Евтаназія в Україні - за і проти

Тема у розділі 'Ти маєш право...', створена користувачем шахрай, 1 вер 2007.

  1. Гелена

    Гелена Дуже важлива персона

    Відповідь: Евтаназія в Україні - за і проти

    тут як мінімум два варіанти:
    1. не буде, тому що буде розуміти біль інших людей як свій
    2. буде, бо озлобиться на світ і не буде розуміти нікого
    а є ще інші варіанти
    Пупере, все не так просто в житті

    Додано через 2 хвилини
    а хіба у владі інших людей штучно підтримувати життя?
    або продовжувати агонію лікуючи?
    бо це і робить медицина
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Евтаназія в Україні - за і проти

    а, по-моєму, якраз просто....
    ви щойно довели, що так....
    або, або...
    але я схиляюся до першого варіанту, тому що другий можливий хіба тоді, коли над дитиною знущаються, і психологічно, і фізично...
     
  3. Гелена

    Гелена Дуже важлива персона

    Відповідь: Евтаназія в Україні - за і проти

    ні, я сказала що є ще варіанти
     
  4. шахрай

    шахрай Well-Known Member

    Відповідь: Евтаназія в Україні - за і проти

    Я за легалізацію евтаназії:suicide:,проституції:feminist:,маріхуани:crazy: та за заборону абортів в нашій державі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Гелена

    Гелена Дуже важлива персона

    Відповідь: Евтаназія в Україні - за і проти

    + 1 за евтаназію, проституцію та марихуану :D
    а от аборти... я проти абортів, але забороняти не можна... :sad::sad::sad:
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Єва

    Єва Well-Known Member

    Відповідь: Евтаназія в Україні - за і проти

    Наше суспільство до евтаназії ще не готове, і в першу чергу, - з моральної точки зору.
    Якби в нас дозволили евтаназію, то під її прикриттям вчинялись би вбивства, або підтасовувались би вже скоєні злочини.
    З релігійної точки зору я також проти евтаназії - кожна людина має своє терпіння - фізичне чи моральне.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Зануда

    Зануда така зануда

    Відповідь: Евтаназія в Україні - за і проти

    Людоньки схаменіться! Ви подумайте чому ви за евтаназію? Причина не в муках іншого, а тому що нам самим важко дивитись, як людина вмирає, ми її тихенько приспимо і стане легше жити нам. Відпаде необхідність у догляді за такою людиною, зменшаться витрати на лікування (якщо говорити про Україну, то йдеться про власну кишеню, а якщо про закордон, тоді економляться державні ресурси). Першопричина виникнення евтаназії це не милосердя – це економія. Апарати підтримки життєдіяльності і процес перебування на апаратах є доволі коштовним, крім того так звані цивілізовані країни, які покривають частину витрат на лікування з державного бюджету (тобто з податків працездатних громадян, яких нажаль менше ніж непрацездатних, по причині старіння нації) посилено намагаються скоротити цю статтю витрат до мінімуму. Відключення від апаратури є можливе лише тоді, коли мозок вже не працює і це повинні констатувати троє лікарів.
    Евтаназія це породження культу молодості і здоров»я – старі і хворі нікому не потрібні. Це баласт, який треба скинути. Адольфік міг би гордитись своїми нащадками. Те що він намагався впровадити вжиття ідеологічною експансією і військовими діями, тепер приймають уряди, як офіційні методи вияву «милосердя» для страждаючих.
    Справжній акт милосердя – це бути з важкохворою людиною до кінця, не дозволяти впадати в розпач, в безнадію. Людина, яка у вірі шукає розраду і в Господі має опору не замахнеться на своє життя, не буде скидати відповідальність на родичів, дітей чи лікарів, щоб позбавили її страждань, а буде достойно їх приймати. Атеїстичне суспільство цього не сприймає. Гедонізм і консумпціонізм поширюється і як цунамі заливає свідомість навіть пересічних громадян, які хочуть подолати свій страх перед смертю за допомогою евтаназії. Всі зусилля покладені на те, щоб жити було весело, зручно, бо в ситості і добробуті немає місця для хворих фізично чи психічно, а все що не вписується – геть! Щоб не затьмарювати відчуття щастя і задоволення. Але властиво, це абсолютно не є поконанням страху, а лише тимчасовим відтермінуванням його накопичення до критичної маси.

    Моя бабуся хворіла довго і важко, але дуже достойно переносила всі страждання, з гідністю, з молитвою на вустах. Вона для мене яскравий приклад того, що в стражданнях Господь дає силу і мужність тим, хто про це просить.
     
    • Подобається Подобається x 6
  8. Відповідь: Евтаназія в Україні - за і проти

    Зануда, евтаназія не передбачає обов'язкового рішення. Кожен має право її не застосовувати. Річ в тому, що ті, кому це конче необхідно за медичними показниками (а таких багато) можуть зробити це.
     
  9. Гелена

    Гелена Дуже важлива персона

    Відповідь: Евтаназія в Україні - за і проти

    не кажіть за всіх
    родичі як правило готові всі гроші віддати, щоб повернути здоров'я, правда то не все від грошей залежить

    Додано через 1 хвилину
    а хто дав право не давати померти якщо прийшов час?
    це так само схоже на розпоряджання життям
    дві сторони однієї медалі...
     
    • Подобається Подобається x 5
  10. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Евтаназія в Україні - за і проти

    Дозволю не погодитися...
    Дуже страшно дивитись на муки близької людини,коли вже не помагає морфій,коли страшні болі...і людина сама просить Бога про смерть...
     
    • Подобається Подобається x 4
  11. Зануда

    Зануда така зануда

    Відповідь: Евтаназія в Україні - за і проти

    Чому люди конче намагаються привласнити собі право приймати рішення за когось? Звідки приходять висновки, що в нас є таке право- вирішувати кому скільки жити і чи жити взагалі? Рішення хворого до уваги не береться, тому що він є під впливом болю і страждань і не може мислити "з холодною головою", а знову ж родичі...чому вони мають брати гріх на душу і вирішувати вмирати хворому чи нє?



    А я і не кажу за всіх. А ті родичі які готові віддати все до останньої копійки заради хворого якраз і є проти евтаназії.
    Гелено, не варто так багато на себе брати. Треба і Господу Богу трошки прав залишити, нє?
    А то дорвались люди - перше роблять аборти, щоб часом населення планети не досягнуло критичної кількості, потім запліднюють ін-вітро і клонують, бо людство починає вимирати, бо відсоток безпліддя в наслідок абортів суттєво зріс, а старих, хворих і немічних "експресом" на "тамтой світ", щоб не заважали насолоджуватись життям.
    Стільки позитивних речей є в країнах Західної Європи, які нам варто було б перейняти, а до нас вічно якась дурня причепиться. Приєднуємося до цивілізації не з того боку, від хвоста (делікатно кажучи:ninja:)

    Додано через 3 хвилини
    Молитися і просити Бога, але не людей. Бог милосердний і скоротить страждання, а людина,яка піде на цей крок, як вона буде жити далі?

    Додано через 5 хвилин
    А звідки то відомо, що прийшов час? Хто то знає,кому скільки відміряно?
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Евтаназія в Україні - за і проти

    А що на світі відбувається без Його волі?
    Продовжувати муки - це благо?
     
  13. Зануда

    Зануда така зануда

    Відповідь: Евтаназія в Україні - за і проти

    Я людина не тільки віруюча, але й практикуюча. Я не нагинаю Божих заповідей так, як мені зручно, а сама підлаштовую своє життя під них, тому, у світлі того, що 5 заповіді ще ніхто не відміняв, я буду дотримуватись її і своє милосердя в разі необхідності проявлю тим, що буду біля страждучого вдень і вночі, буду годувати,мити і прати, і я буду молитись.
    Так робила моя мама, коли вмирала на рак її мама і коли паралізована, після інсульту,вмирала її свекруха.
    Нехай Господь вбереже всіх нас від таких випробувань. Але коли б раптом, то мені не треба буде робити вибору. Він для мне очевидний - "Не вбий!".
     
    • Подобається Подобається x 4
  14. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Евтаназія в Україні - за і проти

    Ви все про себе...
    А тому,хто терпить муки?
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Калиниченко

    Калиниченко Well-Known Member

    Відповідь: Евтаназія в Україні - за і проти

    Прочитав одне оповідання-притчу, що має деяке відношення до евтаназії
    Схвалюючи евтаназію, ми не враховуємо потойбічне, не знаючи ні суду Божого, ні не враховуючи Його волі...
     
  16. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: Евтаназія в Україні - за і проти

    Даруйте, але абсолютно неправильна постановка питання. Медицина не робить того, що Ви їй приписуєте. Є стани, коли реанімація згідно медичних правил взагалі не проводиться. Існують критерії, за якими припиняють "штучно підтримувати життя". Але! Людина повинна мати шанс. Скільки відомо випадків, коли люди виходили із здавалося б найбезнадійнішого стану і потім ще довго жили.

    +1! Правильно!

    А де вони, ті медичні показники???

    Що значить "прийшов час"? Адже те, що такий час прийшов, можна сказати тільки після смерті людини. А допоки жива, допоки і "час не прийшов".

    Занудо,
    погоджуюсь з УСІМ, що Ви написали.
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Евтаназія в Україні - за і проти

    Не схвалюючи евтаназію, ми не враховуємо потойбічне, не знаючи ні суду Божого, ні не враховуючи Його волі...
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Відповідь: Евтаназія в Україні - за і проти

    У цивілізованих країнах дуже часто людина сама вирішує це. Заздалегідь людина погоджується чи ні на відключення від апаратів у разі виникнення такої ситуації. До того ж все проходить під контролем медиків та громади. Це не так просто, як Ви гадаєте.
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. сотник

    сотник Well-Known Member

    Відповідь: Евтаназія в Україні - за і проти

    Карл-Хеннинг Вийкмарк "Современная смерть. Человек у последней черты." Драма.
    Ярко, в художественной форме, с документальной достоверностью на опыте Швеции и других стран по состоянию на 70-е годы прошлого века, с изложением взглядов видных персон на эвтазию, показана эта проблема и ее угроза со временем стать глобальной. Стать ужасом человечества. Ибо, если развязать руки покушающимся на свободу человека, на его право и долг перед богом жить, то так и будет.
    Читается как бестселлер. На такие времени не жалко.
    Опубликовано в ж-ле "Иностранная литература" №5 2008
     
  20. Калиниченко

    Калиниченко Well-Known Member

    Відповідь: Евтаназія в Україні - за і проти

    Ви, конкретно, бачили муки близької чи навіть і неблизької людини, коли не допомагає морфій, ну звийно це онкологія в останній стадії?
     
а де твій аватар? :)