Моунтенс і вже зима , холодно.
    І літо жарке +40.Червона земля , сухо.І вітер по гайвею клубки сухої трави гонить.
     
  16. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Ми, як тільки приїхали до Америки і ще нічого не бачили, то нас відвідали одні американці чеського походження і сказали нам про Вашингтон (штат): "Ми всю Америку і Канаду переїхали, а такого дивовижного штату не бачили. Тут є все: і багато зелені, і багато дощу, і своя рівна гола пустиня, і свої гори порослі соснами." І так і є. Взимку від"їдеш 50 миль з безсніжного Сіетлу і ти вже в снігах, що вище будинків. А влітку з дощового Сіетлу заїдеш за перевал тих самих 50 миль і вже спека, що нема чим дихнути.
     
  17. prius

    prius Well-Known Member

    я сумую за нашими вишнями ,агрусом і аличою
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Чого б не посадити? Невже рости не буде?
     
  19. prius

    prius Well-Known Member

    Агрус росте в людей,але в магазинах нема,а на балконі в себе не посажу
     
  20. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    Агрус (gooseberry) я теж тут в магазинах не бачив.
    Єдине що я бачив то це мармуляду з агрусу в продуктовій секції магазину Ikea.
    $3.99 , то звичайно купив.
    А вишні (sour cherry) в моєї співробітниці перед хатою росте.Вони їх з чоловіком не рвуть , так для краси ростуть поки птахи не зїдять.
    То минулого літа (коли я дізнався) вона сказала щоб я якщо хочу то щоб приїхав і позбирав.
    Я позбирав звичайно .Вийшло 3 великих залізних миски.
    Дещо зїли ,дещо пересипав цукром.А також зробив вишняк.Купив пляшку спірту і ним залив вишні з кісточками.Поставив на 2 тижні в темне сухе місце і потім процідив.
    Ще трохи залишилося.
     
    • Подобається Подобається x 3
а де твій аватар? :)