Евтаназія в Україні - за і проти

Тема у розділі 'Ти маєш право...', створена користувачем шахрай, 1 вер 2007.

  1. Зануда

    Зануда така зануда

    Відповідь: Евтаназія в Україні - за і проти

    В тому питанні я якраз не гадаю, я знаю як відбувається процедура відключення від апаратури і які критерії і покази існують для неї, а також знаю що таке евтаназія.
     
  2. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Евтаназія в Україні - за і проти

    На жаль бачив...
     
  3. Coffe13

    Coffe13 Дуже важлива персона

    Відповідь: Евтаназія в Україні - за і проти

    ...попри все я проти евтаназії....
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Pand@

    Pand@ Well-Known Member

    Відповідь: Евтаназія в Україні - за і проти

    Як би там не було...але проти того що написано"не вбий" не попреш.Це великий гріх відібрати у когось життя.А Евтаназія саме вбивство.Ми все життя хворіем і навідь коли грип простий маем ниемо як нам вже надоїло і скільки нам ще мучитись.Е різні хвороби і не мае легких.Що суджено то і треба терпіти.Хвороби нам дані за гріхи Адама і Еви.
    Якщо ж хтось не вірить у Бога то можна робити все.Бо ж не боїщся того що чекае тебе після смерті.
    Я ні від чого не зарікаюсь але кажу що я б своїм рідним евтаназію не зробила.
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Евтаназія в Україні - за і проти

    Категорично проти! Тільки БОГ має право забрати життя. Господь дає - Господь відбирає.
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. Калиниченко

    Калиниченко Well-Known Member

    Відповідь: Евтаназія в Україні - за і проти

    Сучасна європейська цивілізація просто хоче забути, відгородитися, не думати про смерть. В християнстві питання евтаназії вже було вирішено, в сучасній Європі, що на практиці відмовилась від християнства – це питання стало знову... В Достоєвського є роман про евтаназію,”Преступление и наказание”, мотивація Раскольникова та сама, що і в прихильників евтаназії...:beee:
    Я бачив, як помирають християни( не тільки православні, а й протестанти), і як помирають невіруючі, є різниця. Я про онкологічних хворих, бо трохи мав з ними справу, хоч не як лікар...Багато відмовлялось наприкінці від наркотиків,незважаючи на болі, я не розумів чому, тепер трохи розумію, чи то просто здогадуюсь...
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Coffe13

    Coffe13 Дуже важлива персона

    Відповідь: Евтаназія в Україні - за і проти

    ....бо то все є з ВЕЛИКОЮ ЛЮБОВ"Ю... на хвороби і труднощі нарікають ті хто не вірить і хто не вміє любити...
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. шахрай

    шахрай Well-Known Member

    Відповідь: Евтаназія в Україні - за і проти

    Не відбираєм життя,а просто супроводжуєм людину в інший світ.Эвтаназия-не убийство,а проявление сострадания к ближнему.Люди ведь должны помогать друг другу,не так ли?!...
     
  9. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Евтаназія в Україні - за і проти

    Поле бою після бою... Якийсь боєць бреде полем - і раптом збоку стогін:
    - Друг, добей, пожалуйста....
    Ну той - нема проблем, мовляв... знімає автомат - і всю обойму випускає.... Повертається і йде далі, а за спиною:
    - Спасібо.....
     
  10. шахрай

    шахрай Well-Known Member

    Відповідь: Евтаназія в Україні - за і проти

    Ну вот и я о чем же...
    Більше 7 мільярдів бездумних істот,з інстинктом знищення подібних,-матінка Земля стіка не витримає
     
  11. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Евтаназія в Україні - за і проти

    природа не терпить перегинів :)
    ті 7 мільярдів зроблять втричі більше автомобілів, щоб звести порахунки з життям, не порушуючи заповідей :)
    http://www.vsesmi.ru/news/1862345/
     
  12. Cherubina

    Cherubina Vulpecula rufa

    Відповідь: Евтаназія в Україні - за і проти

    Прочитала все вищенаписане - і згадала стару приказку, що людина народжується самотньою і помирає самотньою. І просити допомоги в цьому, мабуть, марно.
     
  13. Sashka-ua

    Sashka-ua Спостерігач

    Евтаназія. "За" і "проти".

    Висловлюємо свої думки з приводу доцільності евтаназії
     
  14. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А Ви про активну автаназію, чи про пасивну?
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Sashka-ua

    Sashka-ua Спостерігач

    Ну впринципі про всі її види. Але, мабуть, детальніше хотілося б розглянути активну. Бо ж пасивна й так використовується.
     
  16. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Вчора, якраз, телевізор говорив за євтаназію... Там привели випадок. Поляк впав в кому дев"ятнадцять років тому... І тільки вийшов. А якби йому щось ввели десять років тому? Червоною ниткою було проведено - завжди є НАДІЯ! Навіть, надія на чудо!
    Я проти.
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. Sashka-ua

    Sashka-ua Спостерігач

    А якщо в людини, припустимо, рак на останній стадії. Вона корчиться від болю. Її накачують кінськими дозами морфію, який вже не допомага? Теж проти? Думаю буди Ви на місці цієї людини (Боже збав) Ви б так не говорили.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А Ви будете вводити цианід?

    Ця людина теж корчиться від болю... Ви будете межу визначати?

    [​IMG]
     
  19. iso

    iso Well-Known Member

    Той, кого це стосується
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Я вважаю, що тим, які в сплячці, треба давати шанс. А тим, хто при пам'яті, треба давати вибір.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)