Файні польські кіна

Тема у розділі 'Кінозал', створена користувачем Маруся-мама, 17 гру 2007.

  1. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    Нічого собі комедія... Оце додивляюся... Жах просто. Думав, щось подібне до "Хлопці не плачуть", та де там... Як для мене, це - драмат... Так, моцний. Взагалі - то є екстра...
     
    Останнє редагування: 5 бер 2010
    • Подобається Подобається x 1
  2. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    ... Додивився... Просто шок. Напруга увесь фільм. Просто блискуче! Весь побутовий негатив, який можна знайти в суспільстві, зібрано в одному сценарії та одному фільмі... Екстра!

    ---------- Додано в 02:16 ---------- Попередній допис був написаний в 01:42 ----------

    Порадьте захоплюючі фільми для родинного перегляду, з синами-підлітками 14-16 років. Без нецензурщини - бо я й сам таке ледве витримую, а перегляд таких фільмів з дітьми - то є для мене взагалі неможливе.
     
  3. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 2
  4. Taska

    Taska New Member

    а я позавчора дивилась "Pręgi" - МЕГАфільм дуже і дуже рекомендую любителям психологічних драм
     
  5. Nevermind

    Nevermind Просто персона

    Подивилася фільм "Катинь" - дуже заворушливо.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    Цей фільм в онлайн можна дивитися тут (якщо у вас швидкий Інтернет):

    http://www.megavideo.com/?v=MM69MTIO
     
  7. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Перепрошую, Агатоне, я якось пропустила цю гілку.

    Але дала на Вашу рекомендацію і ввечері буду дивитись. Дякую.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. A_l_e_x

    A_l_e_x New Member

    "Wesele" правдивий фільм, без прикрас, все так і буває, без рожеив окулярів. "Kariera Nikosia Dyzmy" - без коментарів, ремікс старого фільму і книжки, чимось мені нагадує "Даунхаус", а поза тим чудовий саундтрек від Elektryczne Gitary. "Va-bank 3: Vinci" - знайомий розказував, що бачив як знімали сцену із западанням карети швидкої домоги від землю, і ніякі це не спецефекти - розібрали дорогу і скинули туди машину! "Skazany na bluesa" теж правдивий фільм. Найбільше дивує (читай тішить), що такі фільми як "Chłopaki nie płaczą", "Lejdis", "Testosteron" і так далі в такому стилі виходить в них цілком нормальними, на відміну від нашого північного сусіда, просто такі легкі комедії. Маю на ноуті ще кілька фільмів але ніяк руки не доходять подивитись :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. A_l_e_x

    A_l_e_x New Member

    ах забув написати про ще один улюблений фільм! Rezerwat! Дія відбувається на правому березі Вісли, у Варшаві, брутальний такий район, з класичними пияцюгами і так далі))) справді цікаво! Докидую фрагмент саунтреку, оборежно МАТ (+18)
    http://www.youtube.com/watch?v=myTktAvNM1w&feature=related
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. victorys

    victorys позитивчик :)

    Щойно переглянули фільм "Ciacho"
    Сподобався.
    Файна комедія, раджу :good:
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. gvorn

    gvorn Well-Known Member

    Хороший фільм Pieniądze to nie wszystko. Комедія, щось з розряду Chłopaki nie płaczą
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Gustav

    Gustav Well-Known Member

    Хтось знає польский торент де можна безкоштовно качати фільми?
     
  13. Gustav

    Gustav Well-Known Member

    Усі повмирали?:sad:
     
  14. snusmumriken

    snusmumriken New Member

    Просто обожнюю "13 posterunek", це мабуть найкращий телесеріал "такого жанру" з усіх бачених мною.
     
  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  16. sadcobra

    sadcobra Member

    дякую вас за це обговорення) шукала цікаве старе кіно, і тут знайшла посилання) дійсно чудові фільми, варті перегляду) дякую
     
а де твій аватар? :)