Фаріон в дит.садочку - Лізи повинні лизати ?

Тема у розділі 'Що у світі чути', створена користувачем Deus igrok, 20 лют 2010.

  1. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Я особисто не володію інформацією, що Фаріон говорила дітям. Але видно, вона трохи перевищила свою компетенцію. Тобто це не дітям треба говорити, а манкуртам-батькам.
    Але я про інше. Бачу тут велику активність проявляє Невстранець.
    Не думаю, що він збирається віддати своїх дітей до того злополучного садочка.
    Але я б радив дорогому Невстранцю уявити московський садочок де діти б називались - Олесь, Місько, Зеник чи Христинка.
    Довго б такі діти там перебували. З їх імен сміялись би і діти і вихователі і батьки.
    Чи знову що можна одним то не можна іншим?
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Олесь не зустрічав;
    Міськом будЕте свого кота звати... МІхайло (доволі часто в російських колективах. Хоч частіше Миша)
    Зеник - десятки людей іменно з іменем Зеновій кликали "Зенык".
    Христинка - В центрі Москви живе колєжанка ( з чоловіком починали служити), донька Христинка. подружки зовут Хрістя.
     
  3. - а чего мне его "уявлять"? У младшего в группе был Олесь, так его и звали. Правда, не "ОлЭсь" (это русскоязычным реально трудно выговорить), а, разумеется, "алесь". И никто не смеялся.

    Совок в России медленно, но уходит, Pedro, как бы Вам в Австралии ни хотелось представлять, что всё как 30 лет назад или хуже...

    Очень медленно. Культурные люди от повышения цен на нефть в стране не заведутся сами. Вот в Украине - другое дело. Жаль, как окультурится индивид и начинает понимать, что нациковские понятия "надо" взрослым предъявлять, а не детям - сразу за океан улетает... :sad:
     
    • Подобається Подобається x 6
  4. redfox

    redfox Well-Known Member

    у меня дет сад вообще был интернациональным - все было в норме. в студ группе были вообще были две барышни одна Алеся. вторая Олеся - и все в порядке и Карины и Айдары -все как о уживались. все с именами в порядке, может, от того, что Россия многонациональное государство, у нас это терпимее?
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    В московського кума малого Тарасом звуть. Не скаржився на якісь проблеми. (При тому малий в Москві народився, мама москвичка.)
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    О! А в Австралії на питання : - як тебе звати? відповідають - [кенгуру]
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. а Ви пробували запитати "What is your name?"
     
    • Подобається Подобається x 6
  8. OldMan

    OldMan Well-Known Member

    Вы полагаете там все просто обязаны знать язык колонизаторов?
     
  9. а хіба в Україні не знають російської?
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Першопроходці так і питали... Відповідь була
    Нічого не змінилось...
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    Пані Фаріон (і подібні до неї) повинна бути обов"язково покарана, у судовому порядку. Бо вона мало чим відрізняється від тих самих сотень російських скінхедів, які вбивають насмерть "чьорних" і "джамшутов". Вони калічать тіла, а вона покалічила дитячі душі, тільки для політичної спекуляції. Це - не просто дикість, це - злочин. Я вже не кажу про репутацію держави, яка - ніщо в порівнянні з дитячею душею.

    Посилання на відео - в самому першому повідомленні цієї теми.
     
    Останнє редагування: 27 лют 2010
    • Подобається Подобається x 8
  12. Гена Букин

    Гена Букин Well-Known Member

    Да уж пани жжет не по детски:crazy: Тут кто-то писал, что она преподавала "ділову" так у меня тоже препад был типа нее в универе. Старичок постоянно вспоминал " як воно було за польщі" :) москалей ненавидел страшно. На самой первой паре спросил кто учился в школе с руским языком преподавания. Я оказался один:pardon:... он меня сразу окрестил почему-то московским полковником:mocking:
    Да, господа Pedro и Patrick если судьба сведет вас с пани Фарион не вздумайте ей сказать какие у вас ники на ЛФ. Загрызет :crazy:
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    К сожалению, будь в России абсолютно все "терпимее", не было бы многочисленных диких убийств скинхедами мужчин, женщин и даже детей "нерусских" национальностей. Зайдите в Google и поищите по ключевым словам "скинхеды" и "убили". Результат Вас ужаснёт, если Вы способны ужасаться...

    К сожалению, потихоньку эта зараза проникает и в Украину...
     
