Фантіки/вкладиші від жуйок

Тема у розділі 'Оголошення', створена користувачем Taipan, 22 чер 2010.

  1. Taipan

    Taipan Well-Known Member

    WildWind
    Вкладиші/фантіки потрібні не наклеєні )))
    Якщо такі є з радістю обміняю на марки, в мене досить багато є дублів на обмін десь коло 300 штук, точно собі щось підберете. Можливо Вас якась певна тематика цікавить? Наприклад флора, фауна, видатні люди, живопис. Зможемо обмінятися після 6 вересня, бо я зараз у відпустці за межами Львова. І монетки є різні, старі і не дуже і паперові гроші і ще багато чого різного. Старанно пошукаєте може ще щось знайдете і пишіть сюди, або в приват, домовимось обовязково :good:
     
  2. Taipan

    Taipan Well-Known Member

    Звертаюсь до фанатів футболу, може у Вас єтакі фантики як на зразку, я свого часу не застав зірок світового футболу 1986 року, проте маю багато фіналів 90,92,95 років. Зможемо обмінятися ))).А ось зразок (номери червоні)[​IMG]
     
  3. Taipan

    Taipan Well-Known Member

    Розшукую ще такі марки техніка різноманітна (авто, мото, паровози, поїзди, автомобілі, літаки), бажано цілі серії з вказанням марки зображеної моделі і не гашені (але це не принципово). Є обмінний фонд близько 300 різноманітних марок. Кому цікаво пишіть. Додаю фото про що мова[​IMG][​IMG][​IMG]
     
  4. Taipan

    Taipan Well-Known Member

    Щиро вдячний WildWind за зустріч та обмін. Хто ще має щось на обмін/продаж прошу зголоситися.
     
  5. Taipan

    Taipan Well-Known Member

    Готовий запропонувати багато цікавого матеріалу для початківців-колекціонерів, які поділяться зі мною фантиками на взаємовигідних умовах. Чекаю повідомлення в ПП
     
  6. GirlWind

    GirlWind Well-Known Member

    Цікаво)) Я те все вже чула? чи є щось новеньке? І ще я маю нові марки));)
    А ще маю дуже багато дублів кіндерів, куди б то спихнути?
     
  7. Taipan

    Taipan Well-Known Member

    Є новеньке правда небагато, в основному монеток різноманітних добавилось, марок не дуже багато нових появилось після нашої зустрічі )). Ближче до грудня мають бути нові поставки, так що буде з чого вибрати, заодно поцікавлюсь кому кіндери потрібні. Відпишусь в цій темі або в приват
     
  8. Sauer

    Sauer Well-Known Member

    Добрий день. Маю багато марок (СРСР і Україна) не гашені. Ще цікавитесь?!...
     
  9. Taipan

    Taipan Well-Known Member

    Цікавлюся постійно )) Відписав в ПП:good:
     
  10. Taipan

    Taipan Well-Known Member

    Дуже потрібні марки Саудівської Аравії, з такими позначками у верхньому правому кутку як на фото ( зелена пальма а під нею 2 мечі), надіюсь на допомогу від WildWinD
     

    Вкладення:

  11. Taipan

    Taipan Well-Known Member

    Фантіки/вкладиші актуально і надалі, пропонуйте, розгляну будь-які пропозиції )))
     
  12. Algebrator

    Algebrator New Member

    Привіт! В мене є різні наклейки, але такі прості як раніше в гумках за 10 коп були. Також ще є нfклейки, але вони дорожче, з футболістами від компанії PANINI переважно з Євро 2008. А прості наклейки є на тематику футбол та аніме Dragon Ball Z. Якщо щось цікавить, то пиши тут або краще вконтакті.
     
  13. Taipan

    Taipan Well-Known Member

    На даний момент цікавлять наклейки Володар кілець, Трансформери, Термінатор, герої бойовиків (Командо, Ван Дамм) і ще деякі. Пиши в приватні повідомлення обговоримо деталі;)
     
  14. Taipan

    Taipan Well-Known Member

    Актуально
    WildWinD- спасибі за обмін:good:
     
  15. myarema

    myarema Member

    Маю чимало наклейок The X files, Termanator, Madonna, Solen, Easy Riders а також десь під 20 Hot summer strip caps... Цікавить - пишіть...
     
  16. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member

  17. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member

  18. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member

  19. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member

    Трансформери і Лессі з задоволенням би докупив (ті шо в мене нема) за помірну ціну чи поміняв би на оті звірятка (ті шов першому пості з самого низу)
     
    Останнє редагування: 21 лют 2011
  20. Taipan

    Taipan Well-Known Member

    myarema- відповів в ПП
    Rebbit- класна колекція це все що у Вас є? Є багато Турбо подвійних, є навіть ціла колекція 261-330 можу поділитися
     
а де твій аватар? :)