Фаріон в дит.садочку - Лізи повинні лизати ?

Тема у розділі 'Що у світі чути', створена користувачем Deus igrok, 20 лют 2010.

  1. RJK

    RJK Well-Known Member

    Соцопрос :)
     
  2. Чупага

    Чупага Well-Known Member

    Перефразируя Сталина-Других Фарионов у меня для вас нет.
    Со мной подобно общались в школе учителя , не в обиде,реально более вредные люди там служат ( садисты и педофилы попадаются) , ангелов с неба в дет. сад не пришлют.
    Что до искажения имён :dntknw: тюрки ходят с покалеченными на словянский манер именами и большинство из них этого не замечает.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Ой, яка сміливість настала в товариша в незалежній Україні! А де ж товариш був, як мою дитину Москва на прощання вже за часів незалежної України перехрестила з Дмитра за Дмітрія і під тим чужим офіційним іменем моя дитина змушена жити ціле життя в чужій країні??? То не те, що якась там Фаріон пояснила дитині , що Міша - то не українське ім"я. Пояснила, не написала нагло в паперах, що батьки мають називати дівчинку Алєксандрою( читай Шуркою), а не Лесею, як вони вибрали для своєї дитини. І ще у товариша відкривається рот тут про к*рвів говорити? Тим к*рвав, що покалічили людям прізвища, імена, товариш романси співає, відколи на форумі.
    Нема на товариша доброго москаля, щоби за те все пашталакання врізати, як то вони вміють. А то бач, імена їм перекручують!:ireful1: Поїдьте ще в Білорусію і покачайте права. Там нема Валентина, а є Валєнцін, нема імені Ольга, а є Вольха. Сама бачила, бо часто людей, що приїхали звідтам записую.

    ---------- Додано в 12:09 ---------- Попередній допис був написаний в 11:59 ----------

    Та що Ви! Та то нормально для них! Та узбеків в Миколаєві на російській філології по приїзді но на перший курс відразу з Шамсундіна перехрещували на Сашу, Бахтіяра на Борю, а Багіру на Валю, а Діляру на Діну. А хлопці наші з Політехніки як були з нами в колгоспі, то Зеник ставав Саньою, патамушта у ніх такіх імьон нєт! І мирилися, а що було робити? То но тепер Україна їм забагато прав дала.
     
    • Подобається Подобається x 15
  4. Чупага

    Чупага Well-Known Member

    Трохи не про те.
    Україна (бюрократи) їм дати волю N~акашвілі в N~акашвілеко або N~акашвілюка перехрестять.
    Бабаєва з Алієвим у Бабича та Олiйніка.
    Пуки стачає розуму цим не займатися.
    Москалі їм -ев і-ов вже приписали ще за царя ,та по батькові стали писати московським не турецьким звичаем.

    У чехів свої порядки якщо пани не за чехом ось будеш нпр. мадам Кацмановой або Шварценегеровой.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Олю, до чого тут документи? Як батькам подобається, так вони дитину і називають, і ніхто не має права їх за це засуджувати, "відправляти у Московію" і т. д. Що накажете робити з жителями України, які називають дітей екзотичними іменами типу Ніколь чи Мішель? Я не фанат подібних імен, але не маю права цих людей засуджувати.

    ---------- Додано в 18:59 ---------- Попередній допис був написаний в 18:56 ----------

    Зі мною вчиться дівчина з В'єтнаму. Ми називаємо її Аня, бо її ім'я вимовляти важко. І нічого вона проти не має. А що скажете про українців, які після переїзду до іншої країни міняють імена з Сергій на Серж, з Микола на Ніколас, бо жителям тієї країни так звичніше. Вони теж погані?
     
    • Подобається Подобається x 5
  6. Ну не треба, ім'я Зеновій є. От тільки Зеник у Києві я ніколи не чула. Вперше такий варіант зустріла на ЛФ.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    Їх ніхто не заставляє міняти . Якщо вони це зробили , то це тільки їхнє добровільне бажання.
    В Північній Америці вже нікого не дивують імена Юрій -Yuriy, а не Джордж; Ігор (Igor/ihor); Стефан (Stephan) , a не Стівен...
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Так само, як і те, що дитину батьки називають Коля, а не Миколка - це їх бажання.
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Cherubina

    Cherubina Vulpecula rufa

    Врешті-решт, якщо виникла ідея провести кампанію за українські імена - то проводьте її серед батьків. Це ж вони вирішують. Нащо дітей висміювати?
     
    • Подобається Подобається x 13
  10. Чупага

    Чупага Well-Known Member

    Якщо тему розуміти ширше без переходу на особистості ?Хто і якими засобами іноді займається українізацієй?
     
  11. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    все дуже просто. та пані не говорить про це з батьками, бо батьки можуть їй відповісти. а дехто може і в чоло дати за висміювання, і буде абсолютно правий. власне, дивлячись ці ролики, мене дратує, що там були присутні дорослі - вихователі, ще якісь люди, чому вони мовчали, коли ця придурочна просто таки знущалась над дітьми? от цього я не розумію. тут не йшлося ні про яку нафік українізацію, вона тупо глузувала з дітей через якісь свої комплекси, а це просто неприпустимо, і кожен нормальний дорослий мав би сказати їй про це.
     
    • Подобається Подобається x 9
  12. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Та не думаю, що глузувала. Вона у битті чолом старалась бути дотепною (від біди).
     
    • Подобається Подобається x 8
  13. STALKER

    STALKER Well-Known Member

    Гм... тепер я розумію чому люди голосували за яника... - шоб не допустити таких рагулів до влади... хоча я й проти яників і всіх тих зеків...

    але Спасі нас Януковічь! Пачюй кожнага! :)
     
    Останнє редагування: 24 лют 2010
    • Подобається Подобається x 3
  14. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    У цьому обговоренні цікавить один момент - львівський форум висказався одноголосно.

    Невже сюди свободівці не ходять?

    Чи їм по барабану?
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Ходять... Але сказати нічого.
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Якби ж. Вони просто вважають, що такий террор - норма.

    Має щастя, що вона не здійснила свою викладацьку функію на моїй дитині.

    А ВО Свобода підтримує такий "викладацький" терор. І далі буде їздити танками по душах.
     
    • Подобається Подобається x 6
  17. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Зміцнився в рішенні розмовляьти у Львові виключно російською...
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Михайлович, не змінить це нічого. У Львові, на щастя, переважна більшість нормальних.
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Ні-ні! Нічого особистого і мешканців Львова не стосується. Російською буду говорити з представниками львівської влади...
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. hrobak

    hrobak Well-Known Member


    вони висловились :pardon:

    хоча я б на місці Тягнибока повстидалась пишатися однопартійністю з такими панями...
     
    • Подобається Подобається x 5
а де твій аватар? :)