  14. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    А може таваріщю зі Львова пора освоїти українську? Чи треба спеціальної "поради" пані Фаріон. За наші ніки не турбуйтесь. Вони аж ніяк не суперечать етносу країн в яких живемо. Так само і в побуті і в повсякденному житті спілкуємся на мові цих країн.
    Fluently, dude:)))
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Переглянув я ті роліки з Фаріон і перше, що прийшло в голову, так це те, що мої знайомі мене інколи запитують: чому я не голосую за партію Тягнибока, за т.з. нацоналістів. Таких прикладів з боку Тягнибока немало. Пригадую, ще за часів помаранчевої революції, Тягнибок приклеївся до Ющенка, а з часом, коли то вже не раз було зафіксовано на телебаченню, заявив (було то у Карпатах), мов тре гнати в шию жидів з України і що цікаво, камери дуже не зле то зняли, ніби спеціально готувались до токого виступу. Завдання Тягнибока показати націоналістів, націоналістичний рух, як неадекватний, він ніби хоче завжди себе протиставити східній частині України. Така його роль, за те йому платять, щоб грав на розкол України. Ну а лозунг Тягнибока "Україна - для українців" - то для тих, хто любить процес накладання собі локшини на вуха.
    Що до Фаріон та її перлів у дитячому садку, то тут мені недавно потрапила стаття з газети на очі про те, як одного чоловіка зі східної України звільнили з роботи лише за те, що він не хотів переходити на російську мову і зараз тривають судові процеси що до того птання. Хто-небудь чув? Не чули! Правильно! Бо та інформація не піар, на відміну від інформації "Фаріон у дитячому садку". Зверніть увагу, хтось приволік відеокамеру у садок, щоб зняти велику подію "Фаріон у дитячому садку". Все продумано, швиденько запущено в інтернет. День-два і вся Україна про це говорить. Так робляться піар-проекти.

    Ще один момент, що до "Фаріон у дитсадку". Прочитав я відгуки наших братів зі сходу, а також молодого покоління з Галичини і прийшла в голову гарна думка. Відгуки про ту пані не дуже хороші, мяко кажучи. Викликає обурення, коли вона заявляє "якщо Маша - то бери чемодан і їдь туди, де кличуть Маша". "Гарно" звучить? Так от, я радий, що наші дописувачі зі сходу мають можливість прочитати/послухати ті слова пані Фаріон, бо вона є дзеркалом тОго, що робилося тут, на заході за совітів. Хто говорив українською - націоналіст, а не хотів переходити на російську, можна було і в Сибір загриміти. Так що та ненавість східняків до Фаріон повинна показати їм: "а каково нам било".
    От, наприклад, я. вчився у школі 73. Серед потоку у нас було два рос. класи і три українські. У російському класі все був недобір і там вчилося 18...22 учнів. В українських класах 32...38 учнів. Тобто на 100 українських дітей було 20 російських. І що робить совєтска власть? Приймає рішення. Школа буде сугубо російська, а всі решту, хто не хоче переходити на російську - нафік з пляжа. Я розумію реакцію східняків на Фаріон, які не можуть жити без російської мови, але хотілось би вас от запитати: чи в стані ви розуміти тих, хто хоче говорити і вчитися українською?


    І ще, чисто до Фаріон... Правильно буде не медведик по-українськи, а ведмедик(там де ви анекдот про мишу розповідаєте), а то ви раз так кажете, а інший раз - так, бо якщо вже ви хочете медведика, то чемодан в руки і.....:haha:
     
    Останнє редагування: 27 лют 2010
    • Подобається Подобається x 16
  16. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Це не все, Мих. Послухати виступи Тягнибока, то він був готовий ворогувати не тільки з жидами, але і з поляками, румунами, угорцями і ін.
    Кому це вигідно? Прочитавши історію сімї Тягнибоків, сумніви починають закрадатися в душу... Щось не те...
    Звичайно деколонізацію вже давно пора робити і ситуація, коли третє покоління окупантів ніяк не може засвоїти української - це якась патологія.
    Але робити методами з яких визирають вуха ФСБ - це не вихід.
     
    • Подобається Подобається x 6
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ну от власне. Я давно чув, що той хлопець живиться грошиками Медведчука.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Один тільки факт. Покійний батько Тягнибока був лікар радянської збірної.
    Ви знаєте, кого брали на такі посади. Так само знаєте, що бувших кагебістів нема.
    Єдине мене дивує, чому дійсно справжня українська патріотична партія відсутня в українському житті.
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Серйозно? лікарем збірної? Е, ну то ясно звідки ноги ростуть. Сексот-кгбешник.

    Такі партії знищуються "на корню", щляхом засилання у партію "троянського коня". Згадайте уна-унсо... кого посадили за Кучми, а один з лідерів при Кучмі добре собі жив... От прізвище забув.... вусатий такий...
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Я з ним вчився в мед інституті, може хіба він вчився на курс старше.
    І він вчився на лікувальному факультеті, я на стоматологічному.
    Так бувши студентом (він був майстром спорту з метання диску) він підробляв... працюючи на кафедрі фізкультури мед. інституту.
    Цікава комбінація - студент-викладач.
    Коли я був в Львові минулого вересня, багато говорив з одним професором, який добре знав сімю Тягнибоків. Дуже багато цікавого розповів.

    ---------- Додано в 03:20 ---------- Попередній допис був написаний в 03:19 ----------

    Корчинський?
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)