ех, якби не цiна... )

Тема у розділі 'Комп'ютери', створена користувачем yurazua, 1 чер 2015.

  1. yurazua

    yurazua дачник

  2. Shaggy

    Shaggy Haters gonna hate

    Шо там на 13ти дюймах розгледіти можна)))
    34тищі... Я свій ноутбук купляв за 10тищ коли курс був по 12, тепер такий ноут як в мене 25тищ коштує... Теж ппц...
     
  3. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Все те, що на 17ти.
     
  4. yurazua

    yurazua дачник

    окупаеться? ти сьогоднi задоволений, що купив?
     
  5. Shaggy

    Shaggy Haters gonna hate

    Звичайно що задоволений. На той час я купив один з топових ноутбуків, були ж варіанти і вдвічі дешевші.
    Окупність питання складне, так як прибуток мій не зв"язаний з потужністю мого ноутбука. Але для особистих цілей мені такий був потрібен. Та й він довше триматиметься в тренді при сучасному розвитку, відповідно не так скоро доведеться замінити.

    В плані того дела то не думаю що варто за нього платити такі гроші. Тіки через рамочку, це більше маркетингово-рохпіарений хід. Аналогічні характеристики можна знайти в дешевших версіях. В мене 17" Full HD екран. Якось рамочка мені не дуже заважає, зате чіткість і контрастність екрану суперова)
     
  6. Pietia

    Pietia New Member

    Потрібен хакер соцмереж. Моє ICQ
    650508757
     
  7. Shaggy

    Shaggy Haters gonna hate

    Потрібен хакер який вміє банківські рахунки ламати)))
     
  8. Illonas

    Illonas Member

    скільки зараз коштує змінити екран на планшеті Леново 7дюймів?
    Дивлю так ціни в столиці http://vscenter.com.ua/remont-planshetov/ то не менш ніж 500 грн хочуть....
     
  9. KompLviv

    KompLviv New Member

    Яка модель планшета?
     
  10. teagirl

    teagirl Member

    По ходу уже не надо им. А вот мне подскажите, Леново Б520 Ноут, сколько матрицу заменить будет стоить?
     
    • Тупо Тупо x 1
  11. IgorrD

    IgorrD Member

    Та ціни взагалі капець високі, я колись нетбук обичний брав для роботти собі, то тепер такі самі в 1.5 раза дорожчі а пройшло вже майже 2 роки..
     
  12. KristinkaGyrtovaya

    KristinkaGyrtovaya миється в бані

    Я очень хочу себе ноутбук Dell Latitude E5550 (CA030LE5550BEMEA_WIN)
    Уже нашла самый дешевый сайт, но все равно к сожалению не могу себе его позволить. Машина - зверь, это не просто ноутбук, это рабочая станция с невероятной надежностью.
    [​IMG]
     
    Останнє редагування модератором: 24 бер 2016
  13. Korobka

    Korobka Member

    я все таки більше люблю стаціонарний пк. за ті гроші шо ноут коштує, можна бомбовий системник скласти
     
  14. Pavilion

    Pavilion миється в бані

    Якраз є потреба в системнику, допоможете? Щоб не дорого а я б у вас у Львові і забрав би відразу)
     
  15. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    Чим саме? Продати свій? Знайти в знайомих щось дешевше і слабше? Зібрати новий?
    Недорого це кіко? Зорієнтуйте порядок в ціні, мо щось підкажу.
     
  16. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    вперед тре знати для чого пану комп'ютер шоб не тратити дармо грошей..
     
  17. Pavilion

    Pavilion миється в бані

    Ото вже правильна говірка пішла) Тре апарат для роботи в основному в інтернеті: близько 2-3 Гб ОЗУ, 2 ядра по 1.5-2 Ггц, відео не має значення і ХДД близько 100Гб хоча і менше можна
     
  18. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    самий дешевий целерон остатного покоління в якому є вбудоване відео, ОЗУ 4Гб DDR3 1333, HDD беріть 2шт по 160 гб
     
Tags:
а де твій аватар? :